Super Jr. Tag League Tahmin Yarışması

DoctorMK

Banned
Katılım
20 Nis 2013
Konular
3,740
Mesajlar
42,471
Tepkime puanı
1,024
Puanları
0
Konum
Güney sahilleri
Dalton Castle
logo_01.png


Merhabalar. 16 Ekim'de başlayacak olan ve 8 takımın mücadele edeceği New Japan Pro Wrestling Super Jr. Tag League'de gerçekleşecek maçlar için bir tahmin yarışması düzenlemeye karar verdim. Kazanana Bugatti Veyron armağan ediyorum. Cevaplarınızı verirken kazanacağını düşündüğünüz takımları kalınlaştırınız.

16.10. Korakuen Hall, Tokyo

* Tiger Mask & Jushin Liger vs. Robbie Eagles & Taiji Ishimori
* ACH & Ryusuke Taguchi vs. Soberano Jr. & Volador Jr.
* Chris Sabin & KUSHIDA vs. El Desperado & Yoshinobu Kanemaru
* Roppongi 3K vs. Takagi & BUSHI

17.10. Korakuen Hall, Tokyo

* Tiger Mask & Jushin Liger vs. Soberano Jr. & Volador Jr.
* ACH & Ryusuke Taguchi vs. Robbie Eagles & Taiji Ishimori
* Chris Sabin & KUSHIDA vs. Shingo Takagi & BUSHI
* Roppongi 3K vs. El Desperado & Yoshinobu Kanemaru

19.10. Hiroshima Green Arena Sub Arena, Hiroshima

* Tiger Mask & Jushin Liger vs. Shingo Takagi & BUSHI
* ACH & Ryusuke Taguchi vs. El Desperado & Yoshinobu Kanemaru

20.10. Uwajima City Overall Gymnasium, Ehime

* Chris Sabin & KUSHIDA vs. Soberano Jr. & Volador Jr.
* Roppongi 3K vs. Shingo Takagi & BUSHI

22.10. Kunibiki Messe, Shimane

* Soberano Jr. & Volador Jr. vs. Shingo Takagi & BUSHI
* Tiger Mask & Jushin Liger vs. Roppongi 3K

23.10. Tottori Prefectural Industrial Gym

* Robbie Eagles & Taiji Ishimori vs. El Desperado & Yoshinobu Kanemaru
* Chris Sabin & KUSHIDA vs. ACH & Ryusuke Taguchi

26.10. Korakuen Hall, Tokyo

* Tiger Mask & Jushin Liger vs. Chris Sabin & KUSHIDA
* Soberano Jr. & Volador Jr. vs. El Desperado & Yoshinobu Kanemaru
* Shingo Takagi & BUSHI vs. Robbie Eagles & Taiji Ishimori
* ACH & Ryusuke Taguchi vs. Roppongi 3K

27.10. Korakuen Hall, Tokyo

* Tiger Mask & Jushin Liger vs. ACH & Ryusuke Taguchi
* Soberano Jr. & Volador Jr. vs. Roppongi 3K
* Chris Sabin & KUSHIDA vs. Robbie Eagles & Taiji Ishimori
* Shingo Takagi & BUSHI vs. El Desperado & Yoshinobu Kanemaru

28.10. Big Palette Fukushima, Fukushima

* Tiger Mask & Jushin Liger vs. El Desperado & Yoshinobu Kanemaru

29.10. Yume Messe Miyagi, Miyagi

* ACH & Ryusuke Taguchi vs. Shingo Takagi & BUSHI

31.10. Nagano Athletic Park Gymnasium, Nagano

* Soberano Jr. & Volador Jr. vs. Robbie Eagles & Taiji Ishimori

1.11. Twin Messe Shizuoka, Shizuoka

* Chris Sabin & KUSHIDA vs. Roppongi 3K

Örnek cevaplama biçimi:
16.10. Korakuen Hall, Tokyo

* Tiger Mask & Jushin Liger vs. Robbie Eagles & Taiji Ishimori
* ACH & Ryusuke Taguchi vs. Soberano Jr. & Volador Jr.
* Chris Sabin & KUSHIDA vs. El Desperado & Yoshinobu Kanemaru
* Roppongi 3K vs. Takagi & BUSHI

17.10. Korakuen Hall, Tokyo

* Tiger Mask & Jushin Liger vs. Soberano Jr. & Volador Jr.
* ACH & Ryusuke Taguchi vs. Robbie Eagles & Taiji Ishimori
* Chris Sabin & KUSHIDA vs. Shingo Takagi & BUSHI
* Roppongi 3K vs. El Desperado & Yoshinobu Kanemaru

