(Spoiler) ROH: Supercard of Honor Sonuçları ve Yaşanan Olaylar

Mark Henry Seveni

Hall of Pain

Mark Henry Seveni

Hall of Pain
31 Ocak 2021
14,372
4,679
Silsbee, Texas
Mark Henry
MVP
Pre Show:
Colt Cabana def. Blake Christian
AQA def. Miranda Alize
Gates of Agony (Kaun & Toa Liona) def. Shinobi Shadow Squad (Cheeseburger & Eli Isom)
(Maçtan önce Tully Blanchard Gates of Agony'nin yeni menajeri olduğunu duyurdu. Tully Blanchard Enterprises'ın yeni üyeleri Kaun ve Toa Liona)
Dalton Castle def. Joe Hendry
(Chavo Bandido'ya yardım etmek istediğini söyledi, Bandido herhangi bir hile yapmasını istemiyor, Chavo da kabul ediyor.

PPV
SW3RVE The Realest def. Alex Zayne

Brian Cage def. Ninja Mack
(Tully Blanchard maçtan önce Tully Blanchard Enterprises'ın yeni üyesi olarak Brian Cage'i duyurdu.)

Jay Lethal def. Lee Moriarty (w/Matt Sydal)
(Maçtan sonra Sydal, Lee Moriarity'i kontrol ediyor ama Moriarity bacağından sıkıntı yaşıyor. Sydal Lethal'in suratına öfkeyle bakıyor ve ona öfkeyle kızıyor, bu yüzden Lethal Sydal'ın koltuk değneklerini tekmeledi ve ona yumruklar savurdu. Sonjay Dutt onu ayırmak için koştu.)


ROH Interim World Women's Title Match
Mercedes Martinez def. Willow Nightingale - TITLE CHANGE !!!

ROH World Tag Team Title Match
FTR (Cash Wheeler & Dax Harwood) def. The Briscoes (Jay Briscoe & Mark Briscoe) (c) - TITLE CHANGE !!!
(FTR ve Briscoes, el sıkışıp kan davasını bitirdi. FTR'nin çıkışının ardından taraftarlar Briscoe'ları alkış yağmuruna tuttu. Birdenbire, Young Bucks geliyor! Bucks bir superkick partisi ve bir BTE Trigger için ringe koştu. FTR Briscoes'i kurtarmak için ringe koştu ve Çarşamba gecesi için AEW Dynamite'ta FTR vs. Bucks maçı oluştu.)


ROH World Television Title Match
Minoru Suzuki def. Rhett Titus (c) - TITLE CHANGE !!!


ROH Pure Title Match
Wheeler YUTA def. Josh Woods (c)


ROH World Title Match
Jonathan Gresham (c) def. Bandido
(Chavo Guerrero, Bandido'yu desteklemek için ring dışındaydı. Chavo, Gresham'a kemerle vurarak hile yaptı. Bandido bu şekilde kazanmak istemedi, bu yüzden hakemden Chavo'yu dışarı atmasını istedi. Maçtan sonra Jay Lethal, Gresham'ın bir sonraki unvan savunmasında ona rakip olmayı talep etti. Gresham, Lethal'in onursuz tavrına karşı durdu, bir itişme yaşandı. Sonjay Dutt barış için koştu, ama Gresham'ı yumruklayarak Lethal'in tarafında kaldı. Lethal ve Dutt, ROH şampiyonunu ezdi. Lee Moriarty kurtarmayı denedi ama başarısız oldu. Samoa Joe'nun müziği duyuldu ve Samoa Joe sahnede!!!!! Lethal kaçarken Joe Dutt'u boğdu. Joe, Gresham'ın elini sıktı. Samoa Joe, gelişinden sonra seyirciye hitap etmek için Dynamite'da olacak.)

 

dogukantevfikmeric

The Antisocial Animal

dogukantevfikmeric

The Antisocial Animal
26 Tem 2016
3,068
344
27
İstanbul, Türkiye
Taryn Terrell
-
Akarı kokarı olmayan güzel bir şovdu. Eğlenceliydi. Tek eksiği ROH ile ilgili bazı büyük duyuruların yapılmamış olmasıydı. Belli ki kesin bir şey yok henüz. Yoksa açıklamak için bundan daha güzel bir fırsat olamazdı. Gerçi ROH hikayelerini AEW'de iyice bulandırıp karıştırıp ROH ile alakası olmayan ana akımcı AEW seyircisini de ROH'a çekme planları olabilir. ROH guylara iyice ısındıktan sonra ROH haftalık televizyon şovuna başlasalar AEW izleyicisi de %90 oranında ROH izlemiş olur. Atıyorum Double or Nothing'e kadar eski ROH guylar ROH ana kemerine oynasalar Dynamite'te falan deli dehşet olmaz mıydı? Joe'nun yolu belli ki o kemere çıkacak ileride ama Bryan Daneilson, CM Punk, Christopher Daniels gibi ROH efsanesi isimler ROH WC için mücadele etseler ne inanılmaz olurdu değil mi? "AEW de çok adam alıyorcu" tayfaya da güzel kapak yapmış olurdu Tony Khan. Şu anda Tony Khan ve ekibinin yapması gereken şey AEW kemerleri ile ROH kemerlerinin eşit değer görmesini sağlamak olmalı. Nasıl zamanında WWE Championship ile World Heavyweight Championship eşit değer gördüyse bu iki kemer arasındaki durum da aynı olmalı zira ROH AEW'ye göre 18-19 yıl daha fazla mazisi olan bir kemer.
 
1 Kas 2019
5,495
1,001
Will Ospreay
-
Gayet tadında, izleyenleri sıkmayan zevkli bir şovdu. ROH'un dönüşü için ideal bir kart ve olaylar silsilesi vardı. Takım Kemerleri Maçı hala favorim
Dem Boys & Young Bucks & FTR çevresinde gelişen olaylar şuan güreş gündeminde gözümün üzerinde olacağı en büyük şey diyebilirim.
 
 
Üst