Untitled Document

GüreşTürkiye | WWE Türkiye

cmpunk
cmpunk
Evet hocam siz de mi?
The Insane Icon
The Insane Icon
Ben 2019 mezunuyum. 🥲
cmpunk
cmpunk
2019'da 1.sınıftım ben ya. Geriye dönüp bakınca nasıl hatırlıyorsun? Kötekli olsun MSKÜ olsun falan?
The Insane Icon
The Insane Icon
Valla Kötekli Muğla Merkezden daha iyi fark etmişsindir. Muazzam bir yerleşke. Ama pahalı işte. Ben bıraktığımda 1+0 evler 1100 liradan başlıyordu. Ortamına laf yok zaten. MSKÜ de orta segment bir üniversite işte. Ama hocalarımı çoğunu çok severim hala. Hayatımda yaşadığım en güzel 4 sene ve bunun yerini bir şeyin alacağını düşünmüyorum uzun bir süre.
cmpunk
cmpunk
Allah Allah sen sevdin demek ki. Ben sevemedim pek. Ortamı kuramadım belki ondandır.
The Insane Icon
The Insane Icon
Büyük ihtimal ondandır. Benim öyle ahım şahım bir ortamım yoktu ama kendi çapımda, iyi bir ortamım vardı. Gezmediğim tek yer Datça kaldı ki bunların çoğu otostopla. Marmaris yolu, Yücelen'in önü ilkbaharın sonlarından itibaren dolar, fark etmişsindir. Biraz girişken olman lazım. Lise hayatım bilgisayar başında geçtiği için ben Muğla'da acısını çok fena çıkardım.
cmpunk
cmpunk
Yok gezmesine gezdim ben de aslında. Benim de Datça kaldı tek gezmediğim ben de otostopla falan gitmiştim ilk sene. Ama karşı cinsli pek ortamım olmadı. Kötekli'de yapabileceğin şeyler sınırlı zaten sana çok bir şey sunmuyor aslında. Sevgilin olursa vakit geçer, onun harici bir esprisi yok bence.
The Insane Icon
The Insane Icon
Yani şimdi ben her akşam Yemen Kahvecisi, Joy Cafe, Hane Cafe'de Okey Batak, Mazot ve Kumbara'da ayda 1 takılmaca, maç günü uniBJK ile takılma bana yetiyordu. Arkadaşım sıkıldı bir süre sonra ama ben bunlara devam ettim. Kişiden kişiye göre değişiyor o. Bahsettiğim yerler batmamıştır umarım yoksa ne diyor lan bu falan diyebilirsin. hehe
cmpunk
cmpunk
Sanırım hiçbiri batmadı hala faliyetteler. Müzikli barlarda takılmayı sevmiyorum ben ya en fazla Kukla'da takıldım. Onda da içiyorsun keyfine bakıyorsun zaten. Bu sene 1 adam vurdular barın önünde ayda 1 de olay çıkıyormuş. Teksasa döndü iyice. Polis merkezi kurdular alt geçitin oraya. Çok olaylar olmaya başladı. O barlarla ilgili kötü şeyler de duydum bayağı bu arada. :/
The Insane Icon
The Insane Icon
Vardır usta inanırım. Benim kulağıma çok bir şey gelmedi ama önünde kavgalara tartışmalara defalarca tanık oldum. En fazla tanık olduğum toplu tecavüz ve 3 AIDS kızın bile isteye erkeklerle beraber olup sabah kendilerine sen de aids'sin artık diye not bırakıp çekip gittikleriydi. Küçük Texas orası ya :D
  • Şaşırdım
Tepkiler: cmpunk
cmpunk
cmpunk
Yani sen o zaman 2015'te gelip 2019'da mezun olduysan belki o sıralar Kötekli daha iyiydi bilemiyorum ama ne kadar iyi olursa olsun 4 sene geçirilebilecek bi yer olduğunu düşünmüyorum. Öğrencilere sunduğu imkan çok yok çünkü. Senin anlattığın hikayelerdeki kahramanlar falan çok bu arada ve o tarz insanların arasında yapamayacağı belli biriyim ben hiç girmiyorum o yüzden. Benim arkadaşlarım falan var ama hepsi kendi halinde ben gibiler. 4 ayım kaldı zaten boşluğa düşecek gibi hissediyorum. Sen nası aştın o hissi?
The Insane Icon
The Insane Icon
Valla aştım denilemez. Mezun oldum, sınavlara hazırlandım ALES, KPSS falan ama böyle 2 gün çalış 5 gün yat şeklindeydi. Zaten 9 ay sonra pandemi hortladı. Ne olduğunu anlayamadım. Ehliyet aldım, tek olayım buydu. O boşluk bende halen var. Ulan nasıl geçti, ne yaptım, keşke şunu yapsaydım hisleri halen beni çepeçevre sarar. Bana kalırsa uğraşacak bir şeyler bul, işe girebileceksen veya sınavları halledip kariyerini kuracaksan bunu bir bahane ortaya çıkmadan hallet. Bir şeylerle meşgul olmadıkça o hissi def etmek biraz zor. Bence böyle yani.
 
Üst