Sunny'den Hall of Fame'den Çıkarılmasını İsteyen DeMott'a Tepki

Mark Henry Seveni

Hall of Pain

Mark Henry Seveni

Hall of Pain
31 Ocak 2021
14,375
4,681
Silsbee, Texas
Mark Henry
MVP
Tammy Sytch, WWE Hall of Fame'den çıkarılmasını talep eden Bill DeMott'a sert çıktı. Sytch, daha önce WWE'de baş antrenör olarak çalışan DeMott'un, bir düzineden fazla eski stajyerin ciddi suistimal iddiaları üzerine 2015 yılında şirketten istifaya zorlandığı gerçeğini gündeme getirdi.

"Bence Bill Demott WWE Onur Listesi'nden çıkarılmalı! Ohhh doğru, o Hall of Fame'e dahil edilmedi. Kadın güreşçileri cinsel olarak taciz etmekle ve erkek güreşçileri de aşağılamakla çok meşguldü. Hala henüz bir mahkemede kanıtlanmamış bir suç için endişeleniyor mu??”

Bu haftanın başlarında, DeMott'un kurduğu Keri Anne DeMott Vakfı, WWE'yi "tekrarlanan bir DUI (Uyuşturucu etkisinde araç kullanma) suçlusu ve şimdi masum bir adamın katili Tamara Sunny Sytch"i Onur Listesi'nden çıkarmaya çağıran bir basın açıklaması yayınlamıştı.

Sytch, 31 Mayıs'ta Volusia İlçe Mahkemesine çıkarılacak. 25 Mart'ta meydana gelen ölümlü bir kazayla ilgili olarak suçlandıktan sonra Cuma gecesi Florida'da polis tarafından tutuklandı. Uyuşturucu etkisiyle araç kullanırken kazayı yaptığı söyleniyor. Sytch Cumartesi günü kefalet yayınladı ve mahkemeye çıktıktan sonra hapishaneden serbest bırakıldı. Volusia İlçe Mahkemesi tarafından kendisine bir kamu avukatı verildiği bildirildi.

SEC_102610067.jpg


Kaynak
 
 
Üst