Untitled Document

WWE'de Jargon Değişiyor

Gentleman Villain

nick diaz army

Gentleman Villain

nick diaz army
12 Ağu 2014
13,499
363
Parts Unknown
William Regal
-
u16fwrwtbdxqb2ukoj5o.jpg


Wrestling Observer'ın haberlerine göre WWE güreşçilerinden hala ''süperstar'' olarak bahsedilecek olsa da, Stephanie McMahon, Nick Khan ve Paul Levesque ''güreşçi'' ve ''profesyonel güreş'' kavramlarının kullanılmasına açıkmış.

Eski düzende izinsiz bir şekilde kullanılamayan bu kelimelerin artık kullanılabilecek olması WWE arka alanını mutlu etmiş.

Aynı zamanda WWE arka alanını mutlu eden birkaç değişiklik daha yaşanmış. Arka alanda yeni WWE rejiminin pozitif ve iyi bir hava kattığı düşünülmekle beraber, Triple H güreşçileri gerçekten önemseyen biri olarak tanımlanıyormuş. Kadın güreşçiler eski rejime göre kendilerine daha çok odaklanılacağını düşünüyormuş.

Bazı yıldızlar yerlerini korumak konusunda gergin olsalar da genel his heyecan ve pozitiflik şeklindeymiş. Başkaları ise WWE'nin yeni doğrultusunu ''bekleyelim görelim'' anlayışıyla karşılıyormuş. Ayrıca arka alan atmosferi yeni yönetim altında ''daha rahat ve daha sakin'' olarak belirtilmiş.
 

Gentleman Villain

nick diaz army

Gentleman Villain

nick diaz army
12 Ağu 2014
13,499
363
Parts Unknown
William Regal
-
Güreş/güreşçi döndüğüne göre sırada kemer var. Unvandan kurtulmanın zamanı geldi.
Doksanlar şovlarında WORLD WRESTLING FEDERATION TITLE BELT diye haykıran Bret Hart'ı duyduktan sonra günümüzdeki saçmalık hiç hoşuma gitmiyor valla ya. :D
 

NoOne

Young Lion

NoOne

Young Lion
18 Eyl 2016
1,538
370
25
İstanbul
Sting
-
Valla WWE bunu attitude era öncesinde de superstar olarak kullanıyordu. Bilmiyorum bunun olumlu olumsuz bir özelliği olmaz bence.
 
Moderatör tarafında düzenlendi:

No Way

Alt Süper Moderatör

No Way

Alt Süper Moderatör
16 May 2018
10,387
841
Ankara
No Way Jose
No Way Jose
WWE'nin, Triple H'in başında bulunduğu yeni rejimi Vince'in anlamsız saçmalıklarını düzeltmeye başlamış. WWE artık, yasaklı olan ''Wrestling'' ve ''Wrestler'' kelimelerinin yasaklarını kaldırmış durumda.

En son Wrestling Observer Bülteni'nde yer alan Dave Meltzer'e göre, yeteneklere önceden izin almadan iki yasak kelimeyi asla kullanmamaları talimatı verilmişti. Bununla birlikte, terimler artık yasaklı olarak kabul edilmiyor ve WWE'deki kuliste neredeyse herkes yeni politikadan heyecan duyuyormuş.

GettyImages-903086676-e1648230432635.jpg-1200x1200-c-default.webp


kaynak
 
 
Üst