Untitled Document

Yaşanmadı Ama Yaşanabilirdi

23 Ağu 2011
18,957
693
23
Florida
Roman Reigns
Roman Reigns
ap4or7e.png


Sonya Deville'nin çağırdığı güvenlik görevlileri Naomi'yi götürecekken Usos'un gelip Superkick vurması? Naomi'nin Bloodline'a girişi için harika bir segment olmaz mıydı? Haber sitelerinde ve bazı mecralarda dillendiren Naomi ve Bloodline birlikteliği şimdilik olmayacak gibi gözüküyor. Belair sonrası Becky'nin karşısına Bloodline destekli bir Naomi çıksa nasıl olurdu? Peki siz Bloodline içerisinde bir kadın üyeyi mantıklı buluyor musunuz?​
 
20 Eyl 2020
26,721
665
24
Bursa
Tay Conti
Sting
Kötü olacağından demiyorum. Ama Naomi'yi bu hikayeye dahil etme merakının nereden geldiğini ciddi ciddi merak ediyorum. Ben bu iki taraf arasında alaka kuramıyorum.
 
20 Eyl 2020
26,721
665
24
Bursa
Tay Conti
Sting
Jimmy Uso'nun eşi olduğu için. Yabancı sitelerde de sürekli Bloodline'a kadın üyenin eklenmesi yazılıp çizildi.

Ha. Tamam. Şimdi aileden/soydan birinin gelmesindense ki burada en berbat seçenek Tamina olacaktır, Naomi gibi daha aktif ve seyirciyle bağlarını koparmamış daha başarılı bir kadının gruba eklenmesi daha iyi bir seçenek olur.


Yabancı kaynaklarda araştırmamıştım, forumda Naomi'nin Bloodline'a çok fazla yakıştırıldığını görüyordum, nedenini şu an anlayabiliyorum.
 

The Death Rider

Mella is Money!

The Death Rider

Mella is Money!
23 Tem 2017
33,058
619
20
Bursa
Carmella
Carmella
Olabilirdi aslında. Naomi çok uzun yıllardır heel karakterine girmemişti. O glow muhabbetini salıp siyahlara bürünmüş bir Naomi isterdim. Ama şöyle bir şey var ki Usos ve Reigns kemer sahibi. Bu ekibin baskın kadın karakteri olacaksa Naomi, Becky'e kafa tutmalı. Şu anki durumda Naomi Becky ile aynı havayı bile soluyamaz.
 
Üst