White Rabbit'in Bray Wyatt Olmadığı Gerçeği

Konular
6,081
The Rock

"Let Me In" videosu da gelince artık herkes Bray Wyatt olduğuna emin oldu. Sizce WWE, Extreme Rules öncesi sır gibi sakladığı ve nakış gibi işlediği şeyi niye bu kadar net versin ki şov öncesinde? Şu an herkesin aklındaki tek isim Bray Wyatt ama zaten Wyatt gelirse kimse şaşırmamış olacak. Ben ortaya bir teori atıyorum ve bu kişinin Wyatt olmadığını düşünüyorum. Ters köşe yapacak bence WWE. Ben teorimi ortaya attım. Wyatt gelirse klasik WWE derim zaten. Basitlik.

Bad Bunny bile olabilir.​

Son düzenleme:

Vincent Jr

Biz Bu Ligi Bitirtmeyiz
Konular
503
Seth Rollins
-
Bu proje WWE'de zamanında çok da fazla bir etki bırakamamış bir güreşçi için yapılmamıştır. Yani büyük birisinin geri dönmesi gerekiyor. Piyasada Wyatt dışında o tarife uygun biri aklıma gelmiyor. Wyatt dışında alternatifler sunulabilirse seve seve tartışabilirim.

Birazvodka

Kayıtlı Üye
Konular
316
John Cena
-
WWE'nin göstere göstere yaptırdığı geri dönüşler, ters köşelilerden daha fazla. Wyatt dışı bir return şaşırtır ve WWE adına umutlanmamı sağlar.

Black Star

Lost In Hollywood
Konular
374
WWE'nin göstere göstere yaptırdığı geri dönüşler, ters köşelilerden daha fazla. Wyatt dışı bir return şaşırtır ve WWE adına umutlanmamı sağlar.
Ama yine de şikayet etmem şayet Wyatt dönerse ya. Yine de, diğer ihtimal daha ilgi çekici yalan yok.

Rotista

The Animal
Konular
22
Batista
Triple H
Wyatt değilse şayet seyircide büyük bir heyecan yaratacak biri olmalı ki aklıma kimse gelmiyor, öte taraftan bakıldığında şirketin göstere göstere yaptırdığı geri dönüşlerde vardı. Büyük ihtimalle Wyatt abi bu.

Birazvodka

Kayıtlı Üye
Konular
316
John Cena
-
Ama yine de şikayet etmem şayet Wyatt dönerse ya. Yine de, diğer ihtimal daha ilgi çekici yalan yok.
Tabii ki Wyatt'ın dönüşü de keyifli bir an olur. Zaten WWE yaratıcı ekibinden daha yaratıcı bir adam bu. Fakat göstere göstere gelmesi değeri azaltacaktır.

Konular
6,081
The Rock
Wyatt değilse şayet seyircide büyük bir heyecan yaratacak biri olmalı ki aklıma kimse gelmiyor, öte taraftan bakıldığında şirketin göstere göstere yaptırdığı geri dönüşlerde vardı. Büyük ihtimalle Wyatt abi bu.
CM Punk?

Rotista

The Animal
Konular
22
Batista
Triple H
Valla atı alan Üsküdar’ı çoktan geçti, Punk’ın geri dönme ihtimalini sıfır görüyorum hele ki son olaylardan sonra geri dönmesini beklemek gerçekçi olmaz. HHH’nin kontrolü ele alması bile Punk’ı geri döndüremez ki zaten kendisi de Vince gitti ama zihniyeti kalıcı gibi şeyler söylemişti.

Konular
6,081
The Rock
Valla atı alan Üsküdar’ı çoktan geçti, Punk’ın geri dönme ihtimalini sıfır görüyorum hele ki son olaylardan sonra geri dönmesini beklemek gerçekçi olmaz. HHH’nin kontrolü ele alması bile Punk’ı geri döndüremez ki zaten kendisi de Vince gitti ama zihniyeti kalıcı gibi şeyler söylemişti.
Punk White Rabbit olarak gelirse zaten intihar etsin bence reis.