Undertaker'dan Omos'a Övgü

The Insane Icon

Capitán
Top Poster Of Month
20 Eyl 2020
25,730
359
24
Tay Conti
-
WWE'nin 'The Bump' programının son bölümünde, The Undertaker, Omos'u övdü ve WWE'nin Andre the Giant'ı yeniden yaratmaya en yakın kişi olduğunu belirtti.

“Bu açıdan konumumun nerede olduğunu bulmaya çalışıyorum çünkü doğal bir akıl hocası olduğumu düşünüyorum. Olmayı seviyorum, mekanlardayken ve erkeklerin etrafındayken insanlar gelip beynime danışmayı seçiyor. Bundan ve felsefe konuşmaktan gerçekten zevk alıyorum. Sonra evden izlediğim insanlar var ki, bilirsin, elime almak ve 'Tamam, bunu harika yapıyorsun, ama bunu bir düşün' demek ve ilerlemelerine yardımcı olmaya çalışmak istiyorum.

O özel biri. Onun bilmesi ve anlaması gereken en önemli şey, onun özel olduğu ve herkesten farklı olduğu. [Onun gibi] kimse yok - genel olarak güreşçilerin ortalama boyutu onun olduğundan daha küçük. İşte inanılmaz derecede atletik olan bir adam. O inanılmaz derecede büyük. O büyük, büyük, güçlü bir adam. Bunu koruduğundan emin olmak onun için önemli. Ryan, bazen bunun ne anlama geldiğini anlamıyorsunuz. Ne yapması ve ne yapmaması gerektiği hakkında birkaç konuşma yaptık."

Mark Henry Seveni

Hall of Pain
31 Ocak 2021
7,318
426
Silsbee, Texas
Mark Henry
MVP
Hiç mi utanmadın be baba Big Show gibi gerçek bir yetenek ile yıllarını paylaştın o kadar. Big Show ki Andre the Giant'ın yeni versiyonu olma rolünü kendi adıyla yıkmış ve kendini yaratabilmiş bir yetenekti, Omos ise kalas babam kalas. Ne mikrofonu var, ne seyirciye duygu geçirebiliyor ne başka bir şey.

• Beğen
Tepkiler: AKV
16 May 2018
8,263
73
Ankara
No Way Jose
No Way Jose
Bump'a konuşan Taker: ''Başka bir Andre The Giant olmayacak ama bu çocuk ona en yakın isim. O özel biri, herkesten farklı. İnanılmaz büyük ve atletik. Onunla biraz yapması ve yapmaması gerekenleri konuştum. Sorun olursa beni ara dedim. ''

260580542_5697238483628876_8712979311640942187_n.jpg

kaynak