Vince Stable Senaryosundan Vaz Mı Geçti?

No Way

Kayıtlı Üye
Konular
2,979
No Way Jose
No Way Jose
Bugün Finn Balor'un, Judgement Day'i Finn'in önderliğindeki ilk maçlarına Main Event'te çıktığını görünce bu muhabbet aklıma geldi. Vince acaba stable senaryolarından vaz mı geçti?
Bir 3 kişi ve kalabalık görseli olabilir

Viva ElPatron

over as f*ck
Konular
135
AJ Styles da feud hiç yaşanmamış gibi Miz ile uğraştı. Balor'un başa geçmesiyle dibe batacaklarını kesinleşmişti zaten ama bu kadar hızlı beklemiyordum.

Vincent Jr

Biz Bu Ligi Bitirtmeyiz
Konular
254
Ronda Rousey
-
Bu kadar random bir üçlünün oluşturduğu stable hatırlamıyorum ben. Balor yerine Edge varken de öyleydi. Yıl olmuş 2022 hala erkek kadın mix stable yapıyorlar. Kadın üye ana kemer kovalarken köşesinde Priest ve Balor duruyor falan. Tek kelimeyle saçma. Dağıtın babacım şu aptal grubu. Finn Balor heel olarak AJ ile uzun bir hikayeye girsin. Damian Priest’e gerek yok. Girdiği her hikayeyi kurutan Priest ile zaman kaybediyor bu şirket.

Hacken

Rock Hard
Konular
89
Juice Robinson
Kazuchika Okada
Kadın üye ana kemer kovalarken köşesinde Priest ve Balor duruyor falan. Tek kelimeyle saçma.
Şu acayip komik değil mi kanka ya sksjaksj? Sen bu adamlara momentum vermek için neler yaptın, Edge harcattin.

Imperium

if you smell what Imperium is cooking
Konular
1,527
Gigi Dolin
Rhea sakatlandığı için vazgeçmiş olmasın.

Vincent Jr

Biz Bu Ligi Bitirtmeyiz
Konular
254
Ronda Rousey
-
Şu acayip komik değil mi kanka ya sksjaksj? Sen bu adamlara momentum vermek için neler yaptın, Edge harcattin.
Bunlar hep kalitesiz planlamadan kaynaklanıyor. 2 aylık Edge vs. Miz işlediler, sorun yok. Hikaye bitince Edge’in WM feudunun başlaması gerekiyordu. WM’ye sadece 1 ay kala başlattılar. Bu süreçte üzerine fazla düşünülmeden bir stable oluşturulması gündeme gelmiştir. Damian Priest’i düğünümde oynatmam, bunlar Edge’in yanına verdiler. Ne alaka abi? Son Finn Balor değişimi ise tam anlamıyla sıvamak oldu.

The Peep's

Captain
Konular
7,350
Christian
-
Koskoca bir zort ya bu olay.

Ghostface Killah

Şükran'ın Oğlu
Konular
639
Web sitesi
twitter.com
Trish Stratus
-
Ya zaten bu stable baştan gereksizdi, domine eden heel adamlar zaten var. Bu adamlar da heel, ne için savaşacaklar ki, US ve IC kemerleri için mi? Mis gibi face yapacaktınız ve öyle Bloodline'ın önüne koyacaktınız.

LoneWolf

Phenomenal One
Konular
356
AJ Styles
Edge yükselmemizdeki engel diyenler Main Event şovuna düşmüşler. :D Zamanında biz bunu söyledik ağa Edge sayesinde vardınız Balor büyük loser onun olduğu yerden hayır çıkmıyor.