19.10. Hiroshima Green Arena Sub Arena, Hiroshima

* Tiger Mask & Jushin Liger vs. Shingo Takagi & BUSHI
* ACH & Ryusuke Taguchi vs. El Desperado & Yoshinobu Kanemaru

20.10. Uwajima City Overall Gymnasium, Ehime

* Chris Sabin & KUSHIDA vs. Soberano Jr. & Volador Jr.
* Roppongi 3K vs. Shingo Takagi & BUSHI

22.10. Kunibiki Messe, Shimane

* Soberano Jr. & Volador Jr. vs. Shingo Takagi & BUSHI
* Tiger Mask & Jushin Liger vs. Roppongi 3K

23.10. Tottori Prefectural Industrial Gym

* Robbie Eagles & Taiji Ishimori vs. El Desperado & Yoshinobu Kanemaru
* Chris Sabin & KUSHIDA vs. ACH & Ryusuke Taguchi

26.10. Korakuen Hall, Tokyo

* Tiger Mask & Jushin Liger vs. Chris Sabin & KUSHIDA
* Soberano Jr. & Volador Jr. vs. El Desperado & Yoshinobu Kanemaru
* Shingo Takagi & BUSHI vs. Robbie Eagles & Taiji Ishimori
* ACH & Ryusuke Taguchi vs. Roppongi 3K

27.10. Korakuen Hall, Tokyo

* Tiger Mask & Jushin Liger vs. ACH & Ryusuke Taguchi
* Soberano Jr. & Volador Jr. vs. Roppongi 3K
* Chris Sabin & KUSHIDA vs. Robbie Eagles & Taiji Ishimori
* Shingo Takagi & BUSHI vs. El Desperado & Yoshinobu Kanemaru

28.10. Big Palette Fukushima, Fukushima

* Tiger Mask & Jushin Liger vs. El Desperado & Yoshinobu Kanemaru

29.10. Yume Messe Miyagi, Miyagi

* ACH & Ryusuke Taguchi vs. Shingo Takagi & BUSHI

31.10. Nagano Athletic Park Gymnasium, Nagano

* Soberano Jr. & Volador Jr. vs. Robbie Eagles & Taiji Ishimori

1.11. Twin Messe Shizuoka, Shizuoka

* Chris Sabin & KUSHIDA vs. Roppongi 3K
 

Darklord1905

stratusfaction
Katılım
28 Ara 2016
Konular
683
Mesajlar
12,953
Tepkime puanı
378
Puanları
0
Yaş
21
Konum
Minneapolis, Minnesota
Sasha Banks
16.10. Korakuen Hall, Tokyo

* Tiger Mask & Jushin Liger vs. Robbie Eagles & Taiji Ishimori
* ACH & Ryusuke Taguchi vs. Soberano Jr. & Volador Jr.
* Chris Sabin & KUSHIDA vs. El Desperado & Yoshinobu Kanemaru
* Roppongi 3K vs. Takagi & BUSHI

17.10. Korakuen Hall, Tokyo

* Tiger Mask & Jushin Liger vs. Soberano Jr. & Volador Jr.
* ACH & Ryusuke Taguchi vs. Robbie Eagles & Taiji Ishimori
* Chris Sabin & KUSHIDA vs. Shingo Takagi & BUSHI
* Roppongi 3K vs. El Desperado & Yoshinobu Kanemaru

19.10. Hiroshima Green Arena Sub Arena, Hiroshima

* Tiger Mask & Jushin Liger vs. Shingo Takagi & BUSHI
* ACH & Ryusuke Taguchi vs. El Desperado & Yoshinobu Kanemaru

20.10. Uwajima City Overall Gymnasium, Ehime

* Chris Sabin & KUSHIDA vs. Soberano Jr. & Volador Jr.
* Roppongi 3K vs. Shingo Takagi & BUSHI

22.10. Kunibiki Messe, Shimane

* Soberano Jr. & Volador Jr. vs. Shingo Takagi & BUSHI
* Tiger Mask & Jushin Liger vs. Roppongi 3K

23.10. Tottori Prefectural Industrial Gym

* Robbie Eagles & Taiji Ishimori vs. El Desperado & Yoshinobu Kanemaru
* Chris Sabin & KUSHIDA vs. ACH & Ryusuke Taguchi

