WWE 2K23 Showcase İçin Yeni Tanıtım

The MANIAC

Kayıtlı Üye
Top Poster Of Month
Konular
230
Bobby Lashley
-

Anladığıma göre sadece Cena'yı yenmeye çalışacağız.

Ruthless Aggression

Hustle Loyalty Respect
Konular
23
John Cena
John Cena
Dalga falan mı geçiyorsunuz mağlubiyet koleksiyonu yapılmış resmen. Showcase için biçilmiş kaftan Cena var elinizde ve onca ikonik maç arasından kaybettikleri mi sadece? Tamam bazılarına okayim RVD maçı gibi ancak ,böyle bir malzeme varken neden bunu yapıyorsunuz?

The MANIAC

Kayıtlı Üye
Top Poster Of Month
Konular
230
Bobby Lashley
-
Dalga falan mı geçiyorsunuz mağlubiyet koleksiyonu yapılmış resmen. Showcase için biçilmiş kaftan Cena var elinizde ve onca ikonik maç arasından kaybettikleri mi sadece? Tamam bazılarına okayim RVD maçı gibi ancak ,böyle bir malzeme varken neden bunu yapıyorsunuz?
Oyunun teması Cena'yı yenmek.Ondan güçlü olduğunu filan göster diyor.

Ruthless Aggression

Hustle Loyalty Respect
Konular
23
John Cena
John Cena
Oyunun teması Cena'yı yenmek.Ondan güçlü olduğunu filan göster diyor.
Böyleyse gerçekten yazık olmuş. Çok güzel maçlar vardı alınabilecek. Eminim onları oynamak isteyen çok sayıda insan vardır. Benim nezdimde büyük hayal kırıklığı. Oyun zaten aynı oyun parayı Showcase’e verecektik..

The MANIAC

Kayıtlı Üye
Top Poster Of Month
Konular
230
Bobby Lashley
-
Böyleyse gerçekten yazık olmuş. Çok güzel maçlar vardı alınabilecek. Eminim onları oynamak isteyen çok sayıda insan vardır. Benim nezdimde büyük hayal kırıklığı. Oyun zaten aynı oyun parayı Showcase’e verecektik..
Denemekten zarar yok hocam.Belki de beğeneceksin.

Ruthless Aggression

Hustle Loyalty Respect
Konular
23
John Cena
John Cena
Denemekten zarar yok hocam.Belki de beğeneceksin.
Ön yargılı da olmamak lazım ama oyunun normal versiyonu bile 1300 tl. Dişe dokunur bir mod olmalı Showcase. Misal ben heel iken Big Show’u hileyle yenip ilk kemerini aldığı maçı oynamak isterdim. Triple H’i WM’da pes ettirdiği maçı da oynamak isterdim. Batista ile SS’daki maçı değil de I Quit maçını oynamak isterdim. Edge TLC maçını da, Orton’a STF’i zincirle bağladığı Breaking Point maçını da, Rock’ı yenip en büyük olduğunu kanıtladığı maçı da, Aj Styles’ı yenip 16x yaptığı maçı da. Bu liste uzar gider ama görünüşe göre hiçbir zaman oynayamayacağız bunları. /:

Ruthless Aggression

Hustle Loyalty Respect
Konular
23
John Cena
John Cena
Ön yargılı da olmamak lazım ama oyunun normal versiyonu bile 1300 tl. Dişe dokunur bir mod olmalı Showcase. Misal ben heel iken Big Show’u hileyle yenip ilk kemerini aldığı maçı oynamak isterdim. Triple H’i WM’da pes ettirdiği maçı da oynamak isterdim. Batista ile SS’daki maçı değil de I Quit maçını oynamak isterdim. Edge TLC maçını da, Orton’a STF’i zincirle bağladığı Breaking Point maçını da, Rock’ı yenip en büyük olduğunu kanıtladığı maçı da, Aj Styles’ı yenip 16x yaptığı maçı da. Bu liste uzar gider ama görünüşe göre hiçbir zaman oynayamayacağız bunları. /:
Lesnar 2012 Extreme Rules aklımdan çıkmış hele o çok zevkli olurdu.

Undisputed Rising22

Undisputed Era Üyesi
Konular
111
Edge
-
John Cena'nın büyüklüğünü gösterme oyunu ancak ki bence gerçek potansiyeli harcanmış o konuda bu şey gibi Wrestlemania için Undertaker'ı yenmeye çalıştığımız 2K oyunu vardı o olmuş keşke biraz kafa çalıştırıp dediğin gibi olsaydı.
Daniel Bryan Summerslam 2013,
Punkı yendiği RAW tamam bu ve Bryan eklenmesi imkansız anlıyorum.
AJ Styles 2017 16x olduğu, Batista I Quit,
Brock Lesnarı döndüğü maçta, Edge'i memleketinde TLC'de gömen Cena, Orton Braggin Rights, Bray Wyatt Wrestlemania 30 gibi gibi.
O kadar malzeme varken en yanlış seçeneği oyunu koymaları tat kaçırıcı.

Ruthless Aggression

Hustle Loyalty Respect
Konular
23
John Cena
John Cena
John Cena'nın büyüklüğünü gösterme oyunu ancak ki bence gerçek potansiyeli harcanmış o konuda bu şey gibi Wrestlemania için Undertaker'ı yenmeye çalıştığımız 2K oyunu vardı o olmuş keşke biraz kafa çalıştırıp dediğin gibi olsaydı.
Daniel Bryan Summerslam 2013,
Punkı yendiği RAW tamam bu ve Bryan eklenmesi imkansız anlıyorum.
AJ Styles 2017 16x olduğu, Batista I Quit,
Brock Lesnarı döndüğü maçta, Edge'i memleketinde TLC'de gömen Cena, Orton Braggin Rights, Bray Wyatt Wrestlemania 30 gibi gibi.
O kadar malzeme varken en yanlış seçeneği oyunu koymaları tat kaçırıcı.
Evet aynen öyle. Hocam ben fanıyım diye “nasıl kaybettiği maçları koyarsınız lan” diye tepki vermiyorum. Rey’de olduğu gibi tüm maçları kazansın da istemiyorum. RVD maçının konulması güzel dediğin gibi keşke Bryan ve özellikle Punk maçları da olsa. Bunlar o ikonik maçlardan bazıları ama hikayeyi “Cena’yı yen” başlığı adı altında mağlubiyet koleksiyonunu sunarsan hayal kırıklığı tabii ki olur. Çok çok güzel maçlar vardı ya.