TNA iMPACT! Sonuçları | 01.02.24

Straight Edge Societh

"It's Clobberin' Time!"
Katılım
23 Ara 2013
Konular
6,053
Mesajlar
27,477
Tepkime puanı
8,487
Puanları
1,670
Yaş
24
Konum
Trabzon
CM Punk
tna-impact-wrestling-2024.jpg


Bölüm: #1019
Yer: Kissimmee, Florida
Arena: Osceola Heritage Park
Yorumcular: Matthew Rehwoldt & Tom Hannifan

Aksiyon Orlando'dan yayılırken yepyeni bir TNA iMPACT! yayında.

Nic Nemeth vs. Trey Miguel w/ Zachary Wentz

Geçen hafta Zachary Wentz'i mağlup eden Nic Nemeth, şimdi de Trey Miguel gibi bir başka serseriyle kapışmak zorunda! Nemeth, Miguel'i üst ipin üzerinden yere indiriyor. Wentz bir anlık dikkat dağınıklığı yaratarak Miguel'in onu bir dalışla yere sermesini sağladı. Ringe geri dönen Miguel gözlerini tırmıklıyor, ardından Nemeth'i omzundan önce çelik ring direğine çarptırıyor. Nemeth, Miguel'in springboard'una karşı koymak için havada bir dropkick ile ayrılık yarattı. Nemeth üst üste dirsek darbeleri indirdi ama Miguel karşı koydu. Wentz köşede Nemeth'e çelme taktı ve hakem onu ring kenarından attı. Miguel dikkat dağıtıcı Meteora ile yükseldi ama bu yeterli olmazdı. Nemeth kazanmak için superkick vurdu.

Kazanan: Nic Nemeth

Maçtan sonra Steve Maclin ve Rascalz, Nemeth'e saldırdı.

TNAiMPACT2405_NicNemeth_vs_TreyMiguel-WM-40-scaled.jpg


* Kon, Deaner'a The Design'ın öldüğünü ve bu gece TNA'deki en kötü adamın kim olduğunu dünyaya hatırlatacağını söyledi.

* Mike Bailey kuliste Steve Maclin ve Rascalz ile yüzleşiyor.

Decay (Havok & Rosemary) vs. Mila Moore & Savannah Thorne

Yeni Kadınlar Dünya Takım Şampiyonları Havok ve Rosemary, Hard To Kill'de unvanlarını kazandıklarından beri ilk kez maça çıkıyorlar! MK Ultra sahne arkasındaki bir monitörden maçı izlerken görülüyor. Havok, Thorne'a bir Death Valley Driver vuruyor. Havok, Thorne'u destekli bir oturarak powerbomb ile yere seriyor.

Kazananlar: Decay

TNAiMPACT2405_MilaMoore_SavannahThorne_vs_Decay-WM-15-scaled.jpg


*
Gia Miller eski Kadınlar Dünya Takım Şampiyonları MK Ultra ile görüşüyor. Killer Kelly, No Surrender'da Decay'e karşı bir rövanş maçı istediklerini söylüyor. Dani Luna ve Jody Threat araya girdiğinde tansiyon yükseliyor.

Alan Angels Özel Konuk Josh Alexander ile Sound Check'e Ev Sahipliği Yapıyor

Alan Angels yeni talk show programı Sound Check'in ilk konuğu olarak Josh Alexander'ı ağırlıyor. Alexander sadece iki hafta önce Will Ospreay'e karşı büyük bir zafer kazandı ve şimdi gözünü TNA Dünya Şampiyonluğu'nu geri almaya diktiğini söylüyor. Angels, Alexander'ı zirveye çıkmak için bazı ayak parmaklarına basmakla suçluyor ve onu nankör olarak nitelendiriyor. Angels, Alexander'ın oğlu için iyi bir örnek oluşturmadığını söyleyerek Alexander'ın seti terk etmesine neden oldu.

