Tony Khan Reyting İçin Ne Yapmalı?

Gentleman Villain

big daddy cool
Katılım
12 Ağu 2014
Konular
1,788
Mesajlar
14,700
Tepkime puanı
808
Puanları
1,125
William Regal
-
AEW için çok kritik bir şov olan Grand Slam Dynamite, reytingde bir milyonun altına düşmese de geçen haftanın (son 1 yılın en iyi sayısıydı) altında kaldı. Size sorum şu: Bu büyüklükte bir şovun reyting olarak çok üstün bir konumda olamamasını nasıl değerlendiriyorsunuz, Tony Khan reytingleri arttırmak için ne yapmalı?

Şovun reyting bilgisi
 

Adorably Evil

Stay Weird
Top Poster Of Month
Katılım
7 Mar 2015
Konular
164
Mesajlar
1,422
Tepkime puanı
469
Puanları
655
Yaş
21
Konum
Adana
Stone Cold Steve Austin
-
Çok büyük bir kaos yaşandı. İlk olarak bunu ele alalım. Bu kaos sonrası olan şovun reytingi yüksekti yanlış hatırlamıyorsam. İnsanlar ''Ne oluyor?'' diyerek izlediler basın toplantısı sonrası şovu. Buraya kadar iyi. Reklamın iyisi kötüsü olmaz. Fakat ben Tony Khan'ın olayları idare etme şeklini bir türlü beğenemedim. Eğer yaşananlar work değilse, kendisi bence patron olarak yüzde yüz yeterli değil. Paige'i getirmişsin ve bu maç kartlarına bu reyting olmadı yani. Fakat yiğidi öldürüp hakkını yemeyelim, ben şovları genel bağlamda kötü bulmuyorum açıkçası. Kalite eksik değil. Sadece karman çorman olduğunu düşünüyorum. Ve şirketler her zaman yüksekte olamıyor maalesef, hepsi düşüş yaşıyor. Tony Khan yüzde yüzünü ortaya koymalı. Reytingleri yükseltmeli.
 

The Peep's

Captain
Katılım
29 Haz 2010
Konular
6,900
Mesajlar
46,627
Tepkime puanı
2,932
Puanları
1,975
Konum
Alanya
Christian
-
Kurumsallaşma anlamında temeller atmalı. AEW’nun güneş dünyasında saygınlık kazanmış bir süpervizörü yok mesela.

Güreşçilerin kreatif kontrol yetkisini tamamen elinden almalı. Yönetim anlamında aktif güreşmeyecek isimlerle fikir istişaresinde bulunmalı. Güreşçiler senaryo yazmamalı. Aslında her şey Tony’nin adam yönetimi meselesine çıkıyor.
 

Dovahkiin

AleminHızlıDelikanlısı
Katılım
14 Kas 2016
Konular
126
Mesajlar
8,133
Tepkime puanı
469
Puanları
535
Yaş
19
Konum
Elazığ
Web sitesi
www.makindagames.xyz
AJ Styles
-
Ben All Out sonrası booking'den memnunum, güzel şovlar izletiyorlar. Bir milyonu çok fazla geçmemesi normal bir şey, Elite ve Punk'ın yokluğu reytingleri arttıracak değildi sonuçta. Bence iki tane yeni return yapmış, fazlasıyla sevilen main eventer'ı kaybedip 4 kemeri boşa çıkarmak zorunda kaldıktan sonra hala kabul edilebilir bir reyting almaları başarı sayılır. Bu şekilde kaliteli şovlar otaya koydukları sürece yavaştan işler rayına oturur tahmin ediyorum.
 
Üst