The Young Bucks | Kariyer İncelemesi

Devil

Big Red Müellif
Katılım
27 Ocak 2018
Konular
127
Mesajlar
6,216
Tepkime puanı
2,640
Puanları
735
Yaş
23
Konum
İzmir
Kane
THE YOUNG BUCKS

The Young Bucks, Matthew ve Nicholas Massie yada tanıdığımız ring içi isimleriyle Matt ve Nick Jackson kardeşler tarafından oluşturulmuş Amerikan bir Profesyonel Güreş takımıdır. Günümüz itibariyle AEW bünyesi altında güreşmekteler ve aynı zamanda da şirkette ''Yürütücü Başkan Yardımcılığı'' görevini üstlenmektedirler. Kenny Omega ile birlikte ''The Elite'' çatısı altında 2 kez AEW Trios Championship kemerlerini kazanmışlardır. Aynı zamanda da The Young Bucks olarak da 2 kez AEW Tag Team Championship kemerlerinin sahibi oldular.

The Young Bucks, New Japan Pro-Wrestling (NJPW) ve Ring of Honor (ROH) gibi tanınmış güreş organizasyonlarında çalışmalarıyla bilinirler; NJPW grubu Bullet Club'ın üyeleri olarak da yer aldılar ancak 2018'deki bir "iç savaş"ın ardından The Young Bucks, Kenny Omega, "Hangman" Adam Page, Marty Scurll ve Cody Rhodes gibi isimlerle birlikte Bullet Club'dan ayrılarak The Elite'i oluşturmak üzere bir araya geldiler. Çeşitli Amerikan bağımsız federasyonlarında performans sergilemişlerdir ki bunlardan en dikkat çekici olanları Pro Wrestling Guerrilla (PWG) ve Total Nonstop Action Wrestling (TNA) şirketleridir. Ek bilgi olarak TNA şirketi içerisinde Generation Me adı altında Max ve Jeremy Buck olarak çalışmışlardır. Bağımsız sahnede, dört kez PWG World Tag Team Championship'de dahil olmak üzere birçok unvan kazanmışlardır ve aynı zamanda PWG'nin yıllık Dynamite Duumvirate Tag Team Title turnuvasını üç kez (2009, 2011 ve 2013) kazanan tek takım olmuşlardır.

IWGP Junior Heavyweight Tag Team Championship'i yedi kez, ROH World Tag Team Championship'i üç kez, NJPW'nin NEVER Openweight 6-Man Tag Team Championship kemerini üç kez (iki kez Kenny Omega ile, bir kez de Marty Scurll ile), ROH World Six-Man Tag Team Championship'i üç kez (iki kez Adam Page ile, bir kez de Cody Rhodes ile), IWGP ve AAA World Tag Team Championship'ı ise birer kez kazandılar. Ayrıca, AEW, ROH, NJPW ve AAA arasında toplamda yedi Dünya Tag Team Şampiyonluğu, yedi Jr. Heavyweight Tag Team Şampiyonluğu ve sekiz Six-Man/Trios Şampiyonluğu (çeşitli ortaklarla) elde etmişlerdir.

İki kez, ilki 2014'te ve tekrarı 2016'da olmak üzere ROH World, PWG World ve IWGP Junior Heavyweight Tag Team Championship kemerlerini aynı anda ellerinde bulundurdular; ve 2018'de IWGP Tag Team, ROH World Six-Man ve NEVER Openweight 6-Man kemerlerini aynı anda taşıdılar.

aew-double-nothing-young-bucks-matt-nick-jackson-interviewjpg.jpg


Eğitim ve Debut (2001–2004)

2001'de, Massie ailesi arka bahçelerine bir güreş ringi kurdu. Kardeşler Matt, Nick ve Malachi, televizyonda gördüklerini taklit ederek kendi kendilerine güreşmeyi öğrenmeye başladılar. Matt, 18 veya 19 yaşındayken profesyonel güreş eğitimine La Mirada ve City of Industry, California'da başladı. Eğitimini çoğunlukla Ron Rivera (The American Wild Child), Disco Machine, Scorpio Sky ve Super Dragon gibi isimlerin önderliğinde yaptığı Revolution Pro Wrestling School olan Rudos Dojo'da aldı. Matt, iyi arkadaşı Dustin Cutler ile birlikte okula devam etti ve öğrendiklerini de beraberinde memleketlerindeki arkadaşlarına öğrettiler. Zamanla, Nick de kardeşine katıldı ve okulda birkaç seansa katıldı. Matt, Nick ve Dustin, ilk profesyonel maçlarına Alternative Wrestling Show/C4/Revolution Pro ortak etkinliğinde 8 Ağustos 2004 tarihinde çıktılar. Matt, Fluffy the Dog olarak çalışırken, Dustin bir dağlı köylü olarak giyindi ve Nick, Santo maskesi takmış bir hakem olarak highlying hareketler sergiledi. Bu olayın ardından, Matt ve Nick "Los Gallineros" takım adı altında tavuk kostümleri içerisinde birkaç kez Revolution Pro ve Revolution X için güreştiler.

DGs30gjXkAIn-n1.jpg

High Risk Wrestling (2004-2009)


Ekim 2004'te, ailesinin yardımıyla Matt, kendi bağımsız güreş şirketini açtı ve ona High Risk Wrestling (HRW) adını verdi. Başlangıçta, Matt HRW'nin baş sahibiydi, ancak Nick ve Malachi'nin yanı sıra iyi arkadaşı Dustin Cutler'ın da yardımıyla, bu üçü yıllar sonra sahipliği devraldılar. Şirket aylık olarak iki kez şov düzenliyor ve Matt ile Nick'in mesleklerini öğrenmelerine yardımcı oluyordu. HRW'nin 4 Ağustos 2007'deki "Highway 2 Hell" etkinliğinin ana maçında, Matt ve Nick, Marty Jannetty ile birleşerek Joey Ryan, Karl Anderson ve Diablo'yu yendikleri bir altı kişilik takım maçında yer aldılar.

26 Şubat 2005'te Full Contact Wrestling için düzenlenen bir etkinlikte, Matt ve Nick ilk defa "The Young Bucks" olarak adlandırıldı. Başlangıçta Matt, "Mr. Instant Replay" adıyla güreş yaparken, Nick "Slick Nick" olarak biliniyordu. Bu gece The Young Bucks, Kaos ve Mongol (Santino Brothers) tarafından mağlup edildi. Daha sonra başka bir organizatör, Matt ve Nick'in bir soyadına ihtiyaç duyduğuna karar verdi ve "Jackson" adını önerdi, bu da üyelerin ikinci isimleri olarak kullanılmaya başlandı.

HRW'in yardımıyla, Matt ve Nick sonunda Güney Kaliforniya'daki birkaç popüler şirkette yer buldular. Onlar ayrıca, 2006'dan itibaren Ulusal Güreş Birliği (NWA) için televizyon kayıtları yaparak kamera önünde deneyim kazandılar. The Young Bucks, 7 Kasım 2006'da Maverick Television'da NWA için ilk maçlarını kaydedilirken, Karl Anderson ve Joey Ryan tarafından mağlup edildiler.

HRW, 2009'da kapanmıştır.​

2021_05_05_KennyOmega_Nakazawa_vs_JonMoxley_EddieKingston_256.0.jpg

Pro Wrestling Guerrilla


The Dynasty ile Çekişme (2007-2008)

The Young Bucks, Pro Wrestling Guerrilla (PWG) için ilk kez 10 Haziran 2007'de Burbank, California'daki Roger Dorn Night etkinliğinde Arrogance (Chris Bosh ve Scott Lost) ile yaptıkları maçta debut yaptılar ve maçı kaybettiler. 31 Ağustos 2007'de PWG, 2007 Battle of Los Angeles turnuvasının ilk gününü düzenledi. The Young Bucks, bu etkinlikte Phoenix Star ve Zokre (Los Luchas) karşısında PWG'deki ilk takım galibiyetlerini elde ettiler. Bu etkinlikte Matt ve Nick, Dragon Gate (DG) güreşçisi Cima ve Dragon Gate'in Amerikalı yetenek ajanı Satoshi Oji ile ilk kez tanıştılar ve ikinci şovlarındaki performanslarıyla her ikisini de etkilediler. 5 Ocak 2008'de The Young Bucks, All Star Weekend 6 - Night 1'de öne çıkan Dragon Gate takımı Muscle Outlaw'z (Naruki Doi ve Masato Yoshino) ile karşılaştılar ve maçı kaybettiler. Ertesi gece, The Dynasty (Scott Lost ve Joey Ryan) takımına karşı gerçekleştirdikleri maçı kaybettiler.

Sonraki etkinlikte, 27 Ocak'ta, The Young Bucks, PWG World Tag Team Şampiyonluğu için ilk şansını elde etti, ancak yine The Dynasty tarafından mağlup edildiler. The Young Bucks, önümüzdeki iki ay boyunca 2008 DDT4 eleme serisine katıldı. Bu süreçte T. J. Perkins ve Hook Bomberry ikilisine kaybettiler, Ronin ve Scorpio Sky'ı yendiler ve Los Luchas ile berabere kaldılar. Ardından bu 4 ekibin gerçekleştirdiği bir Fatal 4 Way Elimination karşılaşmasında Los Luchas'a karşı mağlup oldular ve Los Luchas, turnuvaya ilerledi. Kısa bir süre sonra, The Young Bucks ilk Dragon Gate turuna çıktı. Dragon Gate'den döndükten sonra, The Young Bucks, 6 Temmuz 2008'de Life During Wartime etkinliğinde, PWG'nin beşinci yıl dönümü şovunda, KAZMA ve MIYAWAKI'nin de yer aldığı üçlü bir maçta The Dynasty'yi mağlup etti.

