WWE: Survivor Series WarGames

Kevin Steen

Gypsy
Konular
1,368
Roman Reigns
Bray Wyatt
Brand savaşlarından nefret eden ve her Survivor Series konusunda bunu dile getiren biri olarai bu seneki konsept değişikliği keyfimi yerine getirdi. Booking yapmaya üşenip her sene brand savaşı yaparak Survivor Series konseptini öldürme işine ancak Triple H gibi bir eski toprak son verebilirdi zaten.

İşin bedeli görmeyi çok isteyeceğim bir maç bu konsept değişikliği yüzünden olmayacak. Bianca Belair vs. Ronda Rousey @Mark Henry Seveni Bunca yıllık kadın güreşinde sonucu en kestirilmez maç olurdu benim için. Bobby Lashley, piyangodan çıkan Lesnar senaryosuyla kemerini kaybetmese olası bir Gunther vs. Bobby Lashley maçı beni yerimden zıplatırdı. Roman'da sağlam bir kemer savunma maçına çıksa.. Şaka maka brand savaşlarına dil uzatamazdım bu sene.

Mark Henry Seveni

Hall of Pain
Konular
2,637
Mark Henry
Bobby Lashley
Brand savaşlarından nefret eden ve her Survivor Series konusunda bunu dile getiren biri olarai bu seneki konsept değişikliği keyfimi yerine getirdi. Booking yapmaya üşenip her sene brand savaşı yaparak Survivor Series konseptini öldürme işine ancak Triple H gibi bir eski toprak son verebilirdi zaten.

İşin bedeli görmeyi çok isteyeceğim bir maç bu konsept değişikliği yüzünden olmayacak. Bianca Belair vs. Ronda Rousey @Mark Henry Seveni Bunca yıllık kadın güreşinde sonucu en kestirilmez maç olurdu benim için. Bobby Lashley, piyangodan çıkan Lesnar senaryosuyla kemerini kaybetmese olası bir Gunther vs. Bobby Lashley maçı beni yerimden zıplatırdı. Roman'da sağlam bir kemer savunma maçına çıksa.. Şaka maka brand savaşlarına dil uzatamazdım bu sene.
Sonucun kestirilemezliği açısından çok güzel bir maç olsa da ring içinde Bianca'ya rağmen bekleneni veremez o maç bana göre. Ben Bobby Lashley vs Gunther'ı çok istiyordum, konsept ve kemer sahibi değişince olmadı o bir tık üzse de War Games konseptinin gelmesi çok iyi iş.

The Goddest Bliss

The Phenomenal
Konular
1,234
AJ Styles
Baron Corbin
AJ Styles'ın kesin mi kesin maç kazanacağı şovdur. Cidden izlenir.

Last Chance

Misak-ı Milli
Konular
259
Brock Lesnar
-
IC için yapılan Dünya Kupası finali de duyurulur.

Flip Flop 'N Fly

Funky Like A Donkey
Konular
84
Dusty Rhodes
-
Özellikle erkekler WarGames maçından çok ümitliyim. Bomba şov olacak.

MrSHIELD

Yüce İmparator Reigns
Konular
346
Roman Reigns
-
5'li maçtan sonra Reigns vs. Sheamus tekli feudu (ne kadar tekli olabilecekse tabii) devam edecek sanırım. Sheamus'ı ME görmek isteyen beni sevindirir bu. 5'li takım maçı da güzel geçecektir ama Reigns tarafı bir parça güçsüz gibi. Bu maçta Sami'nin iyi işler yapacağını, WWE'deki seviyesinin üstüne çıkacağını düşünüyorum.

Diğer yandan USC maçı da güzel geçecektir. Şuradan bir Theory zaferi çıkmalı, adamın karizması çok fena çizildi çünkü çanta mevzularında.