#YeterArtıkDefRebel

Javii

Johnny Wrestlin'
Konular
21
Johnny Gargano
Jay White
Def Rebel'i tanımayanız yoktur ama ben yine de anlatayım, bu zat-ı muhterem WWE'de güreşçilerin ve şovların müziğini yapan nefes alan bir canlı. Canlı diyorum çünkü Bonobo Maymunu'nun bile daha iyi kulak zevki var. Son zamanlarda her güreşçinin müziği kötüleşiyor, bunu fark etmeyen yoktur. Peki niye? Def Rebel'dan önce müzik yapan kişi WWE'de CFO$'du. CFO$'nun tam araştırmamakla birlikte sanırım bir tecavüz skandalına karıştığına dair bir şey biliyorum, WWE'de bu zat-ı muhteremi kovuyor. Peki ne yapıyor? Şirketin sahibinin bir "Tecavüz Star" olduğu bir şirket tabi ki tecavüzcüyü kovduğu andan itibaren müziklerini Spotify'dan kaldırıyor ve CFO$ tarafından yapılan müzikler yerine Def Rebel'e müzik yaptırıyor. Her şirketin yapacağı bir şeydir bu, şimdi asıl sorun burada başlıyor. Güzel müzik yapsa kimse sesini çıkarmaz, ama çoğu müziği o kadar jenerik ki WWE 2k23'de güreşçinize koysanız sırıtmaz. Sadece kötü müzik yapsa okey, hadi uğraşmak istemiyordur falan. AMA YAPILAN MÜZİĞE REMİX YAPARAK NASIL DAHA KÖTÜ YAPABİLİYORSUN? Örnek Johnny Gargano, Rebel Heart ile olan tüm güzel anlarımı mahvetti. Örnek Jordan Devlin, "benzerini yapacağım" diye şarkıda olan tüm şeyleri çıkarmış. Önrek LA Knight, adamın şarkısını yine Def Rebel yaptı sanırım. Nadir güzel olan işlerinden biri ama neden sırf yapmak için introsunu kısaltarak şarkıyı çöp ediyorsun? Örnek Imperium, şuan bu müzikden önce NXT Stand & Deliver'da kullandığı bir müzikleri vardı. Sırf yapmak için yapılan bir işlerden daha. Kısacası #YeterArtıkDefRebel diyoruz.

PS: Çoğu kişi bunları bir kişi olarak tanıdığı için ben kişi olarak sesleniyorum ama bunlar bir grup aslında CFO falan. Jim Johnstonn tekil bir kişi olduğundan diğer gelenleride tekil kişi sanılıyor.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Iron Cannonball

Follow The Bunny
Konular
1,864
Tommaso Ciampa
-
Başlıktaki Rebel kelimesini görünce şu kadınla ilgili bir olay sandım.

FZpa28eX0AAgrAS

The Drifter

Kadın Divizyonu Düşmanı
Konular
7
Elias
Suç bunlarda değil bunlara iş verende. Ne giriş müziğine önem veriyorlar, ne titantron videolarına. Şarkıları güreşçiyle özdeşleştiremiyorsun anasını satayım. Jim Johnston harbi başka bir şeymiş. CFO$ da 30 saniyelik şarkı yapıyordu 5 dakika boyunca aynı şeyi dinliyorduk. Def Rebel'in en beğendiğim işi Bobby Lashley'in giriş müziği.

Javii

Johnny Wrestlin'
Konular
21
Johnny Gargano
Jay White
Suç bunlarda değil bunlara iş verende. Ne giriş müziğine önem veriyorlar, ne titantron videolarına. Şarkıları güreşçiyle özdeşleştiremiyorsun anasını satayım. Jim Johnston harbi başka bir şeymiş. CFO$ da 30 saniyelik şarkı yapıyordu 5 dakika boyunca aynı şeyi dinliyorduk. Def Rebel'in en beğendiğim işi Bobby Lashley'in giriş müziği.
Vince bir de nasıl yetki vermişse Triple H, Imperium müziğini bile full dinletemiyor. CFO 30 saniyelik şarkı yapıyordu ama sağlam yapıyordu, kötü bir işi yoktu.

Iron Cannonball

Follow The Bunny
Konular
1,864
Tommaso Ciampa
-
Eskiden Downstait, P.O.D, Rev Theory gibi gruplarla çalışılıyordu giriş şarkıları için. Artık o da kalmadı.

RebelVoice

Alt Süper Moderatör
Konular
5,074
-
-
Yeter artık defol Rebel okudum daha yeni geldim diyecektim modluğa.

coolrunner445

Who is your hero?
Konular
0
Kassius Ohno
-
Def Rebel'in Rollins, Wes Lee, Iyo Sky gibi bazı güzel işleri mevcut. Ama bu tabii ki onları çok iyi bir grup yapmaz. Çoğu müziği vasat. CFO da çok başarılı bir grup değildi ama Def Rebel'e göre daha güzel işler yaptı. Ayrıca CFO'nun özelliği Shield, UE, Joe, Balor, Roode, Owens, Zayn gibi isimlerin debut müziklerini yaptıkları için o müziklerin o isimlerle artık ikonikleşmiş olması.

Bu konuda GOAT Jim Johnton'dır.

Javii

Johnny Wrestlin'
Konular
21
Johnny Gargano
Jay White
Def Rebel'in Rollins, Wes Lee, Iyo Sky gibi bazı güzel işleri mevcut. Ama bu tabii ki onları çok iyi bir grup yapmaz. Çoğu müziği vasat. CFO da çok başarılı bir grup değildi ama Def Rebel'e göre daha güzel işler yaptı. Ayrıca CFO'nun özelliği Shield, UE, Joe, Balor, Roode, Owens, Zayn gibi isimlerin debut müziklerini yaptıkları için o müziklerin o isimlerle artık ikonikleşmiş olması.

Bu konuda GOAT Jim Johnton'dır.
Shield'ı Jim Johnston yaptı.