Stranger Things Tartışma Konusu

DarylDiXoN

İstiyorum çok şeyi
Konular
2,651
CM Punk
-
Dizi efsane. İzledim bitti 8 bölum ama çoğu diziyi geride bırakacak kadar efsane. Puan olarak merak edece kolan varsa imdb puanı 9,1. İzlenmeli mi ? --> Niye soruyorsun ki be adam GOT ile yarışacak bir dizi istemedin mi? Bilim Kurgu mu arıyorsun. Yes! Doğru adres!

http://www.imdb.com/title/tt4574334/?ref_=nv_sr_1

MV5BMjEzMDAxOTUyMV5BMl5BanBnXkFtZTgwNzAxMzYzOTE@._V1_.jpg

Nation of Violence

natural born killer
Konular
281
İnternet ve çevremdeki yorumlardan sonra izledim diziyi. Bayağı beğendim. Eksikleri var tabii ama olsun. Dizideki o 80'ler havası çok güzel. Frp , LotR , Star Wars ve X-Men gibi detaylar da çok hoşuma gitti. Ayrıca oyunculuklar çok iyi. Çerezlik dizi , 8 bölüm zaten. Dizi yokluğu çekenlere tavsiye ederim.

ClassClown

i'm gonna die alone
Konular
119
Michelle McCool
Yeni sezon trailerı geldi, harika gözüküyor. Şu yeni çıkan diziler arasında, elle tutulabilen dizilerden biri bu harika yapım. Sabırsızlıkla bekliyorum. <3

[ame="https://www.youtube.com/watch?v=vgS2L7WPIO4"]https://www.youtube.com/watch?v=vgS2L7WPIO4[/ame]​

Konular
2,427
Seth Rollins
Konuya çok az mesaj gelmiş ama öne çıkartarak belki diziyi izlemek isteyenler olur. Beni de iş yerindeki arkadaş gazladı, hazır izin günümüz patlatalım dedim. 1.sezonu bitirdim. Hikayesi biraz en başta "ne alaka lan" tepkisiyle başlıyor ama yaşanan olaylar, dizinin sürükleyici olması izletmesinde çok büyük etken. Hem ben böyle eski zamanları 80leri filan severim. Dizinin 80lerde geçmesi de beni etkileyen başka bir sebep oldu kesinlikle.

Will için tüm Hawkins seferber oldu be. Annesininde delirdi mi tepkilerine karşılık bütün herkese Will'in ölmediğini kanıtlamasına çok sevindim. Bir güzel olay ise 3 ayrı ekip Will için çabalarken, Ters dünyaya gitmeye çalışırken bir anda toplaşıp önce Dr. Brenner tam bir psikopat, kızı ne hale getirmiş Ters dünyayı keşfedeceğim filan diye. Malum deliğin açılmasına sebep El değil Brenner'ın ta kendisi. Yalnız Terry Ives'in düşük yaptığı sandığı kızı olabilir. Baya akıcı ve sürükleyici bir sezon olmuş. İkinci sezon az çok neler olacak tahmin edebiliyorum, Will bildiğin o yaratığın kalıntılarını kusması vs olayın devam etmesinde kilit nokta olacak. Ayrıca El, Ters dünyada o da kesinleşti. Hopper'ın kutuya waffle koyması çok belli etti. İkinci sezonda yayınlanmış onu da bir günde bitirmek için sabırsızım ama bugün izlemeyeceğim...

Ne olur ne olmaz aldım spoya. Eğer merak edenler ya da konusuna bakıp ilgisini çektiyse şiddetle tavsiye ederim diziyi.

Ben Kero

Banned
Konular
418
CM Punk
Roderick Strong
Black Mirror'dan sonra en iyi Netflix dizisi. (belki en iyi üç veya dört diziden biri genel olarakta) Kaçırmayın, parçalayın.

Styles Clash

Regional Manager
Konular
3,079
Bryan Danielson
Cody Rhodes
Gezinirken fark ettim de bu diziyi izleyen yok mu forumda?

Styles Clash

Regional Manager
Konular
3,079
Bryan Danielson
Cody Rhodes
Bu çocuğun Mike'ın annesine bağladığı sahne iğrenmiştim hafif de sonra Mike'ın babası aklıma geldi ve kadına hak verdim. Steve'in iyiye evrimi de çok güzeldi, sevmiyorken sevmeye başladım.

Steve şey değil mi ya Jaime Lannister? Benim de favorim o. hehe Bahsettiğin sahne ise benim favori sahnelerimden. hehe