WWE 2K23 Showcase Saçmalığı

Ruthless Aggression

Hustle Loyalty Respect
Konular
23
John Cena
John Cena
WWE 2k23’ün açıklanmasıyla Showcase modu için beklentim arşa çıkmıştı ancak neyin planlandığını öğrendiğimde büyük hayal kırıklığı yaşadım. Tanıtım videosunun olduğu konunun altına eleştirilerimi yazdım ancak diğer arkadaşların da fikrini merak ediyorum. 2k23 Showcase’de John Cena’nın rakiplerini oynayacağız, Cena’yı yenmeye çalışacağız ve oynayacağımız tüm maçlar John Cena’nın akılda kalıcı mağlubiyetler aldığı maçlar olacak. Siz bu değişiklikten memnun musunuz yoksa diğer oyunlarda olduğu gibi Cena’yı kontrol edip, 20 yılda kazandığı ve kaybettiği ikonik maçları oynamanın daha zevkli olabileceğini düşünen tarafta mısınız? Bununla ilgili anket açmayı da düşünebilirim ama şimdilik tartışma konusu ideal gibi. Tanıtımda görülen sahneler bazı maçları zaten doğruluyor. Bazı maçlarsa daha netleşmemesine rağmen yüksek ihtimal olacak gibi, bazılarıysa daha belirsiz. Toplamda 14 maç olacak deniliyor. Aşağıya site linki bırakıyorum maçlar netleştikçe oraya eklenecek.

The Unleashed

AAAAAAAAAAAAAAAA
Konular
876
Adam Cole
-
Showcase'de Cena vs Punk ve Cena vs Bryan maçlarının olmaması bayağı kötü olmuş.

The MANIAC

Kayıtlı Üye
Top Poster Of Month
Konular
230
Bobby Lashley
-
Konseptiniz batsın.Cena'yı gömünce ne olacak şimdi?

Javii

Johnny Wrestlin'
Konular
21
Johnny Gargano
Jay White
"Herkese hak ettiği Showcase" diyerek linç yemek istemediğim için Showcase'i ilginçleştirecek bir atılım demekle yetiniyorum.

Ruthless Aggression

Hustle Loyalty Respect
Konular
23
John Cena
John Cena
Showcase'de Cena vs Punk ve Cena vs Bryan maçlarının olmaması bayağı kötü olmuş.
Tüm maçlar Cena’nın kaybettiği maçlardan olacağı için çoğu muhteşem maçtan feragat etmiş olacağız ama benim asıl merak ettiğim böylesinin daha iyi olacağını düşünen var mı eğer varsa nedenleri nelerdir.

Javii

Johnny Wrestlin'
Konular
21
Johnny Gargano
Jay White
Çok saçma. Adam 20 senesinin 15’i Randy ile geçti ve storyde yoksa çok saçma. Edge, Brock, Nexus, Wyatt olayları olmalı. En önemlisi MITB 2011
Nexus'da olan sadece Wade WWE'de şuan, Wyatt oyunda olmayacaktır büyük ihtimal, MITB 11 olması için Punk'ın WWE'de olması lazım ve zaten John Cena v Punk feudunu 2k15'de gördük.

NoOne

Young Lion
Konular
7
Sting
-
Showcase modunun hiçbir ilgi çekiciliği olduğunu düşünmüyorum, bence bu oyun serisinin devam etmesi en büyük saçmalık.

Ruthless Aggression

Hustle Loyalty Respect
Konular
23
John Cena
John Cena
Showcase modunun hiçbir ilgi çekiciliği olduğunu düşünmüyorum, bence bu oyun serisinin devam etmesi en büyük saçmalık.
Oyun aynı oyun Showcase’de bir yere kadar götürüyor tabii ama Cena gibi bir kariyeri seçtiyseniz, bunu harika maçlarıyla süsleyip tatmin edici şekilde sunabilirdiniz. Bu konsept bana aşırı manasız geldi.