Brian Myers vs. Kevin Knight

Brian Myers, The System adına ringe çıkıyor ve yükselen Kevin Knight ile teke tek dövüşüyor! Knight springboard crossbody ile erken bir avantaj elde ediyor. Myers dışarıya yuvarlanıyor ve yerde göbekten sırta bir supleks vuruyor. Ringe geri dönen Myers, Knight'ı yere seriyor ve tempoyu yavaşlatıyor. Knight, üst ipten bir crossbody ile yükselmesine izin verecek şekilde ayrılık yaratıyor. Knight nokta atışı bir DDT yapıyor ama Myers alt ipi tutuyor. Myers ipi kullanarak low blow vuruyor ve ardından Implant DDT vurup tuşa gidiyor ama olmuyor. Myers kazanmak için Roster Cut clothesline vuruşunu yaptı.

Kazanan: Brian Myers

Maçtan sonra, Eddie ve Alisha Edwards ringde Brian Myers'a katıldı ancak tam Knight'a saldırmak üzereyken KUSHIDA geldi ve onları engelledi.

TNAiMPACT2405_BrianMyuers_vs_KevinKnight-WM-33-scaled.jpg


* X-Division Şampiyonu Chris Sabin'in röportajı, yakın gelecekte TNA Wrestling'e geleceğini öğrendiğimiz Mustafa Ali'nin bir başka reklamıyla kesildi. The Good Hands, Sabin'e Ali'nin bir sonraki X-Division Şampiyonu olacağını söyledi. Sabin gelecek hafta John Skyler ile bir maç yaparak onun yanıldığını kanıtlamaya yemin etti.

Frankie Kazarian'ı Dinliyoruz

Frankie Kazarian, Eric Young'a sırtını döndükten ve ona saldırdıktan sonra yaptıklarını açıklıyor. Kazarian iki yıl önce geri döndüğünü ve bu şirketi kurtardığını söylüyor. Herkesten daha fazlasını verdiğini ve şimdi almaya başlama zamanı olduğunu iddia ediyor. Kazarian bir canavar olmayı planlıyor çünkü bu işte kahramanlar başarılı olamıyor. Kazarian, Eric Young'ı TNA Wrestling'in kralı olarak adlandırırken kendisi siperlerde bir askerdi. Kazarian bedeli ne olursa olsun insanların onu hatırlaması için bir kral olacağına söz verdi. Kazarian çıkışını yaparken Eric Young'un perdenin arkasından onu izlerken görülüyor.

TNAiMPACT2405_FrankieKazarian_Promo-WM-9-scaled.jpg


* Alex Shelley, The System ile yüzleşti ve Moose'a No Surrender'da TNA Dünya Şampiyonluğu için sözleşme gereği rövanş maçına çıkacağını söyledi.

* İnkar edilemez, karşı konulmaz, unutulmaz - o Ash By Elegance.

Deaner ringe çıktı ve yarattığı grup The Design'ın öldüğünü itiraf etti. Deaner, PCO tarafından sözü kesildiğinde Violent By Design'ı diriltmeye çalışmasının kendi hatası olduğunu itiraf etti.

Deaner vs. PCO

Zil çaldı ve Deaner ile PCO arasında hazırlıksız bir maç var! PCO, Deaner'ın işini çabucak bitiriyor ve onu PCO Sault ile yere seriyor.

Kazanan: PCO

Maçtan sonra Kon, PCO'ya arkadan saldırdı. Kon dikkatini Deaner'a çevirdi ve acımasızca boynuna vurdu. PCO ayağa kalktı ancak Kon onu Mandible Claw ile uyuttu.

TNAiMPACT2405_Deaner_vs_PCO-WM-32-scaled.jpg


* Ne Rich Swann ne de Rhino, AJ Francis'ten yardım istemiyor.

* WWE Royal Rumble maçında güreşen TNA Knockouts Dünya Şampiyonu Jordynne Grace ile sahne arkasına gidiyoruz.

