Yönetimden Kısa Duyurular Defteri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GüreşTürkiye

Co-Admin
Katılım
28 Haz 2010
Konular
264
Mesajlar
308
Tepkime puanı
50
Puanları
0
Merhaba arkadaşlar; artık bazı kısa duyuruları, hatırlatmaları ve uyarıları bu konu altından yapacağız. Siz de "Ceza Alan Üyelerin Dürülen Defteri" konusunda üyelere verilen cezaları takip edebildiğiniz gibi buradan da bu hatırlatmaları takip edebileceksiniz. Benzer sistem.

Böylece ilk duyurumuzu da geçmiş olalım. Profil resmi olarak kullandığınız ve bizden de koymamız için rica ettiğiniz, büyük hareketli ve boyutları 3-4 MB'ı bulan GIF formatındaki resimleri artık profillere koymama kararı aldık. Sisteme büyük bir yük bindirdiğini gördük bu durumun. Sizden de profillerinizdeki bu tarz görselleri kaldırmanızı rica ediyoruz. Koyabileceğiniz görsel boyutları UserCP -> Üye Kontrol Paneli -> Profil Resmini Değiştir sayfasında mevcuttur. Yine bu boyutları aşmayacak GIF'ler koyabilirsiniz tabii. Koyamadığınız ya da anlamadığınız bir kısımla ilgili bize danışabilirsiniz. Şimdiden anlayışınız için teşekkür ediyoruz.
 

CM Jericho

blissful
Katılım
16 Şub 2013
Konular
1,850
Mesajlar
41,624
Tepkime puanı
813
Puanları
1,485
Konum
-
Alexa Bliss
Arkadaşlar selam.

Bu aralar PPV'lerden sonra açılan, sadece güreşçi adıyla cevap verilebilecek güreş tartışması değerinden uzak kim hak etti, kim etmedi, en iyi performansı kim gösterdi, en iyi attire kimindi vs vs. tarzı şovun tartışma konularını gerilere iten soru-anket konularının tek bir konu altından açılmasına karar verdik. Bu bir sonraki PPV ile yürürlüğe girecek, şimdilik sadece konuları düzenleyip aynı manaya gelen konuları temizleyeceğiz.

Okuduğunuz için teşekkürler.
 
Katılım
3 Tem 2013
Konular
3,103
Mesajlar
62,600
Tepkime puanı
4,385
Puanları
1,480
Yaş
26
Konum
İzmir
Edge
-
http://guresturkiye.net/forum/showthread.php?t=199044

"Öncelikle arkadaşlar bir konunun daha önce açıldığını gördüğünüzde veya da genel bir konuya taşınmasını uygun gördüğünüzde şikayet mesajınıza daha önceden açılmış konunun linkini bırakıyoruz. Bu sayede hem yöneticinin işi daha kolay olmuş oluyor hem de işlem kısa sürede gerçekleşmiş oluyor."
 

CM Jericho

blissful
Katılım
16 Şub 2013
Konular
1,850
Mesajlar
41,624
Tepkime puanı
813
Puanları
1,485
Konum
-
Alexa Bliss
Arkadaşlar iyi günler;

Bazı arkadaşların radyoda üyelerin nicklerini kullanarak diğer üyelere bulaştığıyla ilgili duyumlar alıyoruz. Arkadaşlar radyodaki chatbox ortamında kimin kim olduğu belli değil, isteyen gidip benim ya da başkasının nick'i ile at koşturabilir orada. Sizden isteğimiz radyoda chat'te olan şeyleri foruma taşımamanız, çünkü orada kimlik kontrolü yapabilecek durumumuz yok. Kimin kim olduğu belli değil, gülün geçin. Bu tüm platformlar için geçerli.

İyi forumlar dilerim.
 

CM Jericho

blissful
Katılım
16 Şub 2013
Konular
1,850
Mesajlar
41,624
Tepkime puanı
813
Puanları
1,485
Konum
-
Alexa Bliss
İyi akşamlar, iyi forumlar gençler:

Birkaç ay önce bir karışıklıkta alınan bir kararla bazı üyelerimiz cümle sonunda emoji kullanılırsa nokta koyma zorunluluğunun kalktığıyla ilgili yanlış bir düşünceye kapılmış. Cümle sonunda emoji ister bir tane ister beş tane olsun cümlenin gerektirdiği noktalama işaretini kullanmak mecburidir. Buna nokta da dahil. Bir duyuralım dedik.

Okuduğunuz için teşekkürler.
 

