Untitled Document

Vince Stable Senaryosundan Vaz Mı Geçti?

No Way

Alt Süper Moderatör

No Way

Alt Süper Moderatör
16 May 2018
10,397
843
Ankara
No Way Jose
No Way Jose
Bugün Finn Balor'un, Judgement Day'i Finn'in önderliğindeki ilk maçlarına Main Event'te çıktığını görünce bu muhabbet aklıma geldi. Vince acaba stable senaryolarından vaz mı geçti?
Bir 3 kişi ve kalabalık görseli olabilir

Viva ElPatron

over as f*ck

Viva ElPatron

over as f*ck
28 Ara 2014
3,122
243
İzmir
AJ Styles da feud hiç yaşanmamış gibi Miz ile uğraştı. Balor'un başa geçmesiyle dibe batacaklarını kesinleşmişti zaten ama bu kadar hızlı beklemiyordum.

20 Tem 2016
11,497
4,982
25
Bursa
Seth Rollins
-
Bu kadar random bir üçlünün oluşturduğu stable hatırlamıyorum ben. Balor yerine Edge varken de öyleydi. Yıl olmuş 2022 hala erkek kadın mix stable yapıyorlar. Kadın üye ana kemer kovalarken köşesinde Priest ve Balor duruyor falan. Tek kelimeyle saçma. Dağıtın babacım şu aptal grubu. Finn Balor heel olarak AJ ile uzun bir hikayeye girsin. Damian Priest’e gerek yok. Girdiği her hikayeyi kurutan Priest ile zaman kaybediyor bu şirket.

Imperium

if you smell what Imperium is cooking

Imperium

if you smell what Imperium is cooking
12 Mar 2020
12,562
7,530
-
Gigi Dolin
Rhea sakatlandığı için vazgeçmiş olmasın.

20 Tem 2016
11,497
4,982
25
Bursa
Seth Rollins
-
Şu acayip komik değil mi kanka ya sksjaksj? Sen bu adamlara momentum vermek için neler yaptın, Edge harcattin.
Bunlar hep kalitesiz planlamadan kaynaklanıyor. 2 aylık Edge vs. Miz işlediler, sorun yok. Hikaye bitince Edge’in WM feudunun başlaması gerekiyordu. WM’ye sadece 1 ay kala başlattılar. Bu süreçte üzerine fazla düşünülmeden bir stable oluşturulması gündeme gelmiştir. Damian Priest’i düğünümde oynatmam, bunlar Edge’in yanına verdiler. Ne alaka abi? Son Finn Balor değişimi ise tam anlamıyla sıvamak oldu.

Ghostface Killah

Şükran'ın Oğlu

Ghostface Killah

Şükran'ın Oğlu
20 Ağu 2016
13,214
818
25
Çanakkale
Trish Stratus
-
Ya zaten bu stable baştan gereksizdi, domine eden heel adamlar zaten var. Bu adamlar da heel, ne için savaşacaklar ki, US ve IC kemerleri için mi? Mis gibi face yapacaktınız ve öyle Bloodline'ın önüne koyacaktınız.

LoneWolf

Phenomenal One

LoneWolf

Phenomenal One
18 Tem 2017
4,870
461
Gaziantep
AJ Styles
Edge yükselmemizdeki engel diyenler Main Event şovuna düşmüşler. :D Zamanında biz bunu söyledik ağa Edge sayesinde vardınız Balor büyük loser onun olduğu yerden hayır çıkmıyor.