Tam 26 Yıl !

Christian

ᴏɴᴇ & ᴏɴʟʏ
Konular
231
Christian
-
Az önce 2008 No Way Out şovunu izledim. Las Vegas'ı gösteren ufak bir kesit yayınladıklarında bile kendimi bir garip hissetmişken bu iki adamın karşılaşmaları bir 10 yıl daha öncesine dayanıyor. Zaman su gibi akıp geçiyor.

Konular
6,081
The Rock
Bu Triple H denen elemanın bir özelliği var, kim böyle hedefe gidiyor amacına ulaşacak onu kendisiyle falan vs atmasını istiyor. 2014'te Punk WM ME olmak isterken kendisine planlanan WrestleMania maçı da Triple H vs. CM Punk'tı. Şimdi de Rock'ı kendisine musallat etti.

The Insane Icon

𝓽𝓮𝓰𝓪𝓷
Konular
10,375
Sting
Adam gibi oynayın, 54'ümden sonra ringe sokmayın.

-Triple H

Konular
86
WM Day 2 ME: Roman Reigns (c) vs. Cody Rhodes vs. The Rock vs. Triple H - Fatal Four Way Match.

Yapın bunu tarihe geçin. Bak bu kadar diyorum. Sadece bu maçın sosyal medya geliri ile WWE ihya olur zaten. Maçın sonunda da Cody, Triple H'i bir güzel pinler. Kırılan spiker masalarını filan saymıyorum. Hatta daha da dramatize edeyim; tam The Rock, Triple H'i pinlerken DX ekibi gelir; pini bozarlar, Shawn Michaels bi tane Sweet Chin Music çakar, Roman gelip ortamı dağıtır. Maçın ilerleyen kısmında da tam Triple H ve Cody; Roman'ı zor duruma düşürmüşken ne kadar Samoan ekibi varsa (Rikishi dahil) maça girer kendi kanlarından olanı kurtarırlar. En sonda herkes birbirine finisher vurur. The Rock son ayakta kalan olur. Tam Triple H'e People's Elbow vurmak için iplere yaslandığında Roman köşeden spear atar (WM 31 finali tarzı), Cody gelir Triple H'i pinler maç biter.

Ne The Rock'ın karizma çizilir, ne Roman Reigns'in otoritesi sorgulanır, ne Cody'nin zaferi gölgeleni, herkes güreşçi promote ettiği için Triple H'i tebrik eder. Hadi geçmiş olsun.