Untitled Document
BeastIncarnate
Tepkime puanı
3,627

Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Hakkında

 • Kız ile benim hikaye şarkı hali.
  Armageddon
  Armageddon
  Abim daha yas kac yahu yapma boyle kendini uzuyorsun
  BesirBryan
  BesirBryan
  Vallahş bırakamıyorum fotoğraflarına bakmadan direk gözümde canlanıyo rüyalarıma kabuslarıma giriyor yoldan geçerken evini görüyorum instada kuzenimle görüyorum her yerde kalbimin bir parçasında.
  Armageddon
  Armageddon
  Yapma boyle yakisikli genc adamsin yarin karsilarina kimler kimler cikacak
  pkrgn Avatar Rica Ediyorum.
  • Şaşırdım
  Tepkiler: pkrgn
  pkrgn
  pkrgn
  ne oldu tatlim, icerlenmeni benim fotografim giderecekse basit is
  BesirBryan
  BesirBryan
  Bir abi olarak gördüğüm için yardım istiyorum. İçimi dökmek istiyorum. Bugünlerde ruhsuzum, ölü gibiyim. Anlamsız geliyor çoğu şey, artık bir anlamı kalmamış gibi. Depresyondayım sanıyorum ama hayır mutsuzum. Ama mutsuz bir mutluluk. Her şey anlamını yitirmiş, yaşadığım şeyleri gözden geçirdim, olumlu olanlar az. Eğer Allah varsa neden dinime düşkün olduğumu anlayabilir. Yaşadığım şeyler hoş değil, garip duygularım var. Bilmiyorum bazen çok mutlu oluyorum, bazen biri tek kelime etse onu öldüresim geliyor. İçimden kendime sen kafayı sıyırmışsın diyorum. Boş boş duvara bakıyorum, hoş değil. Yaşamayı gerektirecek şeyler var tabii ama anlamsız. Her şey garip, daha önemlisi ebeveynlerimi anlamıyorum. Kısaca köylü gibi davranmaktan başka bir şey yapmıyorlar. Cahillikten başka bir şey değil doğrusu. Geçen sırf benden izinsiz odamı değiştiriyorsun dedim, biraz sesimi yükselttim. Bazen sinirleniyorum, aşırı sinirleniyorum. Beni şımarttıklarını söylüyorlar, yalnız kendilerini haklı görüyorlar. Nasıl kötülüğün içinde yaşarken şımarık içinde olabilirim onu da anlamıyorum. Hayır salak bir insan değilim, beni hep manipüle ediyorlar. Boş konuşup kendilerine toz kondurmuyorlar. Bak Ben yanlışlarımın farkındayım ama onlar asla. Sadece ailemin değil, ülkemin de sıkıntılarının farkındayım. Babama psikoloğa gönderin desem ne saçmalıyorsun sen der.
  BeastIncarnate
  BeastIncarnate
  Beşir abicim hepimiz aynı yollardan geçtik, ben senin yaşındayken daha fenaydım. Herkesin yaşadığı süreci yaşıyorsun. Sana tavsiyem yazın kafa dağıtacak bir şeyler yapman. Kocasinan Oto Sanayide tanıdıklar var. Seni çırak olarak başlatayım yazın. Meslek öğrenirsin kafan dağılır.
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
 
Üst