* TNA Wrestling'in en yeni Knockout'larından biri olan yükselen yıldız Xia Brookside ile yapılan özel röportaja göz attık.

Masha Slamovich w/ Killer Kelly vs. Jody Threat w/ Dani Luna

Jody Threat, MK Ultra'nın geçen hafta kendisine ve Dani Luna'ya fiziksel bir mesaj göndermesinin ardından intikam almak için dışarıda! Slamovich bir dizi clothesline vuruyor. Threat pump kick ile geri dönüyor ve ardından sırtına çift diz vuruyor. Threat, German suplex vurup tuşa gitti ama olmadı. Kelly dışarıdan Threat'e çelme takıyor ama Luna onu etkisiz hale getiriyor. Slamovich kazanmak için Snowplow ile dikkat dağınıklığından yararlanıyor.

Kazanan: Masha Slamovich

*
Sahne arkasında bir kargaşa yaşanıyor ve The System'ın Alex Shelley'nin uzun süredir arkadaşı olan KUSHIDA'ya saldırdığı görülüyor.

* TNA+, YouTube for Ultimate Insiders ve TrillerTV'de 23 Şubat'ta yayınlanacak No Surrender LIVE'da Alex Shelley, TNA Dünya Şampiyonluğu için Moose'a karşı rövanş maçına çıkıyor. Ayrıca, Jordynne Grace, Kadınlar Dünya Şampiyonluğu'nu Gisele Shaw'a karşı savunacak!

* Önümüzdeki Perşembe yepyeni TNA iMPACT bölümünde Kadınlar Dünya Şampiyonu Jordynne Grace, Gisele Shaw ve Savannah Evans'a karşı Trinity ile takım oluyor ve daha fazlası!

TNA Dünya Takımlar Şampiyonluğu İçin Best 3 Series 1. Maçı
ABC (Ace Austin & Chris Bey) (c) vs. Grizzled Young Vets (Zack Gibson & James Drake)


ABC ve Grizzled Young Vets, TNA Dünya Takımlar Şampiyonluğu için Best of 3 Serisine başlıyor! Gibson, Bey'i kafa kilidiyle yere seriyor. Bey swinging neckbreaker ile ayrılık yaratıyor ve ardından Austin'i maça alıyor. Austin saldırıya geçerken tempo hızlanıyor. Austin, GYV'nin her iki üyesini de çift springboard dropkick ile yere seriyor. Austin bir stomp ile bağlanıyor ama Drake ikide kurtuluyor. Bey, Drake'e üst ipten bir Frog Splash vurup tuşa gitti ama olmadı. Gibson köşede Austin'i tutarak Drake'in onu koşan bir dropkick ile yakalamasına izin verdi. Drake üstten atladı ama Austin onu bir spin tekmesiyle yere serdi. ABC, Gibson'ı yardımlı bir neckbreaker'ın ardından tuşa gitti ancak Drake tuş girişimini kırdı. İki takım ringin ortasında kapışıyor. Drake, Bey'i çelik ring basamaklarına çarptırarak oyun dışı bıraktı. Austin yerde Gibson'la çarpışırken Glory'ye yükseldi. Drake atkısıyla Austin'i boğdu ve GYV'nin Grit Your Teeth ile onu yere sermesine izin verdi.

Kazananlar: Grizzled Young Vets

TNAiMPACT2405_GrizzledYoungVets_vs_ABC-WM-40.jpg


TNA iMPACT! sona eriyor.​
(Şovun özeti TNA Wrestling'in kendi sitesinden alınmıştır ve çevrilmiştir.)
 

Brave Dragon

Apex Predator
Katılım
8 Eyl 2023
Konular
3
Mesajlar
333
Tepkime puanı
62
Puanları
45
Randy Orton
Şöyle bilindik 1-2 star daha getirseler keşke.
 
Üst