Şampiyonluk Saltanatı (2008–2010)

Ardından gelen etkinlik, 31 Ağustos 2008'deki All Star Weekend 7 – Night Two'da, Matt ve Nick, The Age of the Fall (Jimmy Jacobs ve Tyler Black) takımını yenerek yeni PWG Dünya Takım Şampiyonları oldular. The Young Bucks'ın PWG'deki en büyük başarılarından biriyse 22 Mayıs 2009'da, Reseda, California'daki yıllık DDT4 takım turnuvasında geldi; bu etkinlikte, şampiyonluklarını bir gecede üç kez savundular. İlk turda Dustin ve Brandon Cutler'ı, ikinci turda Kenny Omega ve Chuck Taylor'ı ve final turunda Hybrid Dolphins (Bryan Danielson ve Roderick Strong) takımını yenerek turnuvayı kazandılar. Aynı etkinlikte, The Young Bucks'ın kardeşi Malachi, Phoenix Star'a mağlup olarak PWG debutunu yaptı. Bu dönemde, Young Bucks Dünya'yı turlamaya başladıktan sonra, PWG seyircisi onlara karşı tavır almaya başladı. 31 Temmuz 2009'da Threemendous II'de, PWG'nin altıncı yıl dönümü şovunda, Young Bucks şirketteki on altı aylık bir sürenin ardından ilk yenilgilerini aldı; bu maçta, birleşen 2 Skinny Black Guys (Human Tornado ve El Generico) takımına kemerin ortada olmadığı bir maçta kaybetti. Kazanmalarına rağmen ve Young Bucks'ın isteklerine rağmen, Tornado ve Generico, bir sonraki ay şampiyonluk için rövanşlarını alamadı çünkü takip eden ay bir numaralı adaylık hakkını The Men of Low Moral Fiber (Kenny Omega ve Chuck Taylor) takımına kaybettiler ve Young Bucks, DDT4 yarı final maçlarının rövanşında Omega ve Taylor ikilisini mağlup etmeyi başardı.

21 Kasım'da, 2009 Battle of Los Angeles'ın ikinci gecesinde, The Young Bucks, Kevin Steen ve El Generico ikilisine karşı şampiyonluklarını korudu ve ardından Brian Kendrick ile ittifak kurarak PWG Dünya Şampiyonu Kenny Omega'ya saldırıp Heel turn yaptılar. 30 Ocak 2010'da, Bucks'ın TNA Wrestling ile sözleşme imzaladığı ilk PWG şovu olan Kurt Russellmania'da, Matt ve Nick, bundan sonra TNA isimleri olan Max ve Jeremy olarak bilineceklerini açıkladılar. Brian Kendrick'a saldırdılar, ancak Kendrick eski takım arkadaşı Paul London tarafından kurtarıldı. Gece ilerledikçe, London ve Kendrick takımı Generation Me'yi şampiyonluk olmayan bir maçta yendi. Young Bucks'ın yaptığı açıklamaya rağmen, PWG hala onlara orijinal takım ve tekli isimleriyle hitap etmeye devam ediyordu.

10 Nisan'da, Young Bucks, The Briscoe Brothers (Jay ve Mark) karşısında yaptığı on üçüncü başarılı şampiyonluk savunmasıyla PWG tarihi için bir rekora imza attı. 9 Mayıs'ta, Young Bucks, 2010 DDT4 turnuvasına girdi ve geçen seneyle birlikte ikinci kez üst üste Tag Team kemerlerini bir gecede üç kez savunma şansına sahip olacaktı. Bucks, turnuvanın ilk turunda Johnny Goodtime ve Jerome Robinson'ı, yarı finallerinde ise Cutler Brothers'ı yendi. Ancak turnuva finalinde, ¡Peligro Abejas! olarak bilinen takım El Generico ve Paul London, Young Bucks'ı mağlup ederek yalnızca turnuvayı kazanmakla kalmayıp aynı zamanda PWG Dünya Takım Şampiyonluğu'nu da kazanarak Bucks'ın 616 günlük saltanatına son verdi. Final maçında Nick bilincini kaybetti ve beyin sarsıntısı yaşadı, ancak maçı tamamlamayı başardı.

Çeşitli Düşmanlıklar (2010–2012)

30 Temmuz'da, PWG'nin yedinci yıl dönümü şovunda, Young Bucks, Dünya Takım Şampiyonluğu için ilk kez düzenlenen üçlü tehdit Guerrilla Warfare maçında, Cutler Brothers'ın da yer aldığı maçta, ¡Peligro Abejas! karşısında rövanş hakkı kazandı ancak şampiyonluğu kazanmayı başaramadı. 2010 Battle of Los Angeles'ın ilk turunda Matt ve Nick, birbirlerine karşı eşleştirildiler ancak maçta güreşmek yerine hakem Rick Knox'u Super Kick ile indirip maçı da diskalifiye ettirerek kendi aralarında berabere bıraktılar. Ardından, Cutler Brothers, Young Bucks'a bir maç teklif etti ve Cutler Brpthers bu maçta nihayet baş düşmanları olan takımı yenmeyi başardı. 4 Mart 2011'de Young Bucks, 2011 DDT4 turnuvasına katıldı, bu sefer turnuva şampiyon takıma karşı yeni bir numaralı adayı belirlemek için kullanıldı. İlk tur maçlarında Young Bucks, Brandon Gatson ve Willie Mack'i yendi. Akşamın ilerleyen saatlerinde, Young Bucks, yarı finallerde The American Wolves (Davey Richards ve Eddie Edwards) ve nihayetinde finalde Nightmare Violence Connection (Akira Tozawa ve Kevin Steen) takımlarını yenerek ikinci DDT4 turnuvalarını kazandılar ve şampiyonlar El Generico ve Paul London'a karşı başka bir şans elde ettiler. Young Bucks, 9 Nisan 2011'de El Generico ve Paul London'ın yerine geçen Ricochet ile birlikte karşılaştıkları maçta, şampiyonluğu geri alarak PWG Dünya Takım Şampiyonluğunu yeniden kazandılar.

27 Mayıs'ta All Star Weekend 8'in ilk gecesinde, The Young Bucks, ikinci şampiyonluk saltanatlarının ilk başarılı savunmasını yaparak RockNES Monsters (Johnny Goodtime ve Johnny Yuma) takımını mağlup etti. Ertesi gece, The Young Bucks, Austin Aries ve Roderick Strong'u yenerek kemerini korudu. 20 Ağustos'ta The Young Bucks, PWG Dünya Takım Şampiyonluğunu korumak için Chris Hero ve Claudio Castagnoli'den oluşan The Kings of Wrestling ile duyurusuz bir maçta karşılaştı ve galip geldi. The Young Bucks, 10 Eylül'de Dynasty (Joey Ryan ve Scorpio Sky) takımını yenerek kemerlerini bir kez daha korudu. 22 Ekim'de The Young Bucks, Future Shock (Adam Cole ve Kyle O'Reilly) takımını yenerek beşinci başarılı şampiyonluk savunmasını gerçekleştirdi, ardından ana etkinliğe müdahale edip Kevin Steen'in El Generico ile olan merdiven maçında PWG Dünya Şampiyonluğu'nu kaybetmesine neden oldular. Kevin Steen'e bir handikap Guerrilla Warfare maçı için meydan okuduktan sonra, Super Dragon üç yılı aşkın bir sürenin ardından ilk kez göründü ve 10 Aralık'taki maç için Steen'in ortağı olarak kendisini ilan etti. 10 Aralık'ta The Young Bucks, Guerrilla Warfare maçında PWG Dünya Takım Şampiyonluğunu Appetite for Destruction (Kevin Steen ve Super Dragon) takımına kaybederek ikinci saltanatlarını 245 gün sürecek şekilde sona erdirdiler.

Şampiyonluklarını kaybettikten sonra, The Young Bucks, Super Smash Bros. (Player Uno ve Stupefied) ile bir rekabete başladı; 17 Mart'ta, Super Smash Bros., RockNES Monsters'ın da yer aldığı üçlü bir maçta The Young Bucks'ı yenerek ilk PWG galibiyetini elde etti. 21 Nisan'da The Young Bucks, üçüncü DDT4 turnuvasını kazanmayı ve Appetite for Destruction ile rövanş hakkı almayı denedi ancak Jackson kardeşler, ilk tur maçlarında Super Smash Bros. karşısında bir kez daha mağlup oldular. 25 Mayıs'ta The Young Bucks ve Super Smash Bros., yeni PWG Dünya Takım Şampiyonlarını belirlemek için No Disqualification maçında karşı karşıya geldi. Sonunda, The Young Bucks, rakip takıma karşı üçüncü kez üst üste mağlubiyet yaşadı. 21 Temmuz'da Threemendous III'te, PWG'nin dokuzuncu yıl dönümü etkinliğinde, The Young Bucks, Future Shock'un da yer aldığı üçlü merdiven maçında PWG Dünya Takım Şampiyonluğu için Super Smash Bros.'a başarısız bir şekilde meydan okudu ancak maçta daha önce saldırdıkları hakem Rick Knox'un müdahalesi sonucu maçı kaybettiler.

bucksresedajpg.jpg


The Mount Rushmore of Wrestling (2013-2018)

12 Ocak 2013'te The Young Bucks, 2013 Dynamite Duumvirate Tag Team Title Turnuvası'na katıldı ve ilk maçlarında Inner City Machine Guns (Rich Swann ve Ricochet) takımını mağlup etti. Aynı etkinlikte, The Young Bucks, Unbreakable F'N Machines (Brian Cage ve Michael Elgin) takımını yarı final maçında mağlup ederek PWG Dünya Takım Şampiyonluğu'nu üçüncü kez kazandı. Sonunda da El Generico ve Kevin Steen'i finalde yenerek DDT4 turnuvasını üçüncü kez kazandılar. The Young Bucks, PWG Dünya Takım Şampiyonluğu'nu 23 Mart'ta DojoBros (Eddie Edwards ve Roderick Strong) takımına karşı ikinci kez başarıyla savundu. 9 Ağustos'ta PWG'nin onuncu yıl dönümü etkinliğinde, The Young Bucks, DojoBros ve Inner City Machine Guns'ı içeren üçlü merdiven maçında üçüncü başarılı şampiyonluk savunmasını gerçekleştirdi. 31 Ağustos'ta The Young Bucks, PWG Dünya Şampiyonu Adam Cole ve Kevin Steen ile yeni bir Heel stable oluşturdu, kendilerine "The Mount Rushmore of Wrestling" adını verdiler. 19 Ekim'de The Young Bucks, Candice LeRae ve Joey Ryan'ı mağlup ederek PWG Dünya Takım Şampiyonluklarının dördüncü başarılı savunmalarını gerçekleştirdi. 28 Mart 2014'te The Young Bucks, 2014 DDT4 kazananları Chuck Taylor ve Trent? takımını mağlup ederek beşinci başarılı şampiyonluk savunmalarını gerçekleştirdi. The Young Bucks, 27 Temmuz 2014'te Guerrilla Warfare maçında Candice LeRae ve Joey Ryan'a karşı PWG Dünya Takım Şampiyonluğu'nu kaybedecekti.

