#1CMPunkFan
Tepkime puanı
641

Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Hakkında

 • Hocam merhabalar, bir konudan/başlıktan memnun olmazsanız, forum kurallarına aykırı olduğunu düşünürseniz lütfen butonla bize ulaşın. Geri dönüş mutlaka yapılacaktır. Konunun altına mesaj yazarak tansiyonu arttırmaktansa çözüm yollarına gidelim. Anlayışınız için teşekkürler. :)
  #1CMPunkFan
  #1CMPunkFan
  Üyenin attığı başlığı kurallara aykırı bulmadım, sadece üyenin uzun zamandır algı yaratacak içerikler ürettiğini ve "tartışma ortamı" adı altında kaos yarattığını düşünmekteyim. Fakat o tarz konulara kasıtlı olarak yorum yapmıyorum. Burada ise çok normal bir konu olduğu için kendisini taşlamak istedim. Fikirlerimi özgürce ifade edebileceğime inandığım ve yıllardır üyesi olduğum bu forumda mesajımın silinmiş olmasını ise eshefle kınıyorum. Çünkü hakaret ve taşlama farklı şeylerdir. Hakaret etmediğim gibi direk silmek hoş olmadı. İyi forumlar.
  Gentleman Villain
  Gentleman Villain
  Hocam mesajınız hakaret yüzünden silinmedi. Tartışmaya mahiyet verebilecek mesaj olduğu için silindi. Ben de zaten hakaret ettiğinizi iddia etmedim, tansiyonu arttırmayalım dedim. İyi forumlar diliyorum.
  “One person noted that Punk two weeks ago when he returned said that the press conference after the PPV would be interesting.”
  #1CMPunkFan
  #1CMPunkFan
  Konuya redditte denk gelmiştim ama bunu teyit edecek pek bir şey yok kral sadece WON kaynaklı olması ciddiye almaya yetiyor. Ayrıca hala work olduğunu savunduğum gibi bu haber de bunu bir tık daha doğrulamaya yardımcı oluyor. Olayın akışına kendimizi bırakıp keyif almaya bakmakta fayda var. Sonuç olarak güreşten bağımsız olarak CM Punk çok hor kullanıldı ve vücudunun ciddi bir rehabiliteye ihtiyacı var. Bırakalım dinlensin bir süre.
  hocam merhabalar. siz punk konusunda kişisel olarak kayfabe içi yorumlar yaptığınız için ben de biraz kendimi kaptırmış oldum gibi. dediğiniz gibi ortada sizin açınızdan saygısızlık yok, umarım benim açımdan da olmamıştır. iyi forumlar tekrardan. :)
  • Aşık Oldum
  Tepkiler: #1CMPunkFan
  #1CMPunkFan
  #1CMPunkFan
  Estağfurlah hocam, bu finanse edilmesi yorumlarının akabinde konu açılması hoşuma gitti ama son yorumda ciddi bir dönüt alınca kendimi ifade etme ihtiyacı duydum. Sizden bir saygısızlık görmediğim gibi kendimin de size saygısızlık yapmak istemediğimi belirtmek isterim. Onlar biz nerdler için yıllardır açlık duyduğumuz şeyleri yaşatırken ben de aynı sele kapılmak istiyorum sadece. Kitabın ortasından konuşursak Work yada değil bilmiyoruz. Ama work değilse bile 7 yıl sonra CM Punk'ın bana şu forumda 2011-2012 aktifliğini yaşatmış olması çok sevindirici. Ben de tadını çıkartıyorum diyelim. Seviliyorsunuz iyi forumlar. <3
  Vay be 2011 kayıtlı üye...
  • Aşık Oldum
  Tepkiler: #1CMPunkFan
  #1CMPunkFan
  #1CMPunkFan
  mahmut-tuncer-i%CC%87brahim-tatl%C4%B1ses.gif
  Hocam selamlar. Work mudur sence fikirlerin nedir
  #1CMPunkFan
  #1CMPunkFan
  Selamlar kral, AEW şu an konumunun farkında ve TK'nin ekibi gereğince geçmişe özlem duyan bir yapısı var. Gerçekten "güreş" şirketi olmak istiyorlar anlıyacağınız. Bunu sağlamak içinse work+kayfabe unsurlarına çok fazla yatırım yapıyorlar. MJF feudunu bile pipebomb'la patlatmışken bununla yetinmeyin adamı ekranlardan o kadar süre uzak tutup efsane bir patlama yaşattılar All Out'ta bize. Bu bile büyük resimi görebilmek için geçerli bir sebep.

  Bu olay film seneryosu gibi yazılmış ve nerd tayfayı kudurtmaya ve sosyal medyada viral olup marka bilinirliğini arttırmaya yönelik yapılmış bir projedir. Eski kuşak için geçmişi günümüze getiren duygular yaşattığı gibi yeni nesilin hiç tadamadığı duygularıda yaşatmak istediklerini düşünüyorum.

  Bu seneryo benim gözümde; CM Punk'ın Hollywood Hogan'a dönüşeceği, kötü adam olarak kendisini harcatacağı ve genç starları yükselteceği bir alt yapı çalışmasıdır. İşin sonunda MJF ve Young Bucks'tan çok farklı bahsedeceğiz. Şu an popülaritesi ve karizmasına güvenilebilecek kişi CM Punk. Jericho ve Bryanson bu konuda harcanması gereken isimler değil. Onlar şirketin Undertaker ve HBK'si gibi. Ama ortaya asi bir heel şarttı.

  Work diyipte Cabana faktörünün kullanılması kafa kurcalasa da sonuçta ortada bir savaş varsa tüm silahlar mübahtır. Ayrıca yarın öbür gün Ace Steel'in Punk'ın karşısında yer alıp Cabana'yı yanına çekmeyeceğini de bilemeyiz.
  thebitwandphenom
  thebitwandphenom
  Kovulacak haberlerini ciddiye almalı mıyız?
  #1CMPunkFan
  #1CMPunkFan
  Work olduğunu düşünen biri olarak seneryoyu ileriye dönük hayal ettiğimde kovulması seneryoya uygun olabilir fakat ben medya bu kadar çalkalanıyorken CM Punk'ı şirkette barındırıp, günah çıkartmaya çalışırken daha da kötü bir adam olmasının sağlanmasını isterim. Şu an çıkan her haber, olaydan zevk almak için değerlendirilmeli. 2 hafta sonra ne konuşuyor oluruz bekleyip görelim. O yüzden bu haberi ciddiye almamak doğru olmaz. Nasıl yürütecekler bu olayı izleyip görmek lazım.
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
Üst