Untitled Document

Tony Khan Trol Bir Karakter Mi?

1 Kas 2019
6,916
1,969
Will Ospreay
-
Tony Khan'ın yaptığı şovlar: Ringde domates savaşı, maç esnasında zombi baskını, oyuncak bebekten korkup pin olan eski dominant şampiyon ve iki başka şirket ana kemer şampiyonunun ringde su savaşı yapması... Pardon bunları Vince yapmıştı. Tony Khan, CM Punk'ı güreşe falan döndürdü bir de Cody gibi bir yıldızı tekrar WWE bünyesine kazandırdı. Boş olaylar yani kısaca.
 
Son düzenleme:
10 Haz 2022
1,182
620
Seth Rollins
Baron Corbin
Tony Khan'ın yaptığı şovlar: Ringde domates savaşı, maç esnasında zombi baskını, oyuncak bebekten korkup pin olan eski dominant şampiyon ve iki başka şirket ana kemer şampiyonunun ringe su savaşı yapması... Pardon bunşarı Vince yapmıştı. Tony Khan, CM Punk'ı güreşe falan döndürdü bir de Cody gibi bir yıldızı tekrar WWE bünyesine kazandırdı. Boş olaylar yani kısaca.
Aahahhahahaaha Zombi baskını deyince aklıma geldi Miz'i zombiler basmıştı değil mi? aahahadahkadkgoaj
 

Y2J_Rollin

NICE ONE BRUVA

Y2J_Rollin

NICE ONE BRUVA
23 Ağu 2011
7,330
4,090
26
Mustafa Sandal's Bedroom
Darby Allin
Darby Allin
Troll demiş imperium hocam bence az olmuş kendisi direkt akılsız ve işinde yetersiz bir isim.... MJF tamamen kendi çabasıyla Wardlow'u şirketin en over isimlerinden yaptı olaydan MJF çıkınca Wardlowun hali ortada 20 vs 1 güvenlik görevlisi maci falan atiyor... MJF'e gelince zaten adamın momentumunu da sıfırladı nereye saklıyacaklar daha acaba, istese daha fazla soğutamazdı...
 
4 Ağu 2019
1,009
411
Malakai Black
-
Hayır bence tam bir sempatik nerd.Yani her patronun sert ve acımasız olmasına gerek yok ve yaptığı işten keyif alıyor ama bence tek eksiği kendisinden daha iyi bir booker ile çalışması lazım ondan hariç ben bir yamukluğunu görmedim adamın.
 
 
Üst