WWE 2K23 Fiyatı Belli Oldu! Böbrek Seçimi Size Ait!

Javii

Johnny Wrestlin'
Konular
21
Johnny Gargano
Jay White
Fiyatı dün belli oldu, ve bunun için tonlarca konu açıldı. Biraz takip etsek daha iyi olur bence lütfen, konu kirliliği oluyor bir de. Bu arada ucuz, alınabilir bir fiyat gayet.

Ruthless Aggression

Hustle Loyalty Respect
Konular
23
John Cena
John Cena
Fiyatı dün belli oldu, ve bunun için tonlarca konu açıldı. Biraz takip etsek daha iyi olur bence lütfen, konu kirliliği oluyor bir de. Bu arada ucuz, alınabilir bir fiyat gayet.
Aynen öyle. Malum parti yandaşları için sudan ucuz..

Javii

Johnny Wrestlin'
Konular
21
Johnny Gargano
Jay White
Aynen öyle. Malum parti yandaşları için sudan ucuz..
Bana ne demeye çalışıyorsun? İnan bana AKP'yi günahım kadar sevmiyorum, ama 60 dolar gayet ucuz. Olması gerektiği fiyatta, şuan çöp toplayan bile 8500 tl kazanıyor en az. Bana malum parti yandaşı demenden rahatsızlık duydum, her şey zamlandı ama maaşlar da zamlandı.

The Peep's

Captain
Konular
7,350
Christian
-
Bana ne demeye çalışıyorsun? İnan bana AKP'yi günahım kadar sevmiyorum, ama 60 dolar gayet ucuz. Olması gerektiği fiyatta, şuan çöp toplayan bile 8500 tl kazanıyor en az. Bana malum parti yandaşı demenden rahatsızlık duydum, her şey zamlandı ama maaşlar da zamlandı.
Maaşınızın 1/8’ini bir bilgisayar oyununa vermeyi değer görüyorsunuz yani?

Chuck Bartowski

Virüs, benden uzak dur!
Konular
187
Finn Bálor
-
Fiyat başlığını bulamadım. Atar mısın, silelim burayı hemen.

Uncle Paulie

The Undertaker
Konular
228
Undertaker
Hangi oyun olursa olsun bu paralar verilmez. Zaten ülkede çoğu insanın bu paraları verecek gücü de yok. İşin oyun kısmına gelirsek 2k serisi bu paraları hak eden bir oyun da değil ok.

Ruthless Aggression

Hustle Loyalty Respect
Konular
23
John Cena
John Cena
Yok senin özelinde söylemedim genel söyledim. Durduk yere neden Akp yandaşı diyeyim. Evet 60 dolar ucuz ama bu kur ve vergilerle standart edition’ı almak bile çok zor bu ülkede. Hem maaşlar istediği kadar zamlansın hayat daha da zamlanıyor. 4 binden az kira ödeyen mi kaldı ki çıkarıp 1500 lira bayılsın şu oyuna. Zamlara bakış açından da ben rahatsızlık duydum bir tık.😂