26 Haziran 2015'te The Young Bucks, PWG Dünya Takım Şampiyonluğu'nu dördüncü kez kazanabilmek için çıktıkları maçta Andrew Everett ve Trevor Lee'yi yenerek yeniden kemerleri kazandı. Maç esnasında PWG Dünya Şampiyonu Roderick Strong'un Young Bucks lehine dış müdahalesi de gerçeklşecekti. Böylece maçın ardından The Young Bucks, Strong ve return yapan Super Dragon, Mount Rushmore 2.0'ı oluşturdular. İlk başarılı şampiyonluk savunmalarını 24 Temmuz'da Angélico ve Jack Evans'a, ardından 11 Aralık'ta Johnny Gargano ve Tommaso Ciampa'ya karşı yaptılar. Şovun sonunda, Adam Cole, PWG'ye sürpriz bir dönüş yaparak Mount Rushmore 2.0'a katıldı. 18 Mart 2017'de The Young Bucks, Penta el Zero M ve Rey Fenix'e karşı yapılan ve Matt Sydal ve Ricochet'nin de dahil olduğu Triple Threat maçta PWG Dünya Takım Şampiyonluğu'nu kaybetti.

maxresdefault.jpg

Dragon Gate (2008-2009)


The Young Bucks, Japonya'nın Tokyo şehrinde bulunan Korakuen Hall'de 14 Mayıs 2008'de Dragon Gate (DG) için debut yaptı ve Susumu Yokosuka ile Ryo Saito ikilisine karşı yapılan maçta mağlup oldular. Şirketteli ilk turları, 14 Mayıs'tan 14 Haziran'a kadar sürdü. İkinci turları 9 Ağustos 2008'de başladı ve 28 Ağustos 2008'de sona erdi. 5 Eylül 2008'de, The Young Bucks, Los Angeles, California'da gerçekleşen Dragon Gate'in Amerika Birleşik Devletleri'ndeki ilk gösterisine katıldı, ancak Saito ve Yokosuka'ya karşı Open the Twin Gate Şampiyonluğu için başarısız bir meydan okuma gerçekleştireceklerdi. Üçüncü turları 15 Nisan'dan 5 Mayıs'a kadar sürdü. 3 Mayıs 2009'da Kanazawa, Ishikawa'da, Matt ve Nick, PWG Dünya Takım Şampiyonlukları'nı ilk kez Japonya'da savunarak Shingo Takagi ve Akira Tozawa'ya karşı başarıyla mücadele ettiler. 5 Mayıs 2009'da Aichi, Japonya'da Dead or Alive özel etkinliğinde, The Young Bucks ve Ryoma, Akira Tozawa, Kenshin Chikano ve Anthony W. Mori'ye karşı yapılan maçta mağlup oldular.

WWE'de Kısa Görünüm (2008, 2011)


22 Şubat 2008'de Matt Jackson, World Wrestling Entertainment'ın (WWE) haftalık televizyon programı SmackDown'da, Chuck Palumbo'ya mağlup olarak jobber olarak göründü. Benzer bir rolde 17 Ekim 2008 tarihli SmackDown bölümünde yer aldı ve bu sefer Big Show'a karşı yapılan bir Last Man Standing maçında kaybetti. 28 Ekim'de ECW'nin bölümünde, Young Bucks, Triple H ve Shawn Michaels'ı canlandırdıkları bir bölümde, John Morrison ve The Miz tarafından yere indirildiler. 15 Ağustos 2011'de, Young Bucks, San Diego'daki RAW kayıtları öncesinde WWE yapımcıları için deneme gerçekleştirdiler.

duzm4auvyaaewva.jpg

Chikara (2009–2013, 2015)


The Young Bucks, Chikara'da 27 Mart 2009'da debut'unu yaptı ve yıllık King of Trios turnuvasında Team PWG'nin bir parçası olarak El Generico ile takım oluşturdular. Ancak, takım, Amasis, Ophidian ve Escorpion Egipcio'dan oluşan The Osirian Portal'a karşı ilk turda elendi. Ertesi gece Matt ve Nick, Rey de Voladores turnuvasına katıldı, ancak her ikisi de dört kişilik maçlarda ilk turda elendi. Turnuvanın üçüncü gecesinde, Mike Quackenbush ve Jigsaw tarafından kazanılan bir takım gauntlet maçına katıldılar. The Young Bucks, 17 Ekim'de An Optimistic View of a Pessimistic World etkinliğinde dört takımlı eleme tag team maçında yer alarak, sonuncu olarak The Osirian Portal (Amasis ve Ophidian) tarafından elendiler. Ertesi gün, Cibernetico Increible etkinliğinde Matt ve Nick, yıllık torneo cibernetico maçında karşıt sekiz kişilik takımlara katıldılar. Matt, maçın ilk elemesini kaydederek Green Ant'ı eledi, ancak kardeşler, Quackenbush ve Player Dos'un ellerinde maçtan elenen beşinci ve altıncı güreşçi oldular.

The Young Bucks, 23 Nisan 2010'da, 2010 King of Trios'ta Chikara'ya geri döndüler ve bu sefer Jackson 3 olarak kardeşleri Malachi ile takım oluşturdular. Ancak, ikinci yıl üst üste turnuvadan ilk turda elendiler ve bu sefer The Future is Now (Jigsaw, Equinox ve Helios) ekibine kaybettiler. Matt ve Nick, maçı Generation Me kıyafetleriyle Heel olarak güreştiler ve maçtan sonra Malachi'yi rakipleriyle el sıkışmak istediğinde ringte terk ettiler. Turnuvanın üçüncü gecesinde Bucks, Mike Quackenbush ve Jigsaw'a bir takım maçında yenildi. The Young Bucks, 27 Ağustos'ta tekrardan Chikara'ya geri döndüler. Nick, Young Lions Cup IX turnuvasına katılırken, Matt ise Johnny Gargano'yu tekli bir maçta yendi. Nick, sonunda Young Lions Cup Şampiyonu olan Tadasuke tarafından turnuvadan elendikten sonra, aynı gün The Young Bucks, The Batiri (Kodama ve Obariyon) ekibini bir takım maçında yendi. 18 Eylül'de The Young Bucks, Bruderschaft des Kreuzes'den Tim Donst ve Tursas'ı bir takım maçında yendi. 13 Kasım'da Chikara'nın ilk internet pay-per-view etkinliği High Noon'da, Marty Jannetty tarafından yönetilen The Young Bucks, Chikara Campeonatos de Parejas bir numaralı adaylık (Number 1 Contender) maçında The Colony (Fire Ant ve Soldier Ant) ekibine yenildi.

The Young Bucks, Nisan 2012'nin sonlarında Chikara'ya geri döndü. İlk olarak, 28 Nisan'da Arik Cannon ve Darin Corbin'i düzenli bir takım maçında yendiler ve ardından 29 Nisan'da Batiri (Kobald ve Kodama), Bruderschaft des Kreuzes (Jakob Hammermeier ve Tim Donst) ve Spectral Envoy (Hallowicked ve UltraMantis Black) ekibini içeren 4 Way eleme maçında galip gelerek Campeonatos de Parejas için meydan okuma hakkı kazandılar. 2 Haziran'da Chikarasaurus Rex: How to Hatch a Dinosaur etkinliğinde, The Young Bucks, Two Out of Three Falls maçında F.I.S.T. (Chuck Taylor ve Johnny Gargano) ekibini yenerek Chikara Campeonatos de Parejas şampiyonluğunu kazandı. İlk başarıyla sonuçlanan maçlarını 29 Temmuz'da The Throwbacks (Dasher Hatfield ve Mark Angelosetti) ekibini yenerek gerçekleştirdiler. 14 Eylül'de, The Young Bucks, Team Ring of Honor olarak Mike Bennett ile birlikte 2012 King of Trios'a katıldı ve ilk turda Faces of Pain (The Barbarian, Meng ve The Warlord) ekibini saf dışı bıraktılar. Ertesi gün Team ROH, Extreme Trio (Jerry Lynn, Tommy Dreamer ve Too Cold Scorpio) ekibini mağlup ederek yarı finale yükseldi. ROH Takımı, turnuvanın üçüncü ve son gününde, yarı finalde Sendai Girls (Dash Chisako, Meiko Satomura ve Sendai Sachiko) ile yapılan maçı kazanarak finale çıktı. Turnuva finalinde, Team ROH, Spectral Envoy (Frightmare, Hallowicked ve UltraMantis Black) ekibine mağlup oldu.

10 Kasım'da The Young Bucks, Campeonatos de Parejas'ın ikinci başarılı savunmasını Spectral Envoy (Hallowicked ve UltraMantis Black) ekibi karşısında gerçekleştirdi. The Young Bucks'ın üçüncü başarılı savunması, 2 Aralık'ta Under the Hood internet pay-per-view etkinliğinde 1–2–3 Kid ve Marty Jannetty'i yendikleri maçtı. 10 Şubat 2013'te The Young Bucks, Campeonatos de Parejas'ı 3.0 (Scott Parker ve Shane Matthews) ekibine kaybederek 253 gün süren ve üç başarılı savunma ile sona eren saltanatlarını sona erdirdi. 18 Mayıs'ta The Young Bucks, 2013 Tag World Grand Prix'e katılmak için Chikara'ya geri döndü. Estonian ThunderFrog ve Latvian Proud Oak'u yendikten sonra, Frightmare ve Hallowicked ile The Spectral Envoy'i ve Kodama ile Obariyon ile The Batiri'yi yendikten sonra, The Young Bucks turnuvanın finalinde Pieces of Hate (Jigsaw ve The Shard) tarafından mağlup edildi.

