Yeni Stable'ların Eski Stable'lar Gibi Tat Vermemesi

The Death Rider

Mella is Money!

The Death Rider

Mella is Money!
23 Tem 2017
34,747
1,873
21
Bursa
Carmella
Carmella
Özellikle WWE bazında konuşuyorum. Eski takımlar, stable lar gibi keyif alamıyorum bu yeni oluşumlardan. Sizde de durum böyle mi?

images

dtbenli

rasslin'

dtbenli

rasslin'
17 Eyl 2017
1,455
327
Eddie Kingston
-
Daha ana kemere meydan okuyacak adam çıkarmakta zorlanan bir şirkette stable'ın zevk vermesini beklemek hayalperestlik olur zaten.

Dusty sonrası NXT'nin kendi yıldızlarını üretmek yerine, 1 milyoncudan çer çöp alır gibi bağımsız güreşçi toplamaya girişmesinin uzun vadeli sonucu olarak görüyorum mevcut durumu.

20 Tem 2016
9,099
2,465
25
Bursa
Seth Rollins
-
Eskiyle arada uçurumlar olduğunu düşünmüyorum. Fakat gerileme var. 10 sene önce 3MB'yi bile verimli şekilde kullanmaya çalıştılar. Social Outcasts de denenmişti. 7 yıldır tatmin eden New Day var, Judgment Day ilgi çekiyor ama Damian Priest hala benim için bir soru işareti. WWE bu saatten sonra fantezi tadınla 3'lü 4'lü bloklar oluşturmayacak diye düşünüyorum. Zaten bu işi seven izleyicinin hayal gücünün WWE'de pek bir karşılığı yok.

Imperium

if you smell what Imperium is cooking

Imperium

if you smell what Imperium is cooking
12 Mar 2020
10,464
5,610
-
Toxic Attraction ve The Bloodline başarı bazında sağlam ilerleyen stableler. Sadece bunlardan başka rakip stable denilecek oluşum olmadığı için hikaye bazları işlemiyor. Bunu da kemer vermekle dolduruyorlar.