The Rock Ateş Püskürdü! Bir X Kullanıcısını Rezil Etti

Konular
3,692
Seth Rollins
-
Bir kullanıcı The Rock’ın yuhalanmasının nedenini Hawaii’ye yardım taleplerinin karşılanmamasına bağlamış ve The Rock üzerinden prim yapmak için clickbait tweet atmış. The Rock ise bu duruma sessiz kalamamış;

“Genellikle bu tür toxic, clickbait çöplere yanıt vermekten kaçınırım çünkü saçmalıklara yanıt vererek onları onurlandırmaktan nefret ederim, ancak Hawaii'deki trajik olayları dikkatleri üzerinize çekmek için kullandığınızda sessiz kalmayacağım.

Bahsettiğiniz bu an, geçtiğimiz Perşembe günü yaptığımız @WWE basın toplantısında "heel" - güreş dilinde kötü adam - olduğum andır. Yuhalayan kalabalığımızla oynuyorum. WWE evrenimizde yaptığımız şey bu ve hepimiz bunun her saniyesini seviyoruz.

Kayıtlara geçsin:
Maui Halk Fonumuz, yangınlardan etkilenen 8.000'den fazla mağdura halihazırda 50 MİLYON DOLARIN ÜZERİNDE TEBLİĞDE BULUNMUŞTUR ve birincil fon sağlayıcıları olduğumuz için minnettarım.

Hawaii benim büyüdüğüm, çocuklarımı yıl boyunca yetiştirdiğim ve atalarımın gömülü olduğu yerdir. Bunlar benim Polinezya halkım ve bunlar BİZİM Amerikan halkımız. Hayatlarını yeniden bir araya getirmek ve birbirlerine bakmak için her gün ne kadar mücadele ettiklerini hayal bile edemezsiniz. Polinezya halkımız en az diğer halklar kadar dirençlidir ve yeniden ayağa kalkacaktır.

Nick, yanlış olduğunu bildiğin bu tür saçmalıkları yayınlamak yerine - Hawaii için, Polinezyalı Amerikalı halkımız için olumlu bir şeyler yayınlamanı tavsiye ederim. Ya da gerçekten olumlu bir eylemde bulun ve Hawaii'ye gelerek moral verici bir şekilde yardım et.
Şu anda Hawaii'deyim ve size garanti ederim, insanların hayatlarında gerçekten fark yaratabilecek harika içerikler elde edeceksiniz.
Gerçekten.

Enerjimizi ve çevrimiçi platformlarımızı insanları yükseltmeye harcayalım. İnsanların yaptığı iyi şeyleri takdir edelim. Etkili bir şekilde yardımcı olabilecek yollarla acı çekenler için farkındalık yaratalım. Olumsuz olmak, saçmalıklar yaratmak ve yaymak çok fazla çaba gerektirir - ancak pozitifliği, nezaketi yaydığınızda ve örnek olarak liderlik ettiğinizde hayatları gerçekten etkileyebilirsiniz.

Zor zamanlardan geçerken bu toksisiteye ışık tuttuğunuz için Maui'deki tüm Poly/Hawaiian ohana'larımızdan özür dilerim - her zaman Na'au Pono olmaya çalışıyorum.
Seni seviyorum.

Aloha,
DJ”

Rhodes_Rollin

SİNEMA istiyorsanız WWE izleyin...
Konular
828
Cody Rhodes
Okumadan direkt Codyciler şöyle böyle diyecek arkadaşlar için önden açıklayalım, tweetteki loser bulduğu tüm malları çekip seyircilerin Rock'ı hawai için para toplayıp dağıtmadığını düşündükleri için booladığını söylüyor.

Konular
3,692
Seth Rollins
-
Okumadan direkt Codyciler şöyle böyle diyecek arkadaşlar için önden açıklayalım, tweetteki loser bulduğu tüm malları çekip seyircilerin Rock'ı hawai için para toplayıp dağıtmadığını düşündükleri için booladığını söylüyor.
O kadar salak var ki adamın paylaşımının altı Rock’ı eleştirmek ile dolmuş. Ciddi anlamda bu anı nasıl anlamazlar ya? Her yerde top seviye konuşulmuş bir şey. Bir deli taş atmış arkasından da müritleri geliyor. Adam artık nasıl bunaldıysa gidip kayfabe bozup ben heel oldum filan dedi. Yazık valla şu adama şunu yazdırıyorlar ya.