The Young Bucks, Eylül 2015'te Chikara'ya geri döndü ve A.J. Styles ile birlikte 2015 King of Trios'ta yer alarak finale yükseldiler, ancak Aero Star, Drago ve Fénix'e karşı kaybettiler.

whatareyou.png

Ring of Honor (2009–2018, 2022)


Matt ve Nick, Ring of Honor (ROH) sahnesine 29 ve 30 Mayıs 2009 tarihlerinde debut yaptılar. Bu süreçte Sal Rinauro ve Brandon Day ile Silas Young ve Bobby Fish'i mağlup ettiler. Bu müsabakalar ROH şirketinin Haziran 27 ve Temmuz 18 bölümleri için HDNet üzerinden kaydedildi. 26 Eylül 2009'da Glory by Honor VIII: The Final Countdown etkinliğinde, o dönemde beş kez ROH Dünya Takım Şampiyonu olan Briscoe Kardeşlere karşı zafer elde ettiler. 19 Aralık'ta Final Battle 2009'da, ROH'nun ilk canlı yayın pay-per-view'unda, Young Bucks, o dönemdeki eski ROH Dünya Takım Şampiyonları Kevin Steen ve El Generico'yu mağlup etti. Total Nonstop Action Wrestling ile sözleşme imzaladıktan sonra, Young Bucks Ocak 2010'da son HDNet kayıtlarını gerçekleştirdi. 8 Ocak'ta The American Wolves'u (Davey Richards ve Eddie Edwards) mağlup ederken, 9 Ocak'ta Briscoe Kardeşlere karşı ROH Dünya Takım Şampiyonluğu maçında kaybettiler. 29 Ocak'ta Young Bucks, ROH veda maçlarını gerçekleştirdi, sekiz kişilik takım maçında American Wolves ve The Kings of Wrestling'e (Chris Hero ve Claudio Castagnoli) karşı mücadele ettiler ve maçı kaybettiler.

23 Temmuz 2011'de Matt ve Nick, Generation Me adını kullanarak döndüler ve American Wolves tarafından mağlup edildiler. Ertesi gün, ROH Dünya Takım Şampiyonları Kings of Wrestling tarafından non-title bir maçta mağlup edildiler. Young Bucks, TNA'den serbest bırakıldıktan sonra, ROH 24 Ağustos 2011'de, Matt ve Nick'in 17 Eylül'de Death Before Dishonor IX etkinliğinde geri döneceklerini açıkladı. PPV'de The Young Bucks, Future Shock (Adam Cole ve Kyle O'Reilly) ve Bravado Brothers'ı içeren üçlü eleme maçında galip geldi. 23 Aralık'ta Final Battle 2011'de, The Young Bucks, ROH Dünya Takım Şampiyonluğu için bir şans kazanmak için dört takımlı bir gauntlet maçını kazandı. 4 Mart'ta 10. Yıl Şovu'nda The Young Bucks, şampiyonluk için yaptıkları mücadelede başarılı olamadı. The Young Bucks, o yıl ROH'dan ayrıldı ve son kez 3 Ağustos'ta gerçekleşen bir Ring of Honor Wrestling televizyon şovunda mücadele ettiler. Bu etkinlikte yeni ROH Dünya Takım Şampiyonlarını bulmak için gerçekleşen bir turnuvanın açılış turunda Caprice Coleman ve Cedric Alexander'a maçı kaybettiler.

The Young Bucks, 3 Ağustos 2013 tarihinde yani tam bir yıl sonra All-Star Extravaganza V'de geri döndü ve geri dönüş maçlarında Adrenaline Rush (A. C. H. ve TaDarius Thomas), Caprice Coleman ve Cedric Alexander'ı içeren üçlü bir maçta mağlup oldular. 17 Ağustos'ta Manhattan Mayhem V'de The Young Bucks, Forever Hooligans (Alex Koslov ve Rocky Romero) ekibine bir "rüya takım maçı" olarak tanıtılan maçta mağlup oldu. 8 Mart 2014'te The Young Bucks, ROH Dünya Takım Şampiyonluğu'nu ilk kez kazanmak için reDRagon'ı (Bobby Fish ve Kyle O'Reilly) yendi. Kemerlerini 17 Mayıs'ta War of the Worlds etkinliğinde tekrar reDRagon'a kaybettiler. The Young Bucks, kemerler için 6 Eylül'de All Star Extravaganza 6'da bir rövanş aldı, ancak yine reDRagon tarafından mağlup edildiler. 1 Mart 2015'te 13. Yıl Şovu'nda yapılan bir başka rövanş da reDRagon için bir zaferle sonuçlandı. 30 Eylül 2016'da The Young Bucks, All Star Extravaganza VIII'de The Addiction (Christopher Daniels ve Frankie Kazarian) ve The Motor City Machine Guns (Alex Shelley ve Chris Sabin) ile yapılan üçlü Ladder War VI'da galip gelerek ROH Dünya Takım Şampiyonluğu'nu ikinci kez kazandı.


3 Aralık'ta, The Young Bucks'ın hem ROH hem de New Japan Pro-Wrestling (NJPW) için geçerli olan yeni bir iki yıllık sözleşme imzaladığı bildirildi. 4 Mart 2017'de The Young Bucks, ROH Dünya Takım Şampiyonluğu'nu The Hardys'e (Broken Matt ve Brother Nero) kaybetti. 1 Nisan'da Supercard of Honor XI'de The Young Bucks, merdiven maçında The Hardys'den ROH Dünya Takım Şampiyonluğu'nu geri kazandı. 20 Ağustos'ta The Young Bucks, Bullet Club takım arkadaşları Adam Page ile "The Hung Bucks"ı oluşturarak ve Dalton Castle ve The Boys'u ROH World Six-Man Takım Şampiyonluğu için mağlup ederek çifte şampiyon oldular. 22 Eylül'de Death Before Dishonor XV'de The Young Bucks, ROH Dünya Takım Şampiyonluğu'nu The Motor City Machine Guns'a kaybetti. Ring Of Honor'ın Final Battle'ında Briscoe Brothers (Jay ve Mark Briscoe) ve SCU'ya karşı bir Ladder War maçında mağlup oldular. Ertesi gün Bucks, ROH'dan ayrıldı.

Buna göre, eğer yeni sözleşme daha fazla para teklif ederilirse ROH'tan asla ayrılmayacaklarını söylediler, ancak aldıkları teklif beklentilerinin altındaydı.

1 Nisan 2022'de Young Bucks, şu anda AEW Başkanı Tony Khan tarafından sahip olunan ROH'a, Supercard of Honor XV'de Briscoe Brothers (Jay ve Mark Briscoe) ikilisine saldırarak geri döndü.

buckscodyjpg.jpg

Dragon Gate USA (2009–2010, 2012, 2013)


25 Temmuz 2009'da Young Bucks, Dragon Gate USA'in (DGUSA) PPV etkinliği olan Enter the Dragon'da göründüler ve Cima ve Susumu Yokosuka'nın Warriors-5'ını yendiler. 6 Eylül'de Untouchable adlı ikinci PPV'de ana etkinlikte Ryo Saito ve Genki Horiguchi'nin oluşturduğu Real Hazard'a mağlup oldular. 28 Kasım'da Freedom Fight'ta Young Bucks, Gran Akuma'nın kazandığı 6 kişilik Open the Freedom Gate Şampiyonluk turnuva maçında yer aldılar. TNA Wrestling ile sözleşme imzaladıktan sonra Young Bucks, 23 Ocak 2010'da Fearless etkinliğinde Dragon Gate USA için dördüncü kez göründü ve Naruki Doi ve Masato Yoshino tarafından kazanılan three way elimination maçında yer aldılar. 26 ve 27 Mart'ta Phoenix, Arizona'daki şovlarda yer alacakları reklamı yapıldı, ancak TNA, onları etkinliklerden çekme kararı aldı. Ancak Şubat ayında TNA ve Dragon Gate USA anlaşmaya vardı ve Young Bucks'a veda etmelerine izin verildi. Mart ayında Young Bucks, Open the Ultimate Gate'de (26 Mart) Jack Evans ile takım oluşturdukları altı kişilik takım maçında Cima, Gamma ve Dragon Kid'e karşı kaybederken, Mercury Rising'in (27 Mart) şovunda Mike Quackenbush ve Jigsaw'a karşı takım maçında kaybettiler.

The Young Bucks, 27 Ocak 2012'de geri dönerek Chuck Taylor ve Scorpio Sky'ı bir takım maçında yendi. Young Bucks, 25 Ocak 2013'te DGUSA'ya geri döndü ve Arik Cannon ve Sami Callihan'ı bir takım maçında mağlup etti. İzleyen günün iPPV etkinliğinde The Young Bucks, Jimmyz (Jimmy Susumu ve Ryo "Jimmy" Saito) ekibini de mağlup etti ancak 27 Ocak'taki başka bir iPPV'de Akira Tozawa ve A. R. Fox'a karşı kaybettiler. 6 Nisan'da Open the Ultimate Gate 2013 etkinliğinde, The Young Bucks, A. R. Fox ve Cima'yı mağlup ederek yeni Open the United Gate Şampiyonları oldular. İlk başarılı savunmalarını 2 Haziran'da DGUSA'nın yakın bağlı ortağı Evolve tarafından düzenlenen bir etkinlikte, Eita ve Tomahawk T.T.'yi mağlup ederek yaptılar. İkinci başarılı savunmaları, 28 Temmuz'da Enter the Dragon 2013 etkinliğinde, Dragon Gate USA'in dördüncü yıl dönümü etkinliğinde Rich Swann ve Ricochet'i mağlup ederek gerçekleşti. Şampiyonluğu 16 Kasım'da Bravado Brothers'a kaybettiler.

