Tatum Paxley | Kariyer İncelemesi

Straight Edge Societh

"Finished The Story!"
Konular
6,319
CM Punk
dfa7nkw-6ff262ca-0bce-4302-8a48-8e246ff4c1e0.png

Doğum Adı:
Natalie Holland​
Doğum Tarihi:
26 Ekim 1996​
Ring Adı:
Tatum Paxley
Eğitim:
WWE Performans Merkezi​
Debut:
15 Şubat 2022​

Natalie Holland, şu anda WWE'de NXT markasında Tatum Paxley ring adıyla performans gösteren Amerikalı profesyonel güreşçidir.

Profesyonel güreş kariyeri

WWE (2021 - günümüz)

Holland, şirket tarafından gerçekleştirilen bazı fiziksel testlere katıldıktan sonra Ağustos 2021'de WWE tarafından işe alındı. Eğitimine başlamak için WWE Performans Merkezine rapor verdi. Artık Tatum Paxley ring adı verilen Holland, 18 Şubat 2022 tarihli NXT Level Up bölümünde Diamond Mine'dan Ivy Nile ile takım olarak Fallon Henley ve Kayla Inlay karşısında galip gelerek debut yaptı. NXT'nin 22 Şubat bölümünde Paxley ve Nile, kadınlar Dusty Rhodes Tag Team Classic'in ilk turuna katılarak Kacy Catanzaro ve Kayden Carter ile karşılaştı ve yenildiler.

Artık resmileşmiş bir takım olan Paxley ve Nile, Katana Chance ve Carter, Valentina Feroz ve Yulisa Leon ve Toxic Attraction'a karşı dörtlü bir maça çıktı. NXT'nin 2 Ağustos tarihli bölümünde gerçekleşen bu maçta boşta olan NXT Kadınlar Takımlar Şampiyonluğu söz konusuydu ve kazanamadılar. Ivy Nile tarafından ahlaki olarak terk edildiğini hissettikten sonra, 14 Mart 2023 tarihli NXT bölümünde Paxley heel oldu ve üçlü bir takım maçı sırasında onu terk ederek ona saldırdı ve Alba Fyre ve Isla Dawn'ın kazanmasına neden oldu. NXT'nin 4 Nisan bölümünde Paxley, Ivy Nile tarafından mağlup edildi.

2023'e doğru Paxley dengesiz bir sapık karakterine büründü ve 2024'e doğru Lyra Valkyria'yı sahne arkası röportajları ve maçları sırasında takip ettiği bir hikayeye başladı. Paxley, Valkyria'yı Lola Vice ve Elektra Lopez tarafından dövülmekten kurtardıktan sonra NXT: New Year's Evil'da face oldu.

Özel hayatı

17 Eylül 2023'te Holland'ın daha çok Javier Bernal olarak bilinen profesyonel güreşçi Randy José Beidelschies ile nişanlandığı ortaya çıktı.​