UFC Genel Tartışma Konusu

UltimateOpportunist

David Hayter
Konular
90
Adesanya'yı bayağı gergin gördüm. Pereira'dan korkuyor gibiydi. Umarım bu durum maç içerisinde hata yapmasına ve nakavt olmasına sebep olur. Izzy bu adamla asla kırışamaz maçtan önce yine asıcam kesicem tarzı sözler söylüyordu ama Pereira'dan bayağı çekiniyor bu belli. Pereira yakalayamazsa Adesanya kafesi tavaf ederek kazanır, yakalanma ihtimali bayağı yüksek bence çünkü Pereira size olarak aynı reach olarak da çok yakınlar. Şu sıkıcı ve kolpa Adesanya'dan kurtulduğumuz kart bu kart olsun artık.

UltimateOpportunist

David Hayter
Konular
90
Sonunda Adesanya'dan kurtulduk. Nakavt gelince dükkanda sevinçten çığlıklar attım. Pereira kötü götürdüğü maçı attığı leg kicklerle ve check ettiği leg kick ile mükemmel bitirdi. 5. raunda kadar tutuk dövüşüyordu aslında tıpkı Leon Edwards'da olduğu gibi 4. raunttan sonra kenar çok doğru ve mantıklı şeyler söyledi ve maç tam tersine döndü birden. Adesanya'da Pereira'dan ne kadar çekindiğini takedown deneyerek maçı güreşe götürerek göstermişti zaten. Muhtemelen 1. rauntta Pereira'yı salladığında yine şansın yardımıyla elinden kaçırınca 2. kickbox maçlarında ki senaryonun tekrarlanacağı korkusuna kapıldı (başka açıklama düşünemiyorum) ve öyle de oldu. Pereira, Adesanya'yı 2. maçta da yener umarım da takedown defansını ve yer oyununu geliştirmesi lazım çünkü kimse kendisiyle striking maçı yapmak istemeyecektir. 280 ne kadar üzdüyse 281 o kadar mutlu etti. Çok çılgın bir spor.

Paranoyak

UFC
Konular
3,267
AJ Styles
Chandler ve Pereira tarafındayız. @Paranoyak
Chandler gercekten savasci. Onu izlerken cok keyif aliyorum. UFC'de surekli sikletin top maclarini almak ve hepsini belli bir seviyede cikarmak kolay bir sey degil. Keske kazansaydi derim ancak. Dustin'i her ne kadar sevmesem de saygiyi hak ediyor. Dovusculugunu cok farkli bir noktaya tasidi. Ne yazik ki Islam varken kemer onun icin de hayal.

UltimateOpportunist

David Hayter
Konular
90
Şaka gibi.. Adam buna kadar düşünmüş be.. Zaten maçtan önce derdi o kaybetmemek için dövüşüyor ben kazanmak için..