26.10. Korakuen Hall, Tokyo

* Tiger Mask & Jushin Liger vs. Chris Sabin & KUSHIDA
* Soberano Jr. & Volador Jr. vs. El Desperado & Yoshinobu Kanemaru
* Shingo Takagi & BUSHI vs. Robbie Eagles & Taiji Ishimori
* ACH & Ryusuke Taguchi vs. Roppongi 3K

27.10. Korakuen Hall, Tokyo

* Tiger Mask & Jushin Liger vs. ACH & Ryusuke Taguchi
* Soberano Jr. & Volador Jr. vs. Roppongi 3K
* Chris Sabin & KUSHIDA vs. Robbie Eagles & Taiji Ishimori
* Shingo Takagi & BUSHI vs. El Desperado & Yoshinobu Kanemaru

28.10. Big Palette Fukushima, Fukushima

* Tiger Mask & Jushin Liger vs. El Desperado & Yoshinobu Kanemaru

29.10. Yume Messe Miyagi, Miyagi

* ACH & Ryusuke Taguchi vs. Shingo Takagi & BUSHI

31.10. Nagano Athletic Park Gymnasium, Nagano

* Soberano Jr. & Volador Jr. vs. Robbie Eagles & Taiji Ishimori

1.11. Twin Messe Shizuoka, Shizuoka

* Chris Sabin & KUSHIDA vs. Roppongi 3K
 

Zargothrax

#1 asset
Katılım
29 Haz 2010
Konular
778
Mesajlar
18,183
Tepkime puanı
2,561
Puanları
1,750
Yaş
28
Konum
İstanbul
Jay White
-
16.10. Korakuen Hall, Tokyo

* Tiger Mask & Jushin Liger vs. Robbie Eagles & Taiji Ishimori
* ACH & Ryusuke Taguchi vs. Soberano Jr. & Volador Jr.
* Chris Sabin & KUSHIDA vs. El Desperado & Yoshinobu Kanemaru
* Roppongi 3K vs. Takagi & BUSHI

17.10. Korakuen Hall, Tokyo

* Tiger Mask & Jushin Liger vs. Soberano Jr. & Volador Jr.
* ACH & Ryusuke Taguchi vs. Robbie Eagles & Taiji Ishimori
* Chris Sabin & KUSHIDA vs. Shingo Takagi & BUSHI
* Roppongi 3K vs. El Desperado & Yoshinobu Kanemaru

19.10. Hiroshima Green Arena Sub Arena, Hiroshima

* Tiger Mask & Jushin Liger vs. Shingo Takagi & BUSHI
* ACH & Ryusuke Taguchi vs. El Desperado & Yoshinobu Kanemaru

20.10. Uwajima City Overall Gymnasium, Ehime

* Chris Sabin & KUSHIDA vs. Soberano Jr. & Volador Jr.
* Roppongi 3K vs. Shingo Takagi & BUSHI

22.10. Kunibiki Messe, Shimane

* Soberano Jr. & Volador Jr. vs. Shingo Takagi & BUSHI
* Tiger Mask & Jushin Liger vs. Roppongi 3K

23.10. Tottori Prefectural Industrial Gym

* Robbie Eagles & Taiji Ishimori vs. El Desperado & Yoshinobu Kanemaru
* Chris Sabin & KUSHIDA vs. ACH & Ryusuke Taguchi

26.10. Korakuen Hall, Tokyo

* Tiger Mask & Jushin Liger vs. Chris Sabin & KUSHIDA
* Soberano Jr. & Volador Jr. vs. El Desperado & Yoshinobu Kanemaru
* Shingo Takagi & BUSHI vs. Robbie Eagles & Taiji Ishimori
* ACH & Ryusuke Taguchi vs. Roppongi 3K

27.10. Korakuen Hall, Tokyo

* Tiger Mask & Jushin Liger vs. ACH & Ryusuke Taguchi
* Soberano Jr. & Volador Jr. vs. Roppongi 3K
* Chris Sabin & KUSHIDA vs. Robbie Eagles & Taiji Ishimori
* Shingo Takagi & BUSHI vs. El Desperado & Yoshinobu Kanemaru

28.10. Big Palette Fukushima, Fukushima

* Tiger Mask & Jushin Liger vs. El Desperado & Yoshinobu Kanemaru

29.10. Yume Messe Miyagi, Miyagi

* ACH & Ryusuke Taguchi vs. Shingo Takagi & BUSHI

31.10. Nagano Athletic Park Gymnasium, Nagano

* Soberano Jr. & Volador Jr. vs. Robbie Eagles & Taiji Ishimori

1.11. Twin Messe Shizuoka, Shizuoka

* Chris Sabin & KUSHIDA vs. Roppongi 3K
 
Üst