Untitled Document

The Judgment Day Dağılmalı Mı?

10 Haz 2022
1,152
611
Seth Rollins
Baron Corbin
gmyla6kaexhnun0skjek.jpg

The Judgment Day, Edge varken gayet güzeldi bana göre ama şu an benim pek ilgimi çekmiyor. Peki ya sizin ilginizi çekiyor mu yoksa dağılmalı mı? tartışalım..​

24 Ocak 2013
1,624
116
23
İstabul
Jon Moxley
Dağılırsa net başarısızlık olarak lanse edilecek. Belki üstüne düşülürse bir şeyler yapabilir. Draft ile Smackdown'a geçerlerse Priest IC, Ripley SDWC ve Balor da ana kemere yönelebilir. Dominik'in katılması ile ve Balor ile takım kemerlerini kazanmaları durumunda hem Balor grand slam yapmış olur hem de Dominik hem RAW hem de SD takım kemerlerini kazanmış olur. Yani kısaca birşeyler denenebilir. Şu an dağılmaları stable için kötü olur. Üstüne düşülürse birşeyler olabilir. Ben kalabalık stable seven bir insanım. NJPW, AEW stable işinde iyi. Eskiden TNA zamanı Impact de iyiydi.

The Drifter

Kadın Divizyonu Düşmanı

The Drifter

Kadın Divizyonu Düşmanı
1 Ocak 2017
1,169
175
-
Elias
Edge hiç atılmamalıydı bu gruptan. Edge varken grubun bir mantığı vardı. Hem güreşçi, hem akıl hocası olarak liderlik yakışıyordu. Cüssesi de var sırıtmıyordu. Finn Balon'da liderlik vasfı yok bir kere. Edge'i doğru dürüst heel izleyemedik. Giriş müziği de çok iyiydi valla gruba kaptırdı onu da. Saçları da gitti. Nerden baksan zarar ya.