Team Arrow 1x2 ''Impossible''

DarylDiXoN

İstiyorum çok şeyi
Konular
2,642
CM Punk
-
Biliyorum yarın ama ben bittiği için paylaşmak istedim.

ECqGoCA.png

"My name is Oliver Queen. After five years in hell, I have come home with only one goal: to save my city.
Now others have joined my crusade, to them I'm Oliver Queen. To the rest of Starling city, I am someone else. I am... something else."

Previously On Team Arrow (Arrow'da Daha Önce):
NDArcv3.png

UspgQcR.png

vr9KfBz.png

zWqAmV4.png

ujzK2Bb.png

9mBtKPX.png

eFIICSZ.png

EaFknim.png

EKbhRP4.png

H4hMr1T.png

trdIm4A.png

AGPSKJw.png

4qKrpzY.png

xzbj3Tl.png

y9cQJsk.png

AaBRfVM.png

47oQ3UC.png

Dizi başladıktan sonra arka Plan Müziği:
[YOUTUBE]0ZO_W2YemD8[/YOUTUBE]

iovs6Tr.png

Oliver Queen: İnsanlar çabalıyor. Tıpkı benim gibi. Günler geçtikçe Merak uyandıran şeylerden uzaklaşıyorlar. Arkalarında bıraktıklakları gelecekten haberleri yokmuşcasına.. Bu şey beni aşıyor. Mesafemi 600'den(Fazlaca) daha fazla kez büyütüyor. Ancak ne olursa olsun bu durum çok da iyi değil. Neler düşünüyorum ben ? Önemli olan neydi ? İnsanlar kendilerini kurtaramaz mı sizce ?

Dağdan gelen bu görüntüler Oliver Queen'e aitti. Oliver bu duruma nasıl düştü ? Derken dağa dikkatimizi verdiğimizde olup biten şeyleri anlıyoruz belki de..

47oQ3UC.png

Ra's Al Ghul: Aylar önce ben ölmeyince hissettiklerini merak ediyorum Dedektif. Oysa ki seni öldürmeye yaklaşsam da ölmedim. Hatırlıyor musun..?
Uh.. Birliğe üye olanları. Sen düştün Dedektif. Beni asla yenemezsin. Buraya öylece gelerek bir duellonun sonunu etkileyebileceğini mi düşünüyorsun ?

Bruce ''Batman'' Wayne: Aslında, evet..

Ra's Al Ghul: Maseo, Nyssa, Talia siz karışmayın. Bu onla benim aramda.

Ra's elindeki kılıcı yere saplıyor. Ra's, belki de mutludur. Bütünü bu olanlar onu mutlu ediyordur çünkü Ra's iblisin varisi olarak gösterilir. Kendisi League Of Assassin's Birliğinin Lideridir. *Onun hakkında daha fazla bilgi için @MentalMastermind * Ra's, Oliver'i istese eze eze öldürebilirdi. Şimdi ise en çok sevdiği ana doğru ilerliyor. Onu.. Dedektif dediği adam ile eski öğrencisi ve şuan düşmanı olan Batman ile.. Kavga zaten çok önce başlamıştı. Şimdi de arta kalanları olacaktır. Ra's da Bruce da bunu çok istiyor. Başlıyor! Bruce'un yumruk hamlelerine dirsekleri ile karşı veren Ra's Al Ghul 2 hamle ile Bruce'un aklını karıştırıyor. Bruce, birini bloke de etse karnına darbe aldı. Ra's bu yaptığına da gülümseyerek mutlu olduğunu belli ediyordu. Bruce, bu sefer arkasını dönerek tekrar bir hamle yapmak istedi. Bu sefer şanslıydı. Omzuna yediği darbeden sonra Ra's, '' - Ha.. Evlat gelişiyorsun. '' Ra's, Bruce'un bacağına ilginç bir hamle yaparak(Ayağını onun ayağına bükerek) ona acı verdi. Diğer hamlesinde beline dirsek vurdu. Dönerek yaptığı hamlesinde ise Bruce'u geri savurdu. '' - Aslında, Evlat.. Daha çok yolu var.. Öğrenmenin.. '' Ra's, Oliver'e karşı döndüğünde bir kez daha onun kendisine saldırdığını görüyordu. Oliver'in hamlesi oldukça mantıklı olup işe de yaramıştı. Ancak 2. hamleyi Ra's Al Ghul'dan iyi yapamamıştı. Oliver, 2. hamlesinde Ra's Al Ghul'un kolunu sıyırdı *Kanadı.* Oliver, belki de kazanacağını düşünerek.. '' Bana 'Evlat' diyen tek sen değilsin demiştim. '' Oliver, saldırıyor! Ra's kılıcı eli ile tutuyor. Oliver, baka kalırken Ra's karnına silahı sokuyor. Sonra söylediği cümleler ise Oliver'a ne yapacağını anlatıyordu. ''Korkma evladım. Ölüm hepimize gelir. Ondan bu kadar uzun süre kaçamayız. Bunu onurlu bir son olarak gör. Onu bağışla ve merhamet et. Onu maruz gör ve affet. Onu onuruyla karşıla. Onu kabir azabından ve ateşin gazabından koru. '' dedikten sonra Oliver'e vurduğu hafif tekme ile onu aşağı atar...

