Terim - Tartışma Konusu

Straight Edge Societh

The Rogue Prince
Konular
3,720
Web sitesi
twitter.com
CM Punk
-
images

Konular
161
Seth Rollins
-
Bu akşamki aktivitem belli oldu. 4 bölümmüş akar gider herhalde. Twitter’da hayal kırıklığı tarzı yorumlar gördüm ama belgeseli stoktan çıkaracağım kaju ve antep fıstığı eşliğinde izleyeceğim.

LegenDWyatt

Hacı Ahmet Ak Fan
Konular
109
The Fiend
Yedek kulübesindeki insanların üzerine yürüdüğü anlarla ilgili kısımlar var mı belgeselde?

Freakin

unsettling differences
Konular
125
-
-
Umarım bu belgeselin gazıyla kaliteli takımın üstüne konmaz. Okan Buruk'un en az hatayla ilerlemesi lazım, en azından şu 2-3 ay süresince.

The Small Dog

Galatasaray SK
Konular
558
Becky Lynch
-
Anlık 14 milyon ile rekor kırarak başladı Resultante İmportante :)

The Lone Wolf

I'm Back
Konular
1,054
Will Ospreay
-
Hakan ve Arif'in sansüre uğraması kadar saçma bir şey yok. Tamam bu adamlar Fethullahçı ve örgüt üyesi ama attığı golleri falan niye kesiyorsunuz ki? 2. bölümü izliyorum ve bu isimlerin kesintisi yüzünden UEFA hikayesi saçma sapan geçilmiş. Hakan'ın Bologna ve Leeds'e attığı goller yok belgeselde. Arif'in Arsenal maçındaki kaçırdığı gol finalin en önemli anlarından birisiydi. Hakan Şükür milli takım tarihinin en golcü, Dünya Kupası tarihinin de en erken gol atan oyuncusu. Niye bunlara Chris Benoit muamelesi yapılıyor. Sahada futbol oynarken suç mu işlediler?

Konular
161
Seth Rollins
-
Dün gece bitirdim. Sıkılmadan izledim 4 bölümü. Fatih Terim’i 2005’ten beri aktif takip ettiğimden dolayı benim için önemli olan kısımlar futbolculuk ve ikinci GS döneminin sonuydu. Belgeselin sonundaki mesajını ise cumhurbaşkanı adayı olacak diye yorumladım :yaz .

The Lone Man

consigliere
Konular
1,148
Stone Cold Steve Austin
-
Beğenmedim. Belgeselde konuşulmayan şeylere yer verileceğini düşünmüştüm. O kadar yaşanan şeye rağmen sadece kebapçı olayını vermişler ve onda da sadece haber bülteninin sesini arkaya vererek koymuşlar. Netflix olduğu için daha rahat çalışacaklarını düşünmüştüm. Hakan ve Arif öyle ya da böyle milli takım formasını terletmiş, GS tarihinde iz bırakmış oyunculardır. GS eğer kupayı aldıysa bu adamların payı çok fazla. Yer vermemeleri aşırı saçma. Terim'in kurduğu kadronun 2002 Dünya Kupasında ortalığı kasıp kavurması da yoktu. Bari o kısmı, adamı övmek için koysaydınız dedim. Ayrıca düzenlemeyi çok kötü yapmışlar. 2020'den 96'ya oradan 2006'ya ondan 1962'ye falan geçiliyor. Bu tip işler kronolojik olur benim bildiğim.

Fatih Terim'in olayları anlatmak yerine yine metafor kasarak konuşması 2. bölümden sonra beni baydı. Kendi ağzından İtalya macerası hakkında daha çok anı duymak isterdim. Belgeselde her şey çok üstün körü gidilmiş. Buna PR çalışması deseler daha doğru olurmuş. Belgeselde her şeye yer vermeleri gerekirdi. Futbolculuğunda çıkardığı arızalar nerede? 2. dönemindeki aşırı agresif tavırları nerede? Prim meselesi nerede? Evetçilere karşı gelmesi nerede? Hadi bunlar olumsuz durumları. Bir bahane uydurup koymazsınız, anlarım. Ama 96-2000 dönemi GS'sini nasıl tank gibi oynattığını verseydiniz biraz. Kıytırık iki üç taktikle, oyuncuları takımda tutmasıyla geçirmişler o kısmı. Cidden hiç detaylı değildi belgesel. Adamın hayatındaki en önemli dönemi UEFA kupası serüveni ama çok kısa geçmişler. Hastalık Bu Futbol ya da bilimum yt kanallarının yaptığı belgesel tadında videolar daha iyiydi. Vasat bir belgesel.