WrestleMania 38 2. Gecesi Üçlü Maç Yapılacak Olabilir Mi?

Kevin Steen

Gypsy
Konular
1,377
Roman Reigns
Bray Wyatt
Wrestlemania 31 rövanşı için güzel bir karşılaşma olur ama imkansız.

Y2J_Rollin

NICE ONE BRUVA
Konular
459
Darby Allin
Darby Allin
Roman Reigns son SD'de iki kemeri birden taşıyacağını söylediği bir promo kesti. Yani Lesnar'ın kemerini kaybetmesi için maça karışacağını düşünmüyorum. Kaldı ki aynısını Rumble'da gördük zaten. Dolayısıyla Paul Heyman veya Usoların da bir etkisi olamaz bu mantıkla bakarsak. Ancak triple threat veya fatal 4 way gibi bir şey yapacaklar ki Lesnar kaybedebilsin. Ben bu ihtimali ütopik görüyorum.
Şöyle bir olay da olabilir aslında, Heyman'in Lesnara karşı nasıl bir kompleksi olduğunu biliyoruz artık, bu kompleks yüzünden kontrolden çıkıp Usoslarla birlikte Roman'ın arkasından Lesnar'a kemeri kaybettirebilirler, Bloodlineda ilk çatlaklar olur hem de bu. (Tabi Lesnarin kaybetme ihtimali %0.5 falan ama olsa böyle bir şey olabilir .d)

Vincent Jr

Biz Bu Ligi Bitirtmeyiz
Konular
265
Ronda Rousey
-
Şöyle bir olay da olabilir aslında, Heyman'in Lesnara karşı nasıl bir kompleksi olduğunu biliyoruz artık, bu kompleks yüzünden kontrolden çıkıp Usoslarla birlikte Roman'ın arkasından Lesnar'a kemeri kaybettirebilirler, Bloodlineda ilk çatlaklar olur hem de bu. (Tabi Lesnarin kaybetme ihtimali %0.5 falan ama olsa böyle bir şey olabilir .d)
Bu senaryoya düşerim işte. Roman Reigns her türlü Lesnar ile karşılaşacak. Kazanması durumunda sadece kendi kemerini korumak yerine bir de WWEC ister mantık olarak. Bunun için Uso'larla ilk kez Heyman ile ikinci kez bozuşması WM sonrasında izlenebilir bir hikaye demek olur. Lesnar kaybedecekse sadece Heyman da rol oynayabilir Usolar olmadan. Ama tabii ki oldukça düşük bir ihtimal üzerine konuşuyoruz şu an.

Konular
48
Roman Reigns
-
Roman'ın karışması bence de anlamsız olur ama Wwe'den beklenir.