6TRGv15.png

816088logosrie.gif

YWLvQ9V.png

Dizinin başladığı yere tekrar dönüyoruz.. Oliver'a ne olduğunu şimdi anladık mı ? (Gerçek Dizi ile biraz bağlantılı gideceğiz..)

Çekik gözlüler buldu. Çok iyi bir geliştirici. Onlar başta ne olduğunu anlamadılar. Denediklerinde Hz. İsa'nın göz yaşları ile doldurulduğunu söylediler. (Mecaz..)
Şimdi de merak edilen şeylerin bir cevap bulması gerekiyor.. Dağın büyüklüğü kadar diğer bir özelliği de dağın aşırı derecede soğuk bir havaya sahip olmasıydı.
Onun yanına siyah başlıkla bir adam geldi. Onu kucakladı. Onu oradan uzaklaştırıyordu. Bildiğimiz tek şey siyah başlıklı bir adamın Oliver'in cesedini kucaklayıp
götürmesi idi. Onu dağdan uzaklaştırdı. Han'a yakın garip bir evin sahibiydi. Ev oldukça eski hatta görünmez gibiydi ama içine girdiğimizde adeta bir saraydan
bir farkı yoktu. Oliver'i yatağa yatırdı ve hatta ona bir matarayı açıp su içirdi. Oliver Queen belki de son anlarını yaşıyordu. Oliver, gözlerini açtığında onun kim
olduğunu sordu ve başlığın ardındaki gizemli yüz kendini belli etti. Başlığı çıkardığında Oliver şaşırdı ve doğal olarak onun Thea olduğunu görenler şaşıracaktı!

Oliver Queen: Thea, Sen nasıl ? Ölüyorum Thea. Malcolm'a..

Thea: Biliyorum Olie..

Oliver Queen: Senin katil olduğunu bir an bile düşünmedim Thea. *Zar zor konuşarak* Sana sırımı söyleyemedim tıpkı diğerleri gibi.

Thea onun elini tutuyor..

Thea: Bırakma beni Olie..

Oliver'in başı sağa eğiliyor.. Gözleri de kapanıyor.. Thea ağlıyor..

Thea: Noooo!! Olie..

Burada FlashBack'e giriyoruz..

Oliver, Roy Palmer'in elini sıktıktan sonra..

Amanda Waller: Mr. Palmer bizim teknolojik liderimiz sayılır Mr. Queen. Günümüz çağının teknolojisini üst sınırlarına taşımak için en önemli
kaynağımız olur kendisi. Bu merkez bizim evimiz sayılır ve Roy burada işlerimizi baya bir kolaylaştırıyor. En önemlisi de yeni projelerimizde yer alması..

Oliver Queen: Tanıştığıma memnun oldum By Palmer..

Roy Palmer: Bende..

Palmer oradan uzaklaşıyor..

Oliver Queen Yani.. Sorumun cevabını alacak mıyım ? Nasıl yanlış seçimler ? Ne demek istiyorsun ?

Amanda Waller: Umarım Mr. Queen ama bunu size açıklamam için görevinizi yerine getirmeniz gerekir.

Oliver Queen: Ne Görevi ?

Amanda Waller: Maseo'yu öldüreceksin.

