WM 40 Hakkında BÜYÜK Bir Teorim Var!

DarylDiXoN

Angel's Fade
Konular
3,228
Will Ospreay
Seth Rollins
@jesse pinkman özellikle sen gel!

Bence Drew McIntyre bu kavgayı gördü ve.. 2'li oynayacak ve The Rock veyahut Roman Reigns'ten WM 40 için yardım isteyecek. Bu adamın iki yüzlü bir sahtekar olduğunu düşünüyorum ben. Kemeri kazanmak için her şeyini verebileceğini defalarca gördünüz. WWE bunun work'ünü dibine kadar işledi. Hem sosyal medyada hem de her şovda McIntyre'ı inatla işlediler. Ve bunun arkasından Seth'i küçük düşürecek bir şey geleceğine ve ardından da WM 40 2. gecesinde Seth Rollins'in de Triple H yoluyla kendini ME'teki maça kemersiz bir şekilde sokmasını sağlayacağını düşünüyorum. Çünkü öyle bir hava vermeye başladılar.

Bunu düşündürmemi sağlayan etmenler:

1- Roman'ın sürekli Seth'i aşağılaması,
2- Seth'in WM40 Kick-off'unda dahi aşağılanması,
3- Seth'in Cody Rhodes'un arkasında duruyor imajı adı altında Reigns'e ve Rock'a köpürmesi,
4- Kemersiz bir şekilde şu trailer'da olması..

Final'de bizi bekleyen maç:

Roman Reigns (c) vs. Cody Rhodes vs. The Rock vs. Seth Rollins​

Jeri-Spy

The King in the North
Konular
1,265
Chris Jericho
-
Hiçbir şey anlamadım ben. Yüzleşme kısmında Roman'ın elinde de kemer yok.

Jeri-Spy

The King in the North
Konular
1,265
Chris Jericho
-
Ama Cody ile karşılaştığı yerde var dost. Yani Seth bunu içerleyecek biri değilse bile Cody'nin onu seçmeyişini bile içerler.
Seth ve Rock'ı double olarak çekmemişler, bunun haricinde cidden anlamadım ben teorini. DM Hunk ilk gece kemere çökecek?

DarylDiXoN

Angel's Fade
Konular
3,228
Will Ospreay
Seth Rollins
Seth ve Rock'ı double olarak çekmemişler, bunun haricinde cidden anlamadım ben teorini. DM Hunk ilk gece kemere çökecek?
Drew McIntyre Bloodline'ı kemeri almak için kullanacak diyorum ben. Çok pis bir karakter yarattılar bunun için.

Wolwerine

Kayıtlı Üye
Konular
0
Seth Rollins
Bence direk tag team maçının gösterimini yapıyorlar ilk gece tag team izleyeceğiz gibi.