AKV
Tepkime puanı
172

Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Hakkında

 • SAMİ ZAYN KRALIM KEMERİ ALIR MI AB?
  Bay Piyanist
  Bay Piyanist
  Sami Zayn'ı neden beğenmiyorlar kardeşim ya, Promosu da yerinde biri ring içi desen sadece ring içi mi gerekli? Sami Zayn'ın hakkını yediler. Day 1'de Sami'den intikam bekliyorum
  AKV
  AKV
  Hak yeme muhabbetleri pek benim tarzım değil ama çok daha iyi kullanılabilirdi diyebilirim. Bence hala geç değil. Son olaylardan sonra face turn ihtimali de var. Çıkış yaparsa kimse şaşırmasın.
  Bay Piyanist
  Bay Piyanist
  Sami'nin Heel halini de Face halini de beğeniyorum. Ama Face olup Roman'ı ezebilirdi. Face Turn ile baya iyi olmuştu. Örneğin NXT'de seyircilerin sevgisi olmuştu diye biliyorum. Şu eski saça dönse keşke.
  Usta her seferinde soracağım da unutuyorum. AKV neden nickinin bir anlamı var mı? Harbi çok merak ettim.
  Imperium
  Imperium
  Baba senin güreş yorumlarına biz her daim aşık oluyoruz bu da bilinsin.
  AKV
  AKV
  Abartma kral ya ne ikonu. 3-5 satır yazıyorum ben sadece. Bu işin kitabını yazan üstatlar var. 1-2 yıldır devamlı aktif olduğum için belki beğeniliyorumdur yoksa foruma girmeye vakit bulamayan çok kaliteli üyelerimiz var keşke onları da sık sık görebilsek.
  • Beğen
  Tepkiler: Imperium
  Imperium
  Imperium
  Yok usta seni bildim bileli full ciddiyet yorumlar beni bilirsin hatun görseli gördüm mü nasıl dayanamazsam sende güreş konularında benim kültürlü modelim gibi dayanamiyorsun vesselam.
  • Beğen
  Tepkiler: AKV
  Kral selam. İzliyor musun
  AKV
  AKV
  Selamlar, izliyorum da birazdan kapatırım uyku bastırıyor.
  Armageddon
  Armageddon
  Anladım. Valla ben de akşam baya erken yatmıştım 4 gibi uyandım işe gidene kadar bakacağım artık:p
  • Beğen
  Tepkiler: AKV
  Hocam dürüst şekilde söyleyebilirim ki güreş yorumların gerçekten çok kaliteli. Konulara yazdığını kaçırmamaya çalışıyorum.
  felaket ya, bu adam elias falan bunlar görmeye dayanamıyorum raw'da hele, geçen şovu aşırı beğenmeme rağmen yine tadımı kaçırdı bu hardy galibiyeti falan, ppv'ye çıkması falanı duydum allah korusun...
  abi yıl olucak 2022 hala jeff hardy neden ya :( adam pandeminin başında çekilirdi de iyice kabak tadı verdi yani enerji desen yok 2 harekette maçı mantar ediyo :(
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
Üst