WrestleMania XL - 2. Gece Spoiler | Şova Puanınız?

Şova Puanınız?

• 1

Oy: 0 0.0%
  • 2

• 3

Oy: 1 2.7%
  • 4

• 5

• 6

• 7

• 8

Oy: 5 13.5%
  • 9

Oy: 9 24.3%
  • 10

Oy: 20 54.1%

• Kullanılan toplam oy
    37

Wowbagg3r

Kayıtlı Üye
Konular
18
-
Scsa gelmemiş ama ben ilk planın o olduğuna eminim. Belli ki kendisi gelmemiş. Ona da yapacak bir şey yok. Cody nin araya Triple H i bu adam reis başkan diye sokuşturması, dünkü Stephanie açılışıyla birleşince biraz ağzımın tadını bozdu. Geri kalanı için, ki bunu sadece ME değil iki gece full şpv için söylüyorum, en büyük beklentimi bile aştı. Ben bayıldım ve canlı izlediğim en iyi WM olarak 31 in önüne koyuyorum.

Little Jimmy

ㄒ卄丨丂 千丨尺乇 乃ㄩ尺几丂
Konular
205
Jeff Hardy

Vincent Jr

Biz Bu Ligi Bitirtmeyiz
Konular
505
Seth Rollins
-
İlk geceden fazla farkı yok. İlk gece olduğu gibi sadece main evente kafa yorulmuş, kalanı boş. Bu yaratıcı ekibin daha 40 fırın ekmek yemesi lazım.

Damian Priest WWE'de ana kemer kazanan güreşçiler arasında Jinder Mahal seviyelerinde kendisini konumlandırdı. Cash in hamlesini WM'da yaptırarak da tarihi bir kepazeliğe imza attılar. Konuyla ilgili uzun uzun yazmaya gerek yok, inanılması güç bir rezillik bu.

Six man tag WM seviyesinde olmayan bir filler maç. WM kartının kalitesini aşağı çekti. Yaratıcı ekibe yazar.

Styles vs. Knight Aralık ayında başlayan bir WM hikayesi olmasına rağmen yanlış build up ve gösterilmeyen özen sebebiyle ilgi çekemedi. LA Knight gibi şirkette yapabileceği çok fazla bir şey olmayan birisi için AJ'e zarar vermeye değmezdi. WWE marka adamların değerini hiçbir zaman bilmediği için artık şaşırmıyorum.

USC triple threat planlama olarak rezil bir işti zaten. Randy Orton'ın bu seviye bir maçta ne işi var? Bloodline ile mevzusu varken ilk geceki takım maçı Orton & Rhodes üzerine inşa edilmeliydi. Owens kazanıp Zayn ile çift kemer kutlama yapsalardı gerçek bir WM moment yaratılacaktı. Bana göre Eddie ve Benoit'ten de daha gerçekçi olacaktı.

WWE Women's kemeri ana kemer materyali olmayan random bir çardan ana kemer materyali olan kişiye geçti. Bu WM seviyesinde bir maç değildi. Planlama kısmında yapılan yanlışı hiçbir şey telafi edemez.

Main event için ne yapılması gerektiği çok açıktı ve olması gereken yapıldı. 4 yıllık efsanevi bir kemer reignini kendi hikayesini bitirmesi gereken adam böyle bitirmeliydi. Herhangi bir zırvalık yapmadılar neyse ki. Jey & Jimmy segmenti, Cena'nın Sikoa'yı etkisiz hale getirmesi, Cena & Rock yüzleşmesi beklenen şeylerdi. Eksik olan tek parça Steve Austin & Rock segmentiydi. Adam belli ki gelmek istememiş onun yerine Underaker'ı çıkarmışlar. Kabul edilebilir. Roman Reigns'in sandalyeyi Seth Rollins'e vurması ise tarihe geçecek bir WM momentıydı. Bu hamle iki gecelik WM'nın düşünülmüş ve akla gelmeyecek en iyi şeyiydi. Sondaki kalabalık kutlama ise yine güzel bir WM momentı oldu.

Main event gerçekten WM main eventi seviyesinde olduğu için 5 puan veriyorum. Main eventte bile zırvalama olsaydı 0 verirdim.