Untitled Document

Trans Çocuk Var Mıdır?

2 Nis 2022
146
40
Jushin Liger
Kenny Omega
Amerika'daki woke/SJW pisliği Türkiye'ye de mi bulaşmış? Bu iğrençliği birinci elden deneyim etmek istiyorsanız Twitter'dan Libs of Tiktok sayfasını takip edin. Trans ideolojisine zaten karşıyım ama Amerika'daki gibi bu iş çocuklara bulaştırılırsa iğreniyorum, istismar olarak görüyorum.

1 Kas 2019
6,460
1,636
Will Ospreay
-
Amerika'daki woke/SJW pisliği Türkiye'ye de mi bulaşmış? Bu iğrençliği birinci elden deneyim etmek istiyorsanız Twitter'dan Libs of Tiktok sayfasını takip edin. Trans ideolojisine zaten karşıyım ama Amerika'daki gibi bu iş çocuklara bulaştırılırsa iğreniyorum, istismar olarak görüyorum.
Twitter olmasa hatta arttırıyorum Twitter'da herkes kendi adıyla hesap açsa bitecek üç-beş akımdan birisi zaten. Yapay et savunacaklar yakında hazır ol. Hatta normal etin insan sağlığına zararlı adlı bilimsel(!) makalelere hazır ol.

Hacken

Rock Hard

Hacken

Rock Hard
7 Kas 2013
4,119
2,392
25
İstanbul/ Aydın
Juice Robinson
Kazuchika Okada
Twitter olmasa hatta arttırıyorum Twitter'da herkes kendi adıyla hesap açsa bitecek üç-beş akımdan birisi zaten. Yapay et savunacaklar yakında hazır ol. Hatta normal etin insan sağlığına zararlı adlı bilimsel(!) makalelere hazır ol.
Gelsinler de tokatlayip göndereyim. Valla bu sefer anlamıyorlar deyip bosvermem.

2 Nis 2022
146
40
Jushin Liger
Kenny Omega
O kadar haklısın ki. Mavi saçlı Twitter kullanıcıları tarafından oluşturulan ve devam ettirilen bir hareket. "muh science" diye dalga geçiyolar zaten bunlarla. Ve araştırılan çoğu şeye bakarsan Demokrat Parti yanlısı araştırmacılar tarafından yapılmış olduğunu görüyoruz.
Şu videoyu izlemeni tavsiye ederim:
Bu woke pisliği Türkiye'den mümkün olduğunca uzak durur umarım. Yoksa yakında Twitter kızlarından #suriyelilivesmatter hashtagini görüp "Türk privilege'ı" gibi terimler duyabiliriz.

LegenDWyatt

Hacı Ahmet Ak Fan

LegenDWyatt

Hacı Ahmet Ak Fan
28 Ocak 2016
14,459
631
23
Denizli - İngiltere
The Fiend
Akp türlü saçmalıklarla TL'ye değer kazandırıp döviz alım fırsatı sunar, bu tarz başlıklar da hesap engelleme fırsatı sunuyor. Bayılıyorum böyle turnusol görevi gören konulara. Hemen engellemeye başlayalım.

7 Mar 2016
41,024
1,617
21
İzmir/Kırklareli
Brock Lesnar
-
Eşcinsel bireylerin özgürce yaşamaları sorunsalını çözdük de bu durumun doğuştan gelimini irdelemeye mi geldi sıra? Çok küçük şeylere takılıyorsunuz gerçekten, hastalık diyen birisini linçliyorlar bir de durduk yere. Ben de hastalık olduğunu düşünmüyorum ama sanki hastalık tabirini hakaret gibi algılayarak hareket ediyor bu konuda belli bir kesim. O zaman down sendromlu bireyler için oluşturulmaya çalışılan farkındalığın ne anlamı kaldı? Hastalık kavramını hakaret minvaline indirgeyip eşcinselleri ötekileştiren onlar aslında, eşcinsellerin ötekileştirilmesi hususunda birçok şey aynı bu "hastalık" polemiği gibi bizatihi olarak doğuyor. Eşcinsellerin haklarını ve özgürlüklerini savunan bir insan o an eşcinselliğe hastalık demişse hak ve özgürlüğü savunmasının da bir manası kalmıyor karşı taraf nezdinde, çok saçma bir şey bu. Toplum eşitliği hususunda çözmemiz gereken birçok şey varken insanlar söylenen lafları amiyane tabirle cımbızla çekip bambaşka yerlere yöneltiyorlar. Bu şekilde istenen amaca nasıl ulaşabiliriz ki, imkanı yok bunun.