Total Nonstop Action Wrestling (2009–2011, 2013, 2021)


21 Aralık 2009'da, Young Bucks, kişisel hedeflerinden birine ulaştı ve Total Nonstop Action Wrestling'in (TNA) Impact! televizyon şovlarında yer aldılar, The Motor City Machine Guns (Alex Shelley ve Chris Sabin) ile bir dark maçta mücadele ettiler ve bu performansları TNA yönetiminin övgüsünü kazandı. 26 Aralık 2009'da TNA başkanı Dixie Carter, Twitter hesabında TNA'in Young Bucks ile bir kontrat imzaladığını duyurdu. İmzalanan kontratlar bir yıllık süre içindi. Eric Bischoff'a göre, TNA yöneticisi Bob Ryder, The Young Bucks'a TNA'de şans verilmesinde rol oynadı.

Takım, Generation Me olarak yeniden adlandırıldı ve 14 Ocak 2010 tarihli Impact! bölümünde debut yaptı; bu bölümde Max ve Jeremy adlarıyla Motor City Machine Guns'ı mağlup ettiler. 18 Şubat'taki Impact! bölümünde Jeremy ve Max'e Buck soyadı verildi. Destination X etkinliğinde, Generation Me, TNA World Tag Team Championship için kazanılacak bir numaralı adaylık için Ultimate X maçında mücadele etti, ancak Motor City Machine Guns'a mağlup oldu. Max ve Jeremy, sonraki ayları çoğunlukla tekli maçlar yaparak geçirdi. 8 Temmuz'daki Impact! bölümünde, Jeremy önemli bir tekli zafer elde etti ve X Division Şampiyonu Douglas Williams'ı kemerin ortada olmadığı bir merdiven maçında yendi.

Generation Me, 5 Eylül'deki No Surrender etkinliğinde return yaptı, burada London Brawling'in yerini aldılar ve Motor City Machine Guns'a TNA World Tag Team Championship için başarısız bir şekilde meydan okudular. Maçtan sonra Generation Me, şampiyonlara saldırarak Alex Shelley'ye Double Rope-Hung DDT ile bir hikaye sakatlığı vererek Heel turn yaptı. Impact! bölümünün ardından Max ve Jeremy, TNA World Tag Team Championship için hak iddia ettiler ve şampiyonların Shelley'nin sakatlığı nedeniyle 30 gün boyunca savunamayacaklarını iddia ettiler, ardından Sabin'in kemerini çaldılar. Bununla birlikte, Shelley iki hafta sonra geri döndü ve Generation Me'ye Bound for Glory'de TNA World Tag Team Championship için bir rövanş sözü verdi. Bound for Glory'de Motor City Machine Guns, Generation Me'yi yendi ve TNA World Tag Team Championship kemerlerini korudu. Bir sonraki ay, Generation Me, Tara'yı ekibe kazandırdı. Jeremy'nin Sabin'i sekiz kişilik takım maçında (Generation Me'nin Robbie E ve Cookie ile takım oluşturduğu ve Motor City Machine Guns'ın Jay Lethal ve Velvet Sky ile takım olduğu), 18 Kasım Impact! bölümünde pinledikten sonra Motor City Machine Guns, Generation Me'ye bir Empty Arena maçı yapma çağrısında bulundu. Maç aynı gece Reaction'da gerçekleşti ve Motor City Machine Guns galip geldi. 5 Aralık'ta Final Resolution'da Generation Me, World Tag Team Championship için Motor City Machine Guns'a Full Metal Mayhem maçında meydan okudu, ancak yine başarılı olamadılar. İlerleyen ay, şirketle yeni iki yıllık sözleşme imzaladılar.

29 Ocak 2011 bölümünde, TNA, X Division Şampiyonu Kazarian için yeni bir numaralı adayı belirlemek için bir turnuva başlattı. Turnuvanın ilk maçında, Max, Amazing Red ve Chris Sabin'i içeren üçlü maçta kazanarak Against All Odds'daki finalde yarışmaya hak kazandı. Bir sonraki hafta, Jeremy de Douglas Williams ve Jay Lethal'ı içeren başka bir üçlü maçta kazanarak finallere yükseldi. Ancak hem Max hem de Jeremy, Florida'ya ulaşamadıkları için Against All Odds'daki turnuva finaline katılamamak zorunda kaldılar. Bir sonraki ay, Victory Road'da hem Max hem de Jeremy, Kazarian'ın elindeki X Division Şampiyonluğu için Robbie E'nin de yer aldığı Ultimate X maçında şanslarını denediler. Maç öncesinde kardeşler arasında çekişme yaşandı, Max, amacının X Division Şampiyonu olmasını sağlamak olduğunu iddia etti. Maçın son bölümlerinde, Jeremy ve Max nihayet birbirleriyle de kavga etmeye başladılar, ancak sonunda Kazarian galip gelerek unvanını başarıyla korudu. Xplosion'ın 15 Mart kayıtlarında, Bucks, TNA'daki ilk kez karşı karşıya geldi ve Max galibiyetle ayrıldı. Max ve Jeremy, 31 Mart bölümünde rövanşta birbirlerine karşı geldiler ve Max yine galip geldi.

7 Nisan bölümünde, Generation Me, Robbie E ile birlikte Chris Sabin ve Suicide'a karşı Brian Kendrick ile bir altı kişilik takım maçında yer aldı. Maçın son bölümlerinde, Jeremy'nin kendisinden spotlight çalmaya çalıştığını düşünen Max, kardeşine saldırdı ve ardından Rope-Hung DDT ile yere serdi. Kendrick, Jeremy'ı tuşlayarak galibiyeti aldıktan sonra Max, Generation Me kol bandını çıkardı ve kardeşine fırlattı. 17 Nisan'da Lockdown'da Max, Xscape maçında Jeremy dahil olmak üzere yedi kişiyi yendi ve Kazarian'ın X Division Şampiyonluğu için bir numaralı aday oldu. 5 Mayıs bölümünde, Generation Me, yine Face karakterler olarak aynı tarafta yer aldı ve Jay Lethal'ın gerçekten kovulmasının ardından X Division'ın geleceği için Amazing Red ve Brian Kendrick ile bir araya geldi. 15 Mayıs'ta Sacrifice etkinliğinde Max, Kazarian'dan X Division Şampiyonluğu'nu kazanma girişiminde başarısız oldu. 10 Temmuz'da Destination X'te, Generation Me, Eric Young ve Shark Boy'a karşı mağlup oldu. Bu, TNA'daki son maçlarıydı çünkü ertesi gün Matt, kendisi ve kardeşinin sözleşmelerinden serbest bırakılma talebinde bulunduğunu açıkladı. Matt ve Nick daha sonra taleplerinin maddi sorunlardan kaynaklandığını, aynı zamanda TNA'nın booking kısmında yaşadıkları hayal kırıklıklarını belirterek, özellikle Tara ile yapılan hikayenin hiçbir yere gitmemesi ve kardeşler arasındaki çabucak sona eren anlamsız çekişmenin altını çizdi. Matt ayrıca TNA'dan ayrıldıktan sonra profesyonel güreşi tamamen bırakmaya hazırlandığını, ancak kendilerini ve performanslarını yeniden şekillendirme kararı aldıklarını belirtmiştir.

18 Mart 2013'te Generation Me, TNA'in One Night Only adlı Tag Team Turnuvası'na katılmak için geri döndü. İlk turda Petey Williams ve Sonjay Dutt'ı yendikten sonra, ikinci turda Team 3D (Bully Ray ve Devon) tarafından turnuvadan elendi. Takip eden günün Hardcore Justice 2 adlı özel etkinliğinde, Generation Me, Bad Influence (Christopher Daniels ve Kazarian) tarafından bir merdiven maçında mağlup edildi.

12 Haziran 2021'de, Impact Wrestling'in Against All Odds etkinliğinde, The Young Bucks, Impact ile All Elite Wrestling arasındaki işbirliği kapsamında bir defalığına promosyon için göründü. Ana etkinlikte, Jacksonville, Florida'daki Daily's Place'de gerçekleşen Elite üyesi Kenny Omega'nın Moose'a karşı Impact Dünya Şampiyonluk kemerini savunduğu maçta, Bucks, Omega'nın lehine müdahalede bulunarak Kenny Omega'nın galibiyetine katkı sağladı.

757.jpg

New Japan Pro-Wrestling


Debut ve Bullet Club'a Katılım (2013-2016)

15 Ekim 2013'te NJPW (New Japan Pro-Wrestling), The Young Bucks'ın 2013 Super Jr. Tag Turnuvası için federasyonlarına ilk kez çıkacaklarını duyurdu; turnuva 25 Ekim'de başladı. Bu daveti Kazuchika Okada sayesinde aldılar, çünkü Okada ile TNA'daki döneminde arkadaş olmuşlardı. İlk maçlarında The Young Bucks, kötü karakterli yani Heel yabancılar grubu Bullet Club'ı temsil etti. Şirketteki ilk maçlarında, The Young Bucks, Bullet Club'ın geri kalanının önceden maç öncesi saldırısı sayesinde Amerikalı rakipleri Beretta ve Brian Kendrick'i yendi ve Super Jr. Tag Turnuvası'nın yarı finallerine yükseldi. İki hafta boyunca New Japan, The Young Bucks'ı her birinde main evennte bulunduğu yedi tane daha küçük gösteri şovu düzenledi. Bu gösterilerde The Young Bucks, Bullet Club takım arkadaşı Karl Anderson ile birlikte IWGP Ağırsiklet Şampiyonu Kazuchika Okada ve onun Chaos ekibinin diğer üyelerine karşı altı kişilik takım maçlarında yer aldı. The Young Bucks, 30 Ekim'de Gedo, Jado ve Okada tarafından yenildiklerinde promosyondaki ilk yenilgilerini yaşadılar; maçta Nick'e karşı pine giden isim Okada oldu. 6 Kasım'da The Young Bucks, önce yarı finalde Gedo ve Jado'yu ardından finalde Forever Hooligans'ı yendi ve 2013 Super Jr. Tag Turnuvası'nı kazandı.

