Untitled Document

Yaptığınız/Yapmak İstediğiniz Sporlar

Ryan O'Reily

BOZKURT

Ryan O'Reily

BOZKURT
21 Tem 2012
6,716
194
25
Samsun
Lita
Lise dönemine kadar amatör olarak futbol ve kick boxla uğraştım. Lise bittikten sonra dört, beş ay besyoya hazırlandım. (bu da spor sayılır bence .d) Üniversitede Sakarya Yüzme Havuzu'na üyeliğim vardı, düzenli olarak yüzerdim. Ayrıca istikrarlı bir şekilde vücut da çalıştım. Ama üniversiteden sonra aynı istikrarı sağlayamadım bir türlü. O yüzden arada kesik atsam da 6 yıldır devam ediyorum vücut geliştirmeye.

Bunlar yaptıklarım. Yapmak istediklerim ise futbol konusunda daha yetenekli olmaktır galiba. Harici olarak başka yapmak istediğim bir şey yok.

2 Eki 2021
834
1,173
27
Ohio
Shawn Michaels
-
8 yıl vücut geliştirme, devam ediyor.
5 yıl boks, devam ediyor.
Üniversitede de amerikan futbol takımında 2 sene yer aldım.

Ryan O'Reily

BOZKURT

Ryan O'Reily

BOZKURT
21 Tem 2012
6,716
194
25
Samsun
Lita
Lise dönemine kadar amatör olarak futbol ve kick boxla uğraştım. Lise bittikten sonra dört, beş ay besyoya hazırlandım. (bu da spor sayılır bence .d) Üniversitede Sakarya Yüzme Havuzu'na üyeliğim vardı, düzenli olarak yüzerdim. Ayrıca istikrarlı bir şekilde vücut da çalıştım. Ama üniversiteden sonra aynı istikrarı sağlayamadım bir türlü. O yüzden arada kesik atsam da 6 yıldır devam ediyorum vücut geliştirmeye.

Bunlar yaptıklarım. Yapmak istediklerim ise futbol konusunda daha yetenekli olmaktır galiba. Harici olarak başka yapmak istediğim bir şey yok.
2 aydır spor salonuna yine kesik atıyorum. Neyse ki kas hafızası denen bir şey var, aralık ayında yeniden başlamam gerek.

24 Kas 2021
22
29
Randy Savage
-
13 yildir boks yapiyorum, 3-4 yildirda mma. bir ara fitness yapiyordum biraktim. boyum 1.78 olmasa basketci olmak isterdim lise yillarimda ama su an gicik kaparim. spordan ziyade sanattan anlayabilen bir herif olmak isterdim. kiz arkadaslarimi hep galeri galeri gezen tarzda kisilerden secerdim onlarla beraber gezerdim ahahahah.