Untitled Document

Zehirli Oku Atıyorum

16 May 2018
10,084
715
Ankara
No Way Jose
No Way Jose
Biraz aykırı şeylerden devam edelim. Sizce Ayrılmaz kankaların hangisi daha iyi? Shawn Michaels mı, Triple H mi?

Moderatör tarafında düzenlendi:
7 Mar 2016
41,024
1,617
21
İzmir/Kırklareli
Brock Lesnar
-
Shawn Michaels meziyetleriyle daha ön planda, hatta fikrimce karizması da Triple H’ten bir tık daha üstün. Ama öyle bir kriter vardır ki, sadece bu kriterde bile karşındakinden üstünsen gerisine ihtiyacın dahi kalmıyor. O kriter da ekran yüzü aurasına sahip olabilmek. Pek tabii ki bu auraya Shawn Michaels da sahip, fakat Triple H’in ekrandaki aurası bambaşka. Triple H’in her zaman Shawn’dan daha başarılı olmasını buna yoruyorum ben. “Ama o Vince’in damadı” gibi demode argümanları kullanmayı tercih etmem. Onun da bir etkisi elbette vardır, ki olması çok doğal. Ama Triple H’in ekranda sahip olduğu auranın aslan payına sahip olduğunu düşünüyorum. Tabii Shawn Michaels’ın 1990’ların sonunda yaşadığı büyük sakatlığın da Triple H’e nazaran geride kalmasında büyük payı var, o sakatlık olmasaydı belki farklı şeyler konuşuyor olabilirdik.

Gloom

jungle boogie

Gloom

jungle boogie
26 Ocak 2016
2,450
19
Shawn Michaels
HBK. Hunter çok kaliteli bir karakter. Mikrofonda oldukça sağlam, karakteri hep değerli senaryolar içinde yer aldı. Ama HBK, özellikle de 90'ların başındaki HBK ayrı bir ikon kesinlikle. Ring içinde zaten üstüne çok az isim söylenir. Yine de Hunter da iyi bi' abimizdir bir iki karakter defosu dışında.