Turbo Turabi WWE İle Anlaşmış Olabilir

16 May 2018
9,868
613
Ankara
No Way Jose
No Way Jose
× Turabi'nin yüksek ihtimalle WWE İLE ANLAŞTIĞINI düşünüyorum. Bu çok büyük bir olay. Rikishi gibi önemli bir isimden güreş eğitimi almasından anlayabiliriz ki öyle sıradan biri olmayacak.

× 2014-2015 yıllarında "Survivor" yarışmasında 2 defa, 2019'da da "Amerika'nın Survivor'ı" diyebileceğimiz "The Challenge: War of the Worlds" yarışmasında ŞAMPİYON olan Turabi, Amerika'da daha çok "Turbo" adıyla tanınıyor. The Miz ve Abella Danger ile takılacak kadar popüler yani.

× Royal Rumble maçına katılması biraz imkansız ve erken olacaktır ama ben yakın zamanda NXT'ye katılıp Bron Breakker'ı DEVİRECEĞİNİ düşünüyorum.

× Turabi ring içinde ne kadar iyi olur bilmiyorum ama şovmenliğini Türk kültürü ile harmanlayıp tam bir star olabilecek potansiyelde. "Turbo Turabi" ring adını kullanacaktır.

× Olur da Turabi'yi WWE ekranlarında görürsek kendisini beğeniyorsanız Twitter'da desteklemenizi tavsiye ederim. Aynı zamanda YouTube'da alacağı izlenmeler de önemli olacaktır. WWE, Türkiye'ye açılacaksa bunu sadece Turabi'ye güvenerek yapar.

271858222_456000729445284_8198541740820504308_n.jpg

Hardcore Icon

HELL YEAH!

Hardcore Icon

HELL YEAH!
24 Kas 2011
6,185
642
Ankara
Stone Cold Steve Austin
Vandal Ortagun
Bence iyi bir gimmick ile aranan bir şovmen olabilir. Çoğumuz gıcığız ona belki ama bir şekilde kendini izlettiği yadsınamaz bir gerçek. WWE ile anlaşırsa da Türk seyircisinin özellikle yaşı küçük olanların yoğun ilgisini alacağını düşünüyorum, malum başıboş genç nüfusu yüksek bir ülkeyiz. İki taraflı win win anlaşması olabilir yani.

LasVegasValisi

Appetite For Destruction

LasVegasValisi

Appetite For Destruction
31 Ağu 2020
5,875
2,437
Compton
Shawn Michaels
Jey Uso
Turbo Turabi'nin önce Roman'ı ezeceğini, sonra Undertaker'ın serisini bozacağını, en sonunda Ric Flair'in rekorunu kıracağını ve Stephanie'nin bu erkekten çok etkilenip Turabi'yle evleneceğini düşünüyorum. Acun da AEW'yi satın alıp Adem'i şampiyon yapacaktır.
Paralel evrende dahi gerçekleşmeyecek işler. :D

Mark Henry Seveni

Hall of Pain

Mark Henry Seveni

Hall of Pain
31 Ocak 2021
14,552
4,773
Silsbee, Texas
Mark Henry
MVP
Paralel evrende dahi gerçekleşmeyecek işler. :D
Asıl bu zaman devreye üslup reis Camoka Hasan girecek işte. Bizim Camoka Turabi'yi kıskanıp WWE'de Rumble'a otuzuncu sıradan girecek. Bizim Turabi'yi eleyecek ve Wrestlemania'da Acun'un velayeti için kapışacaklar.

Bero

Şaplakcı

Bero

Şaplakcı
3 May 2020
13,736
2,036
Somali
Bray Wyatt
-
Survivor'da zaten bu adama tilt olmayan çok az kişi vardır. Ama beni de mutlu eder kendisini WWE ringinde görmek. Çok güzel olur.