Believe Dean
Tepkime puanı
560

Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Hakkında

 • Neyin üslubu Mami bey! neyin üslubu! Memleketi satanlara kalbinizi açmış koşuyorsunuz. Hiç mi sütten ağzınız yanmadı. İcraatlerinde ve alanında iyi olması ayrı bir şey lakin bugün satan yarın yine satar. Bu kadar bel bağlamanın alemi yok. Benim sana kızdığım şey bu. Elinde ki kozları kullanıp yargılanmaktan kurtardı kendini işte çok açık değil mi ? Ona verilen bu şansı iyi kullanırsa ne ala, ama güzelleme yapmak yakışmıyor..
  Believe Dean
  Believe Dean
  Yargı yolu hala açık. MV olmayacak, dokunulmazlığı yok. AKP içerisindeki herkesin yolsuzluğa bulaştığını söyleyebilmek için elinde sağlam veriler olması gerekiyor. Babacan'ın 2019da AKPden ayrılmış olması bir yana, aktif olarak siyaset yaptığı dönemler bir yana. AKP ekosistemi içerisinde bulunan ve zaman içerisinde ayrılan onlarca insanı ve AKP'nin dönemler içerisindeki evrimini incelediğin zaman zaten temiz siyaset yapmaya çalışan bütün insanların AKP'den kapı dışına konulduğunu görebilirsin. Buna Abdüllatif Şener de, Babacan da, Davutoğlu da dahil. Umarım sen yanılıyorsundur, ben haklıyımdır ve bu insanlar gerçekten de temizlerdir. Ama olmadıkları denklemde de, gözüm kapalı Babacan'a ekonomiyi, Davutoğluna dışişlerini veririm. Bigmac'i 20 liraya, macbooku 4000 liraya aldığım sürece çok da umurumda değil siyasi etik. Ben kendini düşünen bir vatandaşım sadece.
  #1CMPunkFan
  #1CMPunkFan
  Kurduğun senaryo canı gönülden arzu edeceğim bir senaryo. Ben temiz olduklarına inanmamakla birlikte, yaşanılan ve bize yaşatılan şeylere karşı tetikte yaklaşmaktayım sadece. Fakat ben bu insanların geçmişleri yüzünden samimi bulunmadıklarını düşündüğüm ve senin görüşlerinle çatıştığım için senin nezlinde "siyasetten anlamıyorsam" o da senin kibirindendir. En nihayetinde aynı ülkenin evlatlarıyız. Birbirimizin temelde iyiliğini istediğimizden farkındayım. Ama ilk taşı atıpta bana üslup diye gelmen ironik. Bana açıklayıcı gelebilirdin. Ama benim kendimde yaşadıklarım sonucunda Babacan'ı sevmeme gerekçelerimi açıklamama karşın, senin direk "böyle düşünenler siyasetten anlamıyordur" demen seni ciddiye almamaya itiyor beni. Ben sebep-sonuç odaklı bakıyorum bu işe. Dilerim sen haklı çıkarsın ve bir zümreye değil tüm ülkeye çalışan bir kabinemiz olur. İyi forumlar.
  İyi iş yapıyorsunuz Mami, uyumunuz da stiliniz de uygun. Ben misal çok eleştiririm bu konuda hem kendimi hem çevremi. Özellikle büyük konuşulan yorumlar çok toksik gelir. Sizde öyle bir rahatsızlık yaşamadım. Devam böyle çok iyi. Ben yine eleştiririm ama naçizane, bu tarz bir şey takılırsa kafama söylerim.
  Believe Dean
  Believe Dean
  Eyvallah dayı teşekkürler yorumların için. Çok mutlu oldum.
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
Üst