Untitled Document

Triple H'in Yaratıcı Ekip Liderliği RAW'a Etkileyici İzleyiciler Çekiyor

Tolgamer

I'M PERFECTION

Tolgamer

I'M PERFECTION
16 Nis 2021
5,964
2,310
İstanbul/Ümraniye
Dolph Ziggler
-


SummerSlam'den sonraki dün geceki RAW programının, Triple H'in geçen hafta sonunda WWE kreatifini resmen devralmasının ardından bir açıklama şovu olarak ayarlandığı bildirildi. Ancak bu yutturmaca izleyici sayısında bir artış sağladı mı?

Showbuzz Daily, Pazartesi gecesi için izleyici bilgilerini yayınladı ve bu haftaki RAW bölümü ortalama 2.230.000 izleyici gördü. Bu, RAW için bu yılki en yüksek görüntüleme ve aynı zamanda dizinin COVID-19 pandemisi sırasındaki ilk bölüm olan 16 Mart 2020'den bu yana gördüğü en yüksek görüntüleme. RAW geçen haftaki programın toplam izleyici sayısında %17 arttı.

Demografik olarak, rakamlar da etkileyici, çünkü RAW, gıpta edilen P18-49 demosunda geçen haftaki bölüme göre %23 artışla gece için 0.61 ortalama 796.000 izleyici çekti.

RAW, orijinal kablo yayınlarında Pazartesi günü 1. sırada ve yayın primetime'da genel olarak 2. sırada yer aldı. Geride kalan tek program ABC'nin 0.72 reyting alan “The Bachelorette” dizisiydi.

Pazartesi günkü RAW reytingleri, 8/2/2021 bölümü, dün geceki sunumdan %18 daha az olan ortalama 1.821.000 izleyici topladığı için geçen yıl sudan çıktı.

Geçen geceki RAW'ın hissi ve icrası dikkat çekiciydi. Bianca Belair ve Bayley, Dakota Kai ve Io Sky'ı da içeren yeni bir heel fraksiyonuna liderlik ederken, program için büyük bir vurgu vardı. Grup, Alexa Bliss ve Asuka arasındaki bir maçı bozmadan önce yaralı bir Becky Lynch'e saldırdığında gerginlik akşam boyunca alevlendi. Belair sonunda Sky'a bir maç için meydan okudu ve ikisi uzun bir süre güreştiler ve işler sonuçsuz kalarak sonuçsuz kaldı. Çizgiler çekildi ve hayranlar Bliss ve Asuka'nın yeni Bayley grubuna karşı Belair'in yanında yer aldığını gördü. Başka bir yerde, Edge RAW'a geri döndü ve Judgment Day'e bir son verme sözü verdi. Daha sonra Edge, The Usos ve The Mysterios arasındaki Tag Title main eventinden sonra ortaya çıktı, ancak tesadüfen Rhea Ripley'nin bir hamlesi nedeniyle Dominik Mysterio'ya Spear çekti.

 
Moderatör tarafında düzenlendi:
10 Haz 2020
4,024
426
18
Seth Rollins
PAC
Bu haftaki Raw oldukça güzeldi eğer SD'de böyle olursa ve bu devamlı olursa artık sadece izlemek için izlemeyeceğim. Eskisi gibi merak ettiğim için izleyeceğim.
 
 
Üst