Kazandıkları için The Young Bucks, IWGP Junior Heavyweight Tag Team Şampiyonluğu için bir maç hakkı kazandı ve 9 Kasım'da Power Struggle etkinliğinde Suzuki-gun (Taichi ve Taka Michinoku) takımını yenerek yeni şampiyon oldular. The Young Bucks, 4 Ocak 2014'te Tokyo Dome'da düzenlenen Wrestle Kingdom 8'de New Japan'a döndüler ve Forever Hooligans, Suzuki-gun ve Time Splitters (Alex Shelley ve Kushida) takımlarıyla yapılan 4 Way maçta ilk başarılı savunmalarını gerçekleştirdiler. The Young Bucks, ikinci başarılı savunmalarını 11 Şubat'ta Osaka'daki The New Beginning etkinliğinde Time Splitters'a karşı yaptılar. Maçın sonlarına doğru Matt, elini gerçekten kırdı. Aynı etkinlikte, Nick IWGP Junior Heavyweight Şampiyonu Kota Ibushi ile yüzleşti ve ona meydan okudu. Nick, 3 Nisan'da kemer maçına çıktı, ancak Ibushi'ye yenildi. Üç gün sonra, 6 Nisan'da Invasion Attack 2014'te The Young Bucks, IWGP Junior Heavyweight Tag Team Championship'i Ibushi ve El Desperado'ya karşı başarıyla savundu. 3 Mayıs'ta Wrestling Dontaku 2014'te The Young Bucks, Forever Hooligans'a karşı dördüncü başarılı savunmalarını gerçekleştirdi. The Young Bucks, 10 Mayıs'ta Toronto'da düzenlenen NJPW ve ROH ortak yapımı Global Wars etkinliğinde, Forever Hooligans ve Time Splitters'ı içeren üçlü bir maçta beşinci başarılı savunmalarını yaptılar. The Young Bucks, 30 Mayıs - 6 Haziran tarihleri arasında düzenlenen 2014 Best of the Super Juniors turnuvasına katıldı, burada ayrı bloklarda mücadele ettiler. İkisi de dört galibiyet ve üç mağlubiyetle tamamladılar ve yarı finallere yükselmeyi kaçırdılar. Turnuva sırasında Alex Shelley ve Kushida'ya karşı yenildikleri için, The Young Bucks ve Time Splitters 21 Haziran'da Dominion 6.21'de başka bir IWGP Junior Heavyweight Tag Team Championship maçında karşı karşıya geldiler ve The Young Bucks'ın yedi aylık saltanatı sona erdi.

The Young Bucks, 13 Ekim'de King of Pro-Wrestling etkinliğinde Forever Hooligans'ı da içeren üçlü bir maçta Time Splitters'a karşı şampiyonluk için rövanş aldılar, ancak yine Time Splitters'a karşı mağlup oldular. Kasım ayında The Young Bucks, 2014 Super Jr. Tag Tournament finaline kadar ilerledi, burada reDRagon'a mağlup oldular. 4 Ocak 2015'te Tokyo Dome'da düzenlenen Wrestle Kingdom 9 etkinliğinde, The Young Bucks, IWGP Junior Heavyweight Tag Team Championship için Forever Hooligans ve Time Splitters'ı da içeren 4 Way maçta reDRagon'a başarısız bir şekilde meydan okudular. 11 Şubat'ta The New Beginning in Osaka etkinliğinde, The Young Bucks reDRagon ve Time Splitters'ı içeren üçlü bir maçta ikinci kez IWGP Junior Heavyweight Tag Team Championship'ı kazandı. 5 Nisan'da Invasion Attack 2015'te The Young Bucks, Roppongi Vice (Beretta ve Rocky Romero) takımına kaybederek şampiyonluğu ilk savunmada kaybettiler. The Young Bucks, Roppongi Vice'ı da içeren üçlü bir maçta Wrestling Dontaku 2015 etkinliğinde 3 Mayıs'ta şampiyonluğu geri kazandı. İlk başarılı savunmalarını 5 Temmuz'da Dominion 7.5 in Osaka-jo Hall etkinliğindeki üçlü rövanşta gerçekleştirdiler. Şampiyonluğu ikinci savunmada 16 Ağustos'ta reDRagon'a kaybettiler. The Young Bucks, 4 Ocak 2016'da Tokyo Dome'daki Wrestle Kingdom 10 etkinliğindeki 4 Way türündeki maçta tarihinde dördüncü kez şampiyonluk yaşadı. İlk savunmada, 11 Şubat'ta The New Beginning in Osaka etkinliğinde, Matt Sydal ve Ricochet ikilisine reDRagon'ın da yer aldığı üçlü bir maçta mağlup oldular ve saltanatları sona erdi.

BucksDominion.0.jpg

Kenny Omega ile İttifak (2016–2019)


2016'nın başlarında The Young Bucks, Kenny Omega ile birlikte Bullet Club'ın bir alt grubu olan The Elite'i oluşturdu ve ona yardım ederek A.J. Styles'ı gruptan attılar. 20 Şubat'ta Honor Rising: Japan 2016 etkinliğinde, The Elite, NEVER Openweight 6-Man Tag Team Championship'i kazanmak için Jay Briscoe, Mark Briscoe ve Toru Yano üçlüsünü yendi. Unvanı 10 Nisan'da Invasion Attack 2016'da Hiroshi Tanahashi, Michael Elgin ve Yoshitatsu'ya kaybettiler, ancak 3 Mayıs'ta Wrestling Dontaku 2016'da geri kazandılar. 19 Haziran'da Dominion 6.19 in Osaka-jo Hall etkinliğinde, The Young Bucks, Matt Sydal ve Ricochet, reDRagon ve Roppongi Vice'ı içeren 4 Way Elimination maçında IWGP Junior Heavyweight Tag Team Championship'i beşinci kez kazandı. 3 Temmuz'da The Young Bucks ve Omega, NEVER Openweight 6-Man Tag Team Championship'i Matt Sydal, Ricochet ve Satoshi Kojima'ya kaybetti.

21 Ağustos'ta The Young Bucks, IWGP Junior Heavyweight Tag Team Championship'i Motor City Machine Guns'a karşı koruyarak ilk başarılı savunmalarını gerçekleştirdi. Zaferlerinin ardından The Young Bucks, NJPW'nin "heavyweight" takım şampiyonlarına meydan okudu ve 22 Eylül'de Hiroshima'daki Destruction etkinliğinde, hüküm süren IWGP Tag Team şampiyonları The Briscoe Brothers'a karşı başarısız bir meydan okuma yaşadılar. Üç gün sonra Kobe'deki Destruction etkinliğinde, The Young Bucks ve Adam Cole, boştaki NEVER Openweight 6-Man Tag Team Championship kemerleri için mücadele ettikleri David Finlay, Ricochet ve Satoshi Kojima üçlüsüne karşı mağlup oldular. Bu karşılaşma10 Ekim'de King of Pro-Wrestling etkinliğinde gerçekleşecek bir maça yol açtı, burada The Young Bucks, IWGP Junior Heavyweight Tag Team Championship'i Finlay ve Ricochet'a karşı başarılı bir şekilde savundu. 4 Ocak 2017'de Tokyo Dome'da düzenlenen Wrestle Kingdom 11 etkinliğinde, The Young Bucks, IWGP Junior Heavyweight Tag Team Championship'i Roppongi Vice'a kaybetti. The Young Bucks, 11 Haziran'da Osaka-jo Hall'daki Dominion 6.11 etkinliğinde Roppongi Vice'dan şampiyonluğu geri kazanmayı başardı. Unvanı 13 Ağustos'ta Funky Future (Ricochet ve Ryusuke Taguchi) takımına kaybettiler. 4 Ocak 2018'de The Young Bucks, Tokyo Dome'da düzenlenen Wrestle Kingdom 12 etkinliğinde Roppongi 3K (Sho ve Yoh) takımını yenerek IWGP Junior Heavyweight Tag Team Championship'i yedinci kez kazandı. Ancak başlıkları unvanı 24 gün süreyle koruyabildiler ve unvanları Sapporo'daki New Beginning etkinliğinde tekrar Roppongi 3K'ya kaybettiler.

24 Şubat 2018'de The Young Bucks, New Japan'ın Heavyweight takımlar bölümüne geçeceklerini açıkladı. Strong Style Evolved'da Golden☆Lovers'a karşı kaybettiler ancak bu maç oldukça övgü aldı. Sakura Genesis 2018'de, Bullet Club takım arkadaşları Chase Owens ve Yujiro Takahashi'ye karşı heavyweight takım bölümündeki ilk zaferlerini elde ettiler. Wrestling Dontaku 2018'de, bu sefer Marty Scurll ile Super Villains adı altında NEVER Openweight 6-Man Tag Team Championship'i üçüncü kez kazandılar. Dominion'da Los Ingobernables de Japón (Evil ve Sanada)'ı mağlup ederek IWGP Tag Team Championship'i ilk kez kazandılar. Böylece IWGP Jr. ve Heavyweight Tag Team unvanlarını kazanan ikinci takım oldular ve NJPW'nin üç şampiyonluğunu (IWGP Tag Team, IWGP Jr. Tag Team ve NEVER Açık Ağırsiklet 6 Kişilik Takım) birlikte kazanan ilk ikili oldular. 12 Ağustos'ta G1 Climax 28 sırasında, Super Villains NEVER Openweight 6-Man Tag Team Championship'i Bullet Club'ın isyancı alt grubunun bir parçası olan Tama Tonga, Tanga Loa ve Taiji Ishimori'ye yani Bullet Club OG'ye kaybetti. Fighting Spirit Unleashed'da, IWGP Tag Team kemerlerini Tama Tonga ve Tanga Loa'ya kaybettiler. Wrestle Kingdom 13'te, The Young Bucks, IWGP Tag Team Championship için Guerrillas of Destiny ve Los Ingobernables de Japón (Sanada ve Evil) ekiplerine karşı bir üçlü maça katıldılar, ancak maçı kaybettiler. 7 Şubat 2019'da profilleri NJPW web sitesinden kaldırıldı.

