Triple H Kana Karşıymış

Adorably Evil

Stay Weird
Top Poster Of Month
Konular
164
Stone Cold Steve Austin
-
The Ringer tarafından WWE'de genel olarak kanın kullanımının geri dönüşü olup olmayacağı sorulduğunda Triple H şunları söyledi:

''Dünya değişti. Dünya gelişti. Bunun gerekli olduğunu düşünmüyorum. Genellikle ortaya çıkan bir yeteneğimiz varsa (güreşirken), kesiklerin ortaya çıktığını göreceksiniz ve tehlikeli bir şey olmadığından emin olmak için kontrol edilecek. Şu anda dünyanın durumu ve Pandemi göz önüne alındığında ve günün sonunda yaptığımız şeyin kasıtlı olarak daha tehlikeli hale getirmeden zaten yeterince tehlikeli olduğu kanaatindeyim. Evet, uzun bir süre kan kullanımı yaptık, ancak bu uygulamayı değiştirdik. Ve buna geri dönmek sorumsuzluktur.''

img_7737.jpg

corbinemission

God's Good.
Konular
17
Baron Corbin
Brock Lesnar
İşte bu yüzden Tony!

Konular
161
Seth Rollins
-
Ben profesyonel güreşte kan görmeyi hiçbir zaman seven biri olmadım. Çok nadir şekilde yapıldığında tabii ki renk katıyor fakat eskisi kadar sık kullanılmama kararını destekliyorum.

Dorrock

Dorrrraaakkk
Konular
0
The Rock
-
AEW'daki kullanımından sonra kan olayından zaten soğudum her maçta da kan olmasın ya. Nadir de olsa WWE'de görürüz olması gereken de budur zaten.

GoddessBliss

cok superim
Konular
65
Alexa Bliss
Joey Janela
Ben profesyonel güreşte kan görmeyi hiçbir zaman seven biri olmadım. Çok nadir şekilde yapıldığında tabii ki renk katıyor fakat eskisi kadar sık kullanılmama kararını destekliyorum.
Katılıyorum. Extreme maçlar hariç bende kullanılması taraftarı değilim.

Bero

Şaplakcı
Konular
1,687
Bray Wyatt
Montez Ford
Entertainment'ciyiz hoca ne işimiz olur kan ile. Hunter reis doğruları tükürmüş.

Gentleman Villain

big daddy cool
Konular
1,789
William Regal
-
Ben WWE şovlarında kan aramıyorum artık. Hem gözlerimiz alıştı hem de Hunter'ın dediği gibi dünya değişti, profesyonel güreş değişti. Kan olmamasını, güreşçilerin olabildiğinde güvenli çalışmalarını vs. sonuna kadar destekleyen duruma geldim.

Bir 1997-98 RAW'ını açıp 785975 kafaya vurulan sandalye görmek insanı gerçekten rahatsız ediyor artık ortada CTE gibi bir gerçek varken. İşi daha güvenli hale getiren her türlü değişikliye tamamım.

No Way

Üst Süper Moderatör
Konular
2,605
No Way Jose
No Way Jose
Triple H bir vecizesinde güreşe kanı geri getirmeyi yersiz bulmuş.

"Dünya değişti ve gelişti. Bence güreşe kanı geri getirmek gereksiz olur. Geçmişte yaptık fakat artık metodolojimizi değiştirdik. Zaten yaptığımız şeyler yeterince tehlikeli. Tekrar kan kullanmak sorumsuzca bir hareket olur."

1663767886637.png

kaynak