Rhodes_Rollin

SİNEMA istiyorsanız WWE izleyin...
Konular
828
Cody Rhodes
O kadar salak var ki adamın paylaşımının altı Rock’ı eleştirmek ile dolmuş. Ciddi anlamda bu anı nasıl anlamazlar ya? Her yerde top seviye konuşulmuş bir şey. Bir deli taş atmış arkasından da müritleri geliyor. Adam artık nasıl bunaldıysa gidip kayfabe bozup ben heel oldum filan dedi. Yazık valla şu adama şunu yazdırıyorlar ya.
Rock'ın WWE dışındaki PR'ı çok kötü durumda dediğimde inanmıyolardı, gerçekten Rock hakkında amerikanların bakış açısı baya değişti böyle şeylere bile inanıyorlar.

Lord Vader

BEST IN THE WORLD
Konular
16
Undertaker
Cidden çok tuhaf adam açık açık heel oldum deyip açıklamaya yapmış, inanılmazlar ya

Darek

Kayıtlı Üye
Konular
16
CM Punk
The Rock gibi WWE den daha büyük dünyanın en ünlü 10 adamından birini sırf cody için heel yaparsan böyle durumlar olur dedik. The Rock' a da helal olsun egomanyak olarak bilinir ama Stardust over olsun diye adam heel olmayı bile kabul etti.

Konular
3,692
Seth Rollins
-
The Rock gibi WWE den daha büyük dünyanın en ünlü 10 adamından birini sırf cody için heel yaparsan böyle durumlar olur dedik. The Rock' a da helal olsun egomanyak olarak bilinir ama Stardust over olsun diye adam heel olmayı bile kabul etti.
Hoca ne alakası var ya şu tweetle bunun? Cody mi suçlu şimdi? Şu kayfabe’i uç noktalarda yaşamayın bence ya.

Darek

Kayıtlı Üye
Konular
16
CM Punk
Hoca ne alakası var ya şu tweetle bunun? Cody mi suçlu şimdi? Şu kayfabe’i uç noktalarda yaşamayın bence ya.
Cody'nin suçu demedim, WWE'nin suçu. Rock'ı heel yaptıklarından beri Rock'ın ailesine ölüm tehtitleri mi dersin, küfürler mi dersin bide adam ünlü olduğu için WWE izlemeyen biri bakacak yorumlara olayı bilmeden onlarda koyun gibi direk sövecek belki. Hollywood kariyeri içinde kötü oldu, filmde sana rol verirsek tepki çeker vs misali

Konular
3,692
Seth Rollins
-
Cody'nin suçu demedim, WWE'nin suçu. Rock'ı heel yaptıklarından beri Rock'ın ailesine ölüm tehtitleri mi dersin, küfürler mi dersin bide adam ünlü olduğu için WWE izlemeyen biri bakacak yorumlara olayı bilmeden onlarda koyun gibi direk sövecek belki. Hollywood kariyeri içinde kötü oldu, filmde sana rol verirsek tepki çeker vs misali
Yalnız Rock bu işi tasarlayan isim olabilir mi? Bizzat devreye girmesi ve Wrestlemania’yı daha heyecanlı hale getirmeye çalışması filan? Ölüm tehditleri vs sosyal medyada zaten klasik olan bir şey. Ava belki daha öncesinde bile almıştır. Kötü bir durum fakat bu olay öyle değil. Hollywood neden etkilesin hocam? Adam dünyanın en ünlü ismi. Bilenler biliyor. Adam sadece bu sene WWE’ye dönüp tekrardan eski işini tutkulu şekilde yapmaya geldi. Kayfabe ile gerçeğe yansımaz hiçbir olay. Eğer dışarıdan bilmeyen yukarıdaki gibi eşşek kişiler olursa da Rock alıntılar böyle rezil eder.