Oliver Queen: Neden ?

Amanda Waller: Çünkü Ra's Al Ghul için çalışıyor..

YWLvQ9V.png

Ra's Al Ghul Hanı.. Odaya giren Nyssa'dır.

Nyssa: Baba..

Ra's Al Ghul: Evet Nyssa ?

Nyssa: 600 yıl yaşadın. Bunca yıl boyunca ondan faydalandın. Bizi de yaşattın. Senden bir şey istiyorum.

Ra's Al Ghul: Sanırım ben ne istediğini biliyorum. Bu birliğin kurallarına aykırı. O ile senin aranda kan bağı yok.

Nyssa: Senden istediğim bu baba. Sarah'ı istiyorum. Çukuru kullanabilirsin baba. Lütfen..

Ra's Al Ghul: Bu kadar çok mu istiyorsun onu ?

Nyssa: Evet...

Ra's Al Ghul: Öyleyse katlanman gereken şeyler olacak..

YWLvQ9V.png

Arrow'un ofisi..

Roy Harper: 20 saat geçti. Umarım..

Felicity Smoak: Hayır. En azından şimdilik.

Diggle: Felicity, buna hazır olmalısın. Ra's Al Ghul yenilmezdir.

Roy Harper: Neden biz de gitmedik ki ? Belki kazanacak. Belki biz olmadan kaybedecek.. Hiç mi merak etmiyorsunuz ?

Diggle: Gidemeyiz..

Roy Harper: Nedenmiş ? Oliver bir Lyla olmadığı için mi ?

Diggle: Bak evlat! Sen yokken biz vardık burada! Lanet olası işi yaptığımdan beri Oliver'e saygı duydum.

Thea, Oliver kucağında ofisin içine giriyor ve eğiliyor. Abisini Sarah'ı daha önce ölünce yatırdıkları masanın üstüne koyuyor..

Felicity: Olie.. (Ağlıyor..)

Thea: Ben sadece.. Benim hatam.. Onun yerine ben ölmeliydim.

Diggle: Üzülme Thea. Olan oldu. Bunu geri döndüremeyiz.

Ofise giren biri gözüküyordu. Bu Malcolm Merlyn..

Malcolm Merlyn: Onu kurtarabiliriz..

Thea: Nasıl ?

Malcolm Merlyn: Lazarus Pit'e götürmeliyiz..

xuquhHD.png

Yönetmen|Bölüm
DarlyDiXoN|2

ShmRyXW.png

1x3 Lived at the End Promo:
Batman ile Ra's Al Ghul arasındaki tartışma nasıl son buldu ? *Oliver aşağı düştükten sonrası öbür bölümde anlatılacak*

Thea: Sen de kimsin böyle ?

Ra's Al Ghul: Abin iyi bilir..

----------------

Felicity: İşe yarayacak mı ?

Malcolm Merlyn: Ra's Al Ghul'u daha iyi araştırmalısın.

----------------

Lian Yu'ya geri dönüyoruz.. 2 Düşman ilk kez görünecek!

[MENTION=4683]Chicago Made Punk[/MENTION] , [MENTION=2818]OnurDies[/MENTION] , [MENTION=3455]FanOfTaker[/MENTION] , [MENTION=52]Kevin Steen[/MENTION] [MENTION=3379]CM Jericho[/MENTION]

OnurDies

( ͡° ͜ʖ ͡°)
Konular
205
Eddie Guerrero
Truth Martini
Oliver fazla kaşındı. Ölmez zaten daha bölümler olduğuna göre.. :D

Super Disaster

El Tigre
Konular
1,816
Kevin Owens
Şuan Arrow'un orjinalinde 2x18'deyim bitirdiğim an senin konularına dalacağım, Batman felan çok ilginç olacaktır. :D

Mr.Antonio Cesaro

Mr. Lucha Underground
Konular
922
Samuel Shaw
Charles Mason
İşi ilerletmişsin. Sara dönecek gibi, şu gerçek dizisinin etkisi ile gaza gelip seninkileri de okuyayım dedim. Güzel olmuşlar, grafik de eklemişsin.

JeyJimmy

nothing
Konular
65
Heath Slater
Görseller ayrı bir güzelleştiriyor hikayeyi,ellerine sağlık.

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi