Untitled Document

Turn Yapması Gereken 10 AEW Güreşçisi.

rap

We Trust The God

rap

We Trust The God
9 Ocak 2014
1,765
87
26
İstanbul
Matt Sydal

10 Heel: Samoa Joe​

Muazzam popülaritesi göz önüne alındığında bazı AEW izleyicileri için zor olsa da, Samoa Joe, tam teşhirli bir gaddar olduğu için heel turn ′ü her zaman başarılı olmuştur.
AEW'nin ana olay sahnesinde kötü adam sıkıntısı var; Joe böyle bir pozisyon için mükemmel bir aday.

9 Face: PAC​

PAC, inanılmaz atletizmi ve hamle yapısıyla AEW'deki en heyecan verici ring içi güreşcilerinden biri. Şimdi, All Atlantic Şampiyonası'nın eklenmesiyle, beraber PAC'nin karekteri tekrar inşa edilebilir İzleyiciler şüphesiz onun yeteneğini zaten takdir ediyor, eğer AEW bu fırsatı iyi değerlendirirse ellerinde müthiş bir Baby face yıldız olabilir.

8 Heel: Bryan Danielson​

Bazı izleyiciler, Danielson'ın 'Hangman' Adam Page ile olan çekişmesi sırasında zaten Heel olmaya yöneldiği söyleyebilir ancak tam bir Heel Turn Danielson severler için heyacanı olacaktır

7 Face: Kyle O'Reilly​


Kyle O'Reilly, son haftalarda Dynamite'ta, özellikle de Jon Moxley'e karşı oynadığı ana etkinlik maçında bunu kanıtlamış harika bir güreşçi. ReDRagon muhteşem bir ikili olsa da, O'Reilly'nin Baby Face perfonması görmeye değer.

6 Heel: Jon Moxley​

Bu kesinlikle AEW izleyicileri arasında bazı tartışmalara veya bölünmelere yol açacaktır, ancak bu AEW'nin cesurca dahice bir hamlesi olacaktır. Açıkça Moxley, her yerdeki izleyiciler arasında son derece popüler, ancak daha da acımasız, sadist bir Jon Moxley'in Heel olarak izlemek gayet heyacan verici olurdu.

5 Face: Britt Baker​

Britt Baker, yıllardır AEW'nin en büyük heel kadın yıldızı oldu. Dinamit'in AEW Kadınlar Dünya Şampiyonu olarak zirvede yer aldı.
Kadınlar bölümünde Rosa, Toni Storm ve Ruby Soho gibi birkaç bebek yüzlü yıldız varken, tazeleyici bir tempo değişikliği Baker için yüz dönüşü olacak. İzleyiciler arasındaki popülaritesi zaten muazzam, bu yüzden bu AEW'den basit ve akıllıca bir hareket olurdu.

4 Heel: CM Punk​

Punk'ın gerçek şampiyon statüsünü oluşturması için, maç sonrası kazanana saldırmaktan veya döndüğünde daha dolambaçlı taktiklere başvurmaktan daha iyi bir yol var mı? AEW, tartışmalı ama heyecan verici bir şekilde en büyük yıldızını en kötü adama dönüştürme riskini göze alırsa, bu cazip olabilir

3 Face: Adam Cole​

Adam Cole muazzam bir yetenek AEW'deki Baby Face Adam Cole için, hikayeyi denemeye yetecek kadar cesurlarsa, potansiyel düşmanlıklar inanılmaz derecede heyecan verici.

2 Heel: 'Hangman' Adam Page​

Page, AEW Dünya Şampiyonası'nın Double or Nothing'de CM Punk'a yenilmesine rağmen kesinlikle ivmesini korumuş olsa da, Page için önümüzdeki haftalarda veya aylarda her zaman bir geri dönüş olasılığı vardır. Ve bunu bir Heel Turn ile yapması muazam olur.

1 Face: MJF​

MJF, güreş dünyasını kasıp kavuran Tony Khan olan tartışması onu face yapmak için harika bir fırsat olabilir.

MJF, Heel yeteneklerini takdir etsek de eminiz ki face olarak da çok başarılı olur

https://www.thesportster.com/aew-wrestlers-should-turn-heel-face/
 
 
Üst