YESMovement

Emekli
Katılım
31 Ağu 2015
Konular
2,779
Mesajlar
18,506
Tepkime puanı
304
Puanları
1,040
İyi forumlar arkadaşlar;

Bugün duyurusunu yapacağım konu anket başlıkları ile ilgili. Anket konusu açarken şıkları eklediğimiz yerin başlığına sadece "?" işareti yazarak bırakmıyoruz. İster konunun ana başlığını kopyala-yapıştır olarak geçirebilirsiniz, isterseniz farklı cümleler ile içeriğe uygun bir soru yazabilirsiniz ancak direkt olarak "?" yazıp bırakmak kurallara uygun değil.

Dikkate alacağınız için şimdiden teşekkürler.
 

The Rising Generation

l e c l e r c
Katılım
8 Tem 2015
Konular
1,420
Mesajlar
17,500
Tepkime puanı
318
Puanları
0
Konum
NYC
Sting
İyi akşamlar gençler;

İçinde bulunduğumuz gün içinde "Forumdaki En İyi X Fanı" temalı konular sırasıyla açılmaya başlandı. Bir süre sonra bu konunun suistimal edildiğini gördük. Zamanı geldiği zaman bu konseptlerle ilgili yarışmalar yapıldığı için bu güzel güreş haftasında böyle bir konu ile gündemi meşgul etmeme kararı aldık. Bu konsepti barındıran tüm konular şu ana kadar kaldırılmış olunup bu geçici durum devam edecektir.

Bizi anlayışla karşılayacağınıza inanıyor ve hepinize iyi forumlar diliyoruz.
 

fetiborn41

Kill Steen Kill
Katılım
12 Tem 2017
Konular
903
Mesajlar
9,558
Tepkime puanı
382
Puanları
0
Yaş
26
Konum
-
Merhaba dostlar. Son zamanlarda artan "Bu nasıl konu ya?" "Böyle konu mu olur?" vb. gibi şikayet/sorulara toptan bir cevap vermek için bu mesajı yazmayı uygun gördük. Bu konudaki kararımızı aşağıdaki iki maddeyle pekiştirmek istedik.

-> Forum bittabi bir güreş forumu, buna şüphe yok. Ama buradaki insanlar hayatlarının tamamını güreşle geçiren insan değiller, kaldı ki dünya da sadece güreşle ilgilenecek kadar kül kedisi bir yer değil. Bu bağlamda, serbest kürsü konusunun altında açılabilecek bilumum konulara izin verilecektir. Tabii küfürlü içerik, cinsellik, +18 korku içerikleri vb. gibi durumlarda politikamız hala devam etmektedir. Fakat arada açılabilecek "Jackie Chan'in Finisheri Ne Olurdu?" "John Cena İle Recep Tayyip Erdoğan Buluşmuşlar" gibi hafif troll içerikleri ve foruma zarar vermeyecek konuları kaldırmamaya devam edeceğiz.

-> Fakat serbest kürsünün yetki alanını iyi bilmek lazım. Mesela açılacak "Hangi Finisher'ı Kullanmak İsterdiniz?" konulu bir anketin sorular ve anketler bölümüne değil de serbest kürsüye açılması gerekmektedir. Sorular ve anketler bölümü %100 güreşe ait bir bölümdür, buraya açılabilecek serbest kürsü konularını bize butonladığınız takdirde elimizden gelen hızla o konuları yeniden serbest kürsüye aktarabileceğiz.

Bu iki maddenin son zamanlarda sıkıntı yaratan bir mevzuya ışık tuttuğunu umuyoruz, herkese iyi forumlar dileriz.
 

YUKO

Fernweh
Katılım
26 Haz 2012
Konular
6,291
Mesajlar
38,335
Tepkime puanı
573
Puanları
0
Yaş
25
Konum
Bursa/Eskişehir
Seth Rollins
Herkese iyi forumlar arkadaşlar,

Sizlerin de istekleri doğrultusunda zaten var olan fakat pek dikkat etmediğimiz "fotoğraf paylaşımları" konusunda artık daha sıkı oluyoruz. Fotoğraf konularını çok sağlıklı bulmadığımızdan ve bulmadığınızdan dolayı, her üyenin her bölüm başına günlük 2 konu sınırı vardır. Eğer üye bu kurala rağmen 2
konudan fazlasını açıyorsa, bir noktadan sonra açılan konular tek bir konu altında birleştirilecektir. Kurala uymanız dileği ile,

İyi forumlar.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst