WrestleMania XL - 1. Gece Spoiler | Cody Rhodes & Seth "Freakin" Rollins vs. The Bloodline

Straight Edge Societh

"Finished The Story!"
Konular
6,434
CM Punk
Takım Maçı
Cody Rhodes & Seth "Freakin" Rollins vs. The Bloodline (The Rock & Roman Reigns)

Maçın sonunda Reigns maça girdi ve Rhodes'la karşılıklı yumruklaştı. Rhodes daha sonra üç tane Cross-Rhodes yaptı ancak Rock ona kemeriyle vurdu. Reigns bir Spear darbesi vurup ardından The Rock'ı maça aldı. Rock, Rock Bottom ve The People's Elbow vurup tuşa gitti.

Kazananlar: The Bloodline

20240407_061038.jpg

Bu sonuçla yarın geceki Reigns vs. Rhodes maçının Bloodline Kuralları türünde yapılacağı kesinleşmiş oldu. Maçın ardından Reigns ve Rock kemerleriyle arkaya giderken Rhodes ve Rollins ikilisi de üzgün bir şekilde ringin ortasında oturdu.

WrestleMania XL'de Cumartesi gecesinin sonuna geldik.​

IFC

ImmortalFatalCrew
Konular
462
John Cena
-
Maç genel olarak beklentilerimi tam olarak karşıladı diyebilirim sadece Seth'in bir küçük kıvılcım yaratmasını bekledim ters bir hamle vs ona Reigns'in Rock'a spearını tercih etmişler, oluru var, Rock'ın kondisyonu gayet yeterli ve iyi geldi bana, Cena v Rock kadar ring içinde kalırsa hoşuma giderdi lakin bu bir TT maçı, ring dışı tadında kullanıldı, finisher comebackler daha fazla olabilirdi, Rock'ın hakem üzerinde baskısı güzel düşünülmüş hoşuma gitti, hakemi Count out sayarken durdurması bence tam yerindeydi, güç dengeleri, olayın ciddiyeti vs keyif verdi, yarın bence maça çok fazla dışarıdan hamle gelecektir, curcuna beklemeyen, temiz pin bekleyen ki sonunda temiz olacaktır ama en sonuna kadar çok müdahaleli bir maç bekliyorum, müdahaleleri durduranlarda olacaktır, Cena'yı bekliyorum.

Not Your Dope

Kayıtlı Üye
Konular
209
Will Ospreay
-
Maçı film tadında izledim. Öyle aman aman bir ring içi beklentim yoktu. Maçın kendi hikayesi güzel olsa yeterdi ki adamlar öyle bir sunum yaptı ki gayet tatmin oldum. Maç 3-4 kere ne oluyoruz kardeşim dedirtti bana. Enteresan birkaç noktaya da değindim mesajımı bitireceğim.

1. Maç içinde Cody ve Roman bir tarafta , Rock ve Seth bir tarafta kapışırken kameralar bir tarafta 2. Ana olay güreşçileri kapışmasına rağmen The Rock ve Rollins aksiyonuna odaklandı. Seyirciler de aynı şekilde. The Rock böyle bir isim işte.

2. Cody ve Seth, The Rock’ı döverken boolanırken Roman da Cody’yi döverken boolandı. Seyircilerin The Rock’a ilgisi inanılmaz seviyede.

Orton Strike

Emekli
Konular
435
Randy Orton
-
Gayet keyif alarak izledim, hikaye anlatımıyla birlikte muazzam maç oldu. Keşke seyirci bu kadar kötü olmasaydı da ayak uydurabilselerdi. Artık WM’lerin de yurt dışına çıkma vakti geldi bence.

jesse pinkman

the viper
Konular
6,524
The Rock
Şimdi baktım genel olarak bu maça sıkıcıydı, neden hep aynı sonla bitiyor, ring içinde bir şey göremedik, ihanet bekledim gelmedi cart curt diyenler bir hayli fazlaymış. Allah aşkınıza Reigns'in Rock'a vurduğu spearda Seth'in Cody'i itişi var bi replayden izleyin zamanlamasını. Sırf bu hareketten bile keyif almak lazım. Sonra yan yana iki pinden kurtulmaları.. Rock Bottom'dan hemen sonra gelen Spear.. Peoples Elbow counterından gelen Cutter.. Mama Rhodes - Rock olayı, Reigns'in kanayıp deliye dönmesi, Peoples Elbow'a izin vermeyince Cody'nin yuhalanması, Rock'ın hakemi tehdit etmesi ve pasifleştirmesi bir bakışta aklıma gelen detaylar.. Tekrar izlesem bir bu kadar daha bulurum.

Yani ben anlamadım daha bu adamlar ne yapabilir? 4 köşeli bir ringin var, yorumcu masan var. Bu sınırlar içinde ne yapılır ne anlatılır başka? Ringle sınırlı kalsın istiyorsan Tag Team maçında zaten muhabbet belli. Face iyi başlar sonra Heel bayağı yorar yıpratır. Face bir boşluk bulur, köşedeki de gaza gelir. Boşluk bulur bulmaz hot tag verir köşedekine böyle maç hızlanır ve karşılıklı counterlarla kickoutlar başlar sonra finish. Keşke böyle olsaydı bazılarına bu müstehak.

Asıl maç yarın. Bu maçta ihanet yapsaydın mesela yarın ne olacağını belli ederdin ve ona göre hareket etmek zorunda kalırdın. Bugün Rock ihanet etse ya da Seth diyelim, yarın maça turn yaptığı şekilde etki etmek zorundaydı ve bu gereksiz olurdu. Yapılması gereken şey yapıldı. Yanlış bir spear geldi yarına acaba dedirtti. Yarın büyük kutlama olacak. Her şeyi burada bitirmemeleri gerekiyordu öyle de oldu. Cody'nin kazanması için Seth yeterli değil onu gördük. SCSA ve Cena gerekiyor.

Yarın sonucunu bilsek de ne olacağının SCSA vs. Rock yüzleşmesinden keyif alacağım kendi adıma. Cena'yı da görmek güzel olacak.

StoneColdTR

The Rattlesnake
Konular
56
Stone Cold Steve Austin
Jon Moxley
Yarın ME'de Seth'in ve Rock'un ne yapacağı çok büyük merak konusu oldu. Heyecanla bekliyoruz.

DarylDiXoN

💙 SLEEEEEP 💙
Konular
4,733
Will Ospreay
CM Punk
Şimdi baktım genel olarak bu maça sıkıcıydı, neden hep aynı sonla bitiyor, ring içinde bir şey göremedik, ihanet bekledim gelmedi cart curt diyenler bir hayli fazlaymış. Allah aşkınıza Reigns'in Rock'a vurduğu spearda Seth'in Cody'i itişi var bi replayden izleyin zamanlamasını. Sırf bu hareketten bile keyif almak lazım. Sonra yan yana iki pinden kurtulmaları.. Rock Bottom'dan hemen sonra gelen Spear.. Peoples Elbow counterından gelen Cutter.. Mama Rhodes - Rock olayı, Reigns'in kanayıp deliye dönmesi, Peoples Elbow'a izin vermeyince Cody'nin yuhalanması, Rock'ın hakemi tehdit etmesi ve pasifleştirmesi bir bakışta aklıma gelen detaylar.. Tekrar izlesem bir bu kadar daha bulurum.

Yani ben anlamadım daha bu adamlar ne yapabilir? 4 köşeli bir ringin var, yorumcu masan var. Bu sınırlar içinde ne yapılır ne anlatılır başka? Ringle sınırlı kalsın istiyorsan Tag Team maçında zaten muhabbet belli. Face iyi başlar sonra Heel bayağı yorar yıpratır. Face bir boşluk bulur, köşedeki de gaza gelir. Boşluk bulur bulmaz hot tag verir köşedekine böyle maç hızlanır ve karşılıklı counterlarla kickoutlar başlar sonra finish. Keşke böyle olsaydı bazılarına bu müstehak.

Asıl maç yarın. Bu maçta ihanet yapsaydın mesela yarın ne olacağını belli ederdin ve ona göre hareket etmek zorunda kalırdın. Bugün Rock ihanet etse ya da Seth diyelim, yarın maça turn yaptığı şekilde etki etmek zorundaydı ve bu gereksiz olurdu. Yapılması gereken şey yapıldı. Yanlış bir spear geldi yarına acaba dedirtti. Yarın büyük kutlama olacak. Her şeyi burada bitirmemeleri gerekiyordu öyle de oldu. Cody'nin kazanması için Seth yeterli değil onu gördük. SCSA ve Cena gerekiyor.

Yarın sonucunu bilsek de ne olacağının SCSA vs. Rock yüzleşmesinden keyif alacağım kendi adıma. Cena'yı da görmek güzel olacak.
Doğru.. underdog yarın win alacak abisi.. full ezdiler ondandır bu göz yaşları.

Vincent Jr

Biz Bu Ligi Bitirtmeyiz
Konular
505
Seth Rollins
-
2020'li yıllardaki WM'ların (tamamı rezalet şovlardı) en iyi olayı.

artyomdh

Kayıtlı Üye
Konular
6
Baya keyif aldım ben maçtan. Reigns'in Rock'a spear atması ve Cody'nin anons masasında Rock'a Rock Bottom atması, hemen ardından Reigns'in Rollinsi' barikatlarda spear atması. Bu spot çok çok iyiydi.

Fakat seyirciyi ben beğenmedim. Şu iki anda patlat this is awesome chanti. Dikkat ediyorum önemli anlarda bile oturan tayfa çok hala.

The Small Dog

Galatasaray SK
Konular
583
Becky Lynch
-
Bloodline rahat aldı :)
Yarın Codye verecekler maçı ya bana öyle bir hissiyat geldi :)