All In (2017–2018)


Mayıs 2017'de güreş gazetecisi Dave Meltzer, bağımsız bir güreş gösterisinin Amerika Birleşik Devletleri'nde on bin kişilik bir arenayı dolduramayacağını öne sürdü. The Young Bucks ve Cody Rhodes, bu fikre meydan okuyarak on bin hayran çekmek amacıyla özel bir gösteri planladı. Mayıs 2018'de, gösterinin "All In" adını taşıyacağı ve 1 Eylül 2018'de Sears Centre Arena'da düzenleneceği açıklandı. Bu etkinliğe Ring of Honor, New Japan Pro-Wrestling ve indie şirketlerden birçok popüler güreşçi katılacaktı. All In, 13 Mayıs'ta duyurulduğunda biletler 30 dakikada tükendi. Etkinlikte, The Young Bucks ve Kota Ibushi, ana etkinlikte Bandido, Rey Fénix ve Rey Mysterio'yu mağlup etti.

ftr-vs-young-bucks-aew-all-in-2023_ax6xsy8bzv4e1emyrj3a7dqu0.jpg

All Elite Wrestling


AEW Şirketinin Kuruluşu ve İlk Mücadeleler (2018-2021)

5 Kasım 2018'de, Jacksonville, Florida'da bir dizi ticari marka başvurusu yapıldı ve bu başvurular All Elite Wrestling'in başlatılacağını gösterdi. Aralık 2018'de, Cody, The Young Bucks ve birkaç diğer güreşçi ROH şirketini terk etti. AEW'nun resmi duyurusu, Being the Elite adlı The Elite tarafından yaratılan ve onlarda yer alan bir YouTube web dizisinin 1 Ocak 2019'da Pasifik Saati'yle gece yarısında yayınlanan bir bölümünde geldi. Bölümde ayrıca AEW'nun ilk etkinliği ve "All In" adlı etkinliğin devamı olan "Double or Nothing" duyuruldu. 2 Ocak 2019'da Cody ve The Young Bucks, resmen beş yıllık sözleşme imzalayarak AEW'nun başkan yardımcısı olarak görev yaparken, girişimci, futbol yöneticisi ve uzun süreli güreş hayranı Tony Khan ise şirketin başkanı olarak açıklandı. 8 Ocak 2019'da şirket, TIAA Bank Field'ın ön avlusunda düzenlediği açılış basın konferansını gerçekleştirdi. Bu etkinlikte, Joey Janela, Christopher Daniels, Scorpio Sky, Pac, Frankie Kazarian ve Chris Jericho gibi güreşçilerin katılacağı etkinlikleri duyurdular. Ayrıca, Cima tarafından kurulan Çin profesyonel güreş organizasyonu Oriental Wrestling Entertainment (OWE) ile bir işbirliği açıkladılar.

16 Mart 2019'da, Bucks, All Elite Wrestling'in Meksika promosyonu Lucha Libre AAA Worldwide (AAA) ile kurduğu ortaklık kapsamında Rey de Reyes etkinliğinde debut yaptı. Bu etkinlikte, Lucha Brothers (Pentagón Jr. ve Fénix) adındaki yeni taçlanmış AAA World Tag Team Şampiyonları'na meydan okudular; bu şampiyonlar, Los Mercenarios (El Texano Jr. & Rey Escorpión) takımını yenmişlerdi. Aynı gece, Bucks, Lucha Brothers'ı yenerek Meksika'da ilk şampiyonluklarını elde etti. Ancak şampiyonluklarını Haziran'da Verano de Escándalo etkinliğinde Lucha Brothers'a kaybettiler.

AEW'nun ilk etkinliği olan Double or Nothing'de, 25 Mayıs'ta, The Young Bucks, Lucha Brothers'ı yendi. Bir sonraki ay, Fyter Fest etkinliğinde, The Young Bucks, Kenny Omega ile birleşerek Lucha Brothers ve Laredo Kid'i içeren altı kişilik takım maçında galip geldi. Bunun ardından 13 Temmuz'da Fight for the Fallen etkinliğinde The Young Bucks, Cody ve Dustin Rhodes ikilisini yendi. 31 Ağustos'ta All Out'ta, The Young Bucks, AAA World Tag Team Şampiyonluğu için Lucha Brothers ile yapılan merdiven maçında kaybedince aralarındaki çekişme de son buldu.

Dynamite'in prömiyer bölümü olan 2 Ekim'de, The Young Bucks ve Kenny Omega, Chris Jericho, Santana ve Ortiz'e karşı gerçekleştirdikleri maçta mağlup oldu. Maçın ardından Jericho, Santana, Ortiz, Sammy Guevara ve yeni katılan Jake Hager tarafından saldırıya uğradılar; bu olay The Elite'e rakip olacak The Inner Circle'ın debut'unu işaret etti. Takım daha sonra AEW Dünya Takım Şampiyonlarını belirlemek için düzenlenen turnuvaya katıldı, ancak ilk turda Private Party (Isiah Kassidy ve Marq Quen) tarafından elendiler. The Young Bucks daha sonra The Inner Circle ile olan çekişmesine devam etti ve 9 Kasım'da Full Gear etkinliğinde Santana ve Ortiz ile bir maç düzenlendi, maçı Santana ve Ortiz kazandı. İki takım arasındaki çekişme, 11 Aralık Dynamite bölümünde gerçekleşen Street Fight takım maçında The Young Bucks'ın Santana ve Ortiz'i yendiği maçla o günlük sona erdi.

15 Ocak 2020'deki Bash at the Beach etkinliğinde The Young Bucks, AEW Dünya Takım Şampiyonluğu için Number 1 Contender belirlencek bir 4 Way takım maçına çıktı, ancak maçı Adam Page ve Kenny Omega kazandı. 19 Şubat Dynamite bölümünde The Young Bucks, Page ve Omega ile şampiyonluk için 29 Şubat'taki Revolution özel etkinliğinde yüzleşmek üzere bir takımlar Battle Royal'ini kazandı, ancak 19 Şubattaki maçta Page, Matt Jackson'ı pinledi ve Page ve Omega kemerlerini korudu. 11 Mart Dynamite bölümünde, Nick Jackson, Inner Circle'ın elinden kayfabe bir sakatlık aldı; gerçekte ise üçüncü çocuğunun doğumu için babalık izni almıştı. Double or Nothing'den kısa bir süre sonra geri döndüler ve Dynamite'ın bir bölümünde, AEW Tag Team Şampiyonluğu için FTR'a meydan okudular ancak Hangman Page'in müdahalesiyle şampiyonluk şansını kaybettiler ve bu yüzden onu Elite'ten kovdular. All Out'ta The Jurassic Express ile karşılaştılar ve kazandılar ve turn yapacaklarının sinyalini verdiler. 9 Eylül Dynamite bölümünde Matt ve Nick, Alex Marvez'e Superkick attılar ve bu süreçte tweener konumuna geçtiler.

7 Kasım 2020'de Full Gear etkinliğinde The Young Bucks, FTR'ı yenerek ilk AEW Tag Team Şampiyonluklarını kazandı. Bu maçı kaybetmiş olsalardı, gelecekteki AEW Tag Team Şampiyonlukları için güreşmekten men edileceklerdi. Matt Jackson, Cash Wheeler'ın Springboard 450 Splash hareketinden kaçınarak Cash'e Superkick vurdu ve takımına şampiyonluğu kazandırdı. 25 Aralık'ta yayınlanan AEW Dynamite bölümünde, AEW Tag Team Şampiyonlukları'nı The Acclaimed'e (Anthony Bowens ve Max Caster) karşı başarıyla savundular.

young-bucks-aew-1.jpg


Super Elite, Trios Şampiyonluğu (2021-Günümüz)

İki hafta sonra, Dynamite'ın New Year's Smash bölümünün 1. gecesinde, The Young Bucks, AEW Dünya Şampiyonu Kenny Omega ve Impact Dünya Takım Şampiyonları The Good Brothers (Karl Anderson ve Doc Gallows) ile Too-Sweet işareti yaparak birbirlerine beşli birleşme önerisinde bulundular ama bir sonuç alınamadı. 20 Ocak'ta Don Callis tarafından yapılan ''satın alınma'' teklifini reddettiler ve hala Omega'nın arkadaşları olarak kalmaya karar verdiler, The Young Bucks Tweener tutumuna devam etti. Ancak bu durum yalnızca 2 ay kadar sürdü, çünkü Callis'in sözlü saldırılarından sonra The Young Bucks'ın Omega ve The Good Brothers'a katılıp katılmamaya karar vermeleri gerekecekti. İlk başta, The Young Bucks'ın Omega ile uyumlu olmamayı seçecekleri gibi göründü, ancak AEW Dynamite'ın 7 Nisan bölümünde, The Young Bucks nihayetinde Omega'ya katılmaya karar verdi ve bu süreçte AEW'daki zamanlarında ilk kez kötü karaktere dönüştüler. Heel dönüşlerini, sosyal medyada ve 14 Nisan'da Dynamite'ın bölümünde, Death Triangle'a (PAC ve Rey Fenix) karşı yaptıkları maçta Rey Fenix'in luchador maskesini çıkartma gibi birçok heel taktik göstererek daha da pekiştirdiler. Sonuç olarak, Lucha Bros, Bucks'ın şampiyonluk saltanatını 302 günün sonunda, onları 5 Eylül 2021'deki All Out etkinliğinde çelik kafes maçında pinle yenerek sonlandırdı. The Young Bucks, AEW Road Rager'ın 15 Haziran 2022 özel bölümünde Jurassic Express'e karşı kazandıkları bir merdiven maçında AEW Tag Team Şampiyonluğu'nu tekrar elde ettil, bu da onları ilk iki kez şampiyon yapan ekip yaptı. İkinci saltanatlarını, Swerve in our Glory (Keith Lee ve Swerve Strickland) ile Team Taz'ın Ricky Starks ve Powerhouse Hobbs da yer aldığı maçta kaybederek bitirdiler.

3 Ağustos 2022 Dynamite bölümünde, The Young Bucks, Adam Cole ve reDRagon tarafından ihanete uğradı, bu da onları Adam Page'in yardımıyla kurtarıldıkları süreçte Face karakterlere dönüştürdü. Bir sonraki hafta, arka alanda gerçekleşen bir segmentte, The Young Bucks, Page'e kendilerini kurtardığı için teşekkür etti ve önümüzdeki AEW Dünya Trios Şampiyonluğu Turnuvası'nda ortakları olup olamayacağını sordu, ancak Page, turnuvada yarışan Dark Order ile olan birlikteliği nedeniyle nazikçe reddetti. Bucks, bir sonraki Dynamite öncesi hafta boyunca, üçlü turnuva maçlarında bir ortak bulduklarını iddia ettiler ve Twitter hesapları üzerinden kim olduğunu göstermeye başladılar. 17 Ağustos Dynamite bölümünde, gizemli ortak, dönen Kenny Omega'nın açıklanmasıyla ortaya çıktı ve orijinal Elite üçlüsünü tekrar bir araya getirdi. Grup, La Facción Ingobernable'dan Andrade El Idolo, Rush ve Dragon Lee'yi yendi ve yarı finale yükseldi, ardından United Empire'ı mağlup ederek final turuna geçti. AEW All Out'ta, The Elite, "Hangman" Adam Page ve The Dark Order'ı yenerek ilk AEW Dünya Trios Şampiyonları oldu.

All Out sonrası medya toplantısının ardından, Bucks ve Omega, EVP'leri olarak kendileri hakkında yapılan sert açıklamalara karşı AEW Dünya Şampiyonu CM Punk'ı kuliste karşılamışlardır. Fightful, PWInsider ve Wrestling Observer gibi çeşitli yayınlar, Punk'ın yorumlarından sonra Bucks, Omega, Punk ve AEW koçu Ace Steel (Punk'ın uzun süreli arkadaşı ve antrenörü) arasında kuliste gerçek bir kavga yaşandığını bildirmiştir. 7 Eylül'deki AEW Dynamite bölümünde Khan, Trios şampiyonluk kemerlerinin boşaltıldığını duyurdu.

The Young Bucks ve Omega, 19 Kasım'da geri döndü, Full Gear'de Death Triangle'a AEW Dünya Trios Şampiyonası için meydan okudular, ancak maçı kaybettiler. Bu maç, iki takım arasında bir Best of Seven serisinin ilk maçı olarak açıklandı. Seri, Dynamite'ın 11 Ocak 2023 bölümünde yapılan Escalera De La Muerte Ladder Match'te sona erdi, The Elite galip gelerek Best of Seven serisini 4-3 kazandı ve sırasıyla Dünya Trios Şampiyonluğu'nu yeniden kazandı. The Elite, kemerlerini The Firm ve AR Fox ile Top Flight (Dante ve Darius Martin) karşısında başarıyla savundu. 5 Mart'ta Revolution'da, The Elite AEW Dünya Trios Şampiyonluğu'nu House of Black'e kaybederek ikinci saltanatlarını 53 gün sonra sona erdirdi. The Elite, 10 gün sonra Dynamite'da şampiyonlukları yeniden kazanmaya çalıştı, House of Black ve The Jericho Appreciation Society'ye karşı yapılan Üçlü Trios maçında başarısız oldu; House of Black şampiyonlukları korudu. Maçın ardından Blackpool Combat Club ve Hangman Page ring kenarında kavga etti, bu da Elite'in eski takım arkadaşları Page ile bir araya gelmesine neden oldu, ancak Blackpool Combat Club kaçarken Omega, Page'e daha fazla samimiyet göstermeyi reddetti.

Kişisel Yaşamları

Massie kardeşler, Montebello, California'nın Los Angeles banliyösünde dört çocuğun ortanca ikisi olarak doğmuşlardır. Ebeveynleri Joyce ve Matthew Massie Sr'dir. Ayrıca, 2010 yılında seyahatten yorulduğu için emekli olmadan önce Malachi Jackson adıyla profesyonel güreşçi olan bir küçük kardeşleri vardır. Rancho Cucamonga'da neredeyse 18 yıl kaldıktan sonra 2003 yılında Hesperia, California'ya taşındılar. Massie kardeşler Hristiyan'dır.

Massie kardeşler, güreş gazetecisi Dave Meltzer'ın hayranıdır ve ona sevgiyle "Dayı Dave" diye seslenirler; özellikle imza hareketlerinden biri olan Meltzer Driver'ı, ona ithafen adlandırmışlardır. Ayrıca, ona saygılarını göstermek için New Japan'in özel etkinliklerinde zaferlerini adamışlar ve 2014 yılında Wrestling Observer Newsletter ödüllerinin tümünü kazanmak istediklerini ifade etmişlerdir. Sonuç olarak, Tag Team of the Year ve Meltzer Driver için Best Wrestling Maneuver ödüllerini kazandılar. Meltzer'ın babası Herbert'ın ölümünün ardından, The Young Bucks, G1 Special in USA etkinliğinde ona bir saygı olarak yeni bir versiyonları olan Herbert Meltzer Driver'ı sergilediler.

Güreşin yanı sıra, kardeşler Being The Elite adlı YouTube serisini üretiyor ve başrollerini üstleniyorlar. Bu seri, bağımsız bir güreşçi olmanın yollarını gösterirken, aynı zamanda diğer Elite üyeleri Kenny Omega ve Adam "Hangman" Page ile komik skeçleri içeriyor.

Başarıları


Tarih AralığıUnvanGün SayısıDetails
20.09.2023 - 01.11.2023ROH World Six Man Tag Team Champions (3x) (as Elite)42 daysMatches
11.01.2023 - 05.03.2023AEW World Trios Champions (2x) (as Elite)53 daysMatches
04.09.2022 - 07.09.2022AEW World Trios Champions (as Elite)3 daysMatches
15.06.2022 - 13.07.2022AEW World Tag Team Champions (2x)28 daysMatches
07.11.2020 - 05.09.2021AEW World Tag Team Champions302 daysMatches
16.03.2019 - 16.06.2019AAA World Tag Team Champions92 daysMatches
21.07.2018 - 04.11.2018ROH World Six Man Tag Team Champions (2x) (as BULLET CLUB)106 daysMatches
09.06.2018 - 30.09.2018IWGP Tag Team Champions113 daysMatches
03.05.2018 - 12.08.2018NEVER Openweight Six Man Tag Team Champions (3x) (as BULLET CLUB)101 daysMatches
17.03.2018 - 19.03.2018WSW Tag Team Champions2 daysMatches
20.08.2017 - 09.03.2018ROH World Six Man Tag Team Champions (as BULLET CLUB)201 daysMatches
04.01.2018 - 28.01.2018IWGP Junior Heavyweight Tag Team Champions (7x)24 daysMatches
01.04.2017 - 22.09.2017ROH World Tag Team Champions (3x)174 daysMatches
11.06.2017 - 13.08.2017IWGP Junior Heavyweight Tag Team Champions (6x)63 daysMatches
26.06.2015 - 18.03.2017PWG World Tag Team Champions (4x)631 daysMatches
30.09.2016 - 04.03.2017ROH World Tag Team Champions (2x)155 daysMatches
19.06.2016 - 04.01.2017IWGP Junior Heavyweight Tag Team Champions (5x)199 daysMatches
10.08.2016 - 11.08.2016DDT Iron Man Heavy Metal Champions1 dayMatches
03.05.2016 - 03.07.2016NEVER Openweight Six Man Tag Team Champions (2x) (as BULLET CLUB)61 daysMatches
20.02.2016 - 10.04.2016NEVER Openweight Six Man Tag Team Champions (as BULLET CLUB)50 daysMatches
04.01.2016 - 11.02.2016IWGP Junior Heavyweight Tag Team Champions (4x)38 daysMatches
08.03.2015 - 20.12.20152CW Tag Team Champions287 daysMatches
03.05.2015 - 16.08.2015IWGP Junior Heavyweight Tag Team Champions (3x)105 daysMatches
28.09.2014 - 08.08.2015IWL Tag Team Champions (3x)314 daysMatches
11.02.2015 - 05.04.2015IWGP Junior Heavyweight Tag Team Champions (2x)53 daysMatches
04.10.2014 - 31.03.2015FWE Tag Team Champions178 daysMatches
12.07.2014 - xx.12.2014SCW Tag Team Champions?Matches
12.01.2013 - 26.07.2014PWG World Tag Team Champions (3x)560 daysMatches
09.11.2013 - 21.06.2014IWGP Junior Heavyweight Tag Team Champions224 daysMatches
08.03.2014 - 17.05.2014ROH World Tag Team Champions70 daysMatches
15.11.2013 - 16.05.2014HOG Tag Team Champions182 daysMatches
06.04.2013 - 16.11.2013Open The United Gate Champions224 daysMatches
12.10.2012 - 01.09.2013IWL Tag Team Champions (2x)324 daysMatches
xx.xx.2012 - 12.05.2013AOW Tag Team Champions?Matches
02.06.2012 - 10.02.2013CHIKARA Campeonatos de Parejas Champions253 daysMatches
23.09.2012 - 20.10.2012FSW Tag Team Champions27 daysMatches
09.04.2011 - 10.12.2011PWG World Tag Team Champions (2x)245 daysMatches
15.07.2011 - 23.09.2011IWL Tag Team Champions70 daysMatches
31.08.2008 - 09.05.2010PWG World Tag Team Champions616 daysMatches
09.01.2009 - 26.06.2009EWF Tag Team Champions168 daysMatches
18.02.2007 - 04.11.2007AWS Tag Team Champions259 daysMatches
 
Üst