Billionaire Princess

Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Hakkında

  • Bugünkü RPG'nin No Way Out şovuna ve sonraki haftalık şovlara (Great Thunder,Xplosion ve Days of Rising) yorum yap ki RPG'de menajerlik işimiz olsun.
    Açıkçası sayı az sayılmaz. Yani sen varsın ,AJ var,Maryse var, Maria ve Paige gelecek gibi toplam 5 ediyor.Yani normal bir diva division kadar. Yani moralini bozma. Bu arada bilgi vereyim dedim: sakın ama sakın 2 şov arasında birden fazla promo kesme, biri promo diğeri konuşma gösterisi ise de yapma o da promo gibi sayıldığından ceza alırsın. Örneğin: evan bourne bugün hem promo kesti hem de konuşma gösterisi yaptı cezayı yedi istersen bak. Haa bunu neden dedim dersen en son senle promo kestiğimde aynı gün konuşma gösterisi de yapmak istemiştin. Ben de kötü bir şey olmadan uyarayım dedim.
    Çok iyi daha önceki de çok güzeldi. Dürüst olarak konuşursam benle ilk promo kestiğinde bu kadar iyi olacağını tahmin etmemiştim ne de olsa ilk kez RPG oynuyordun(doğrusu ben de RPG'ye burada başladım da neyse) ama şimdi bu ve o iptal edilen promona bakıyorum ve diyorum ki: sen bu işte sahiden çooooooook iyisin.:)
    Gelecek pazartesi cezamız bitiyor. Bak return zamanı senle olan o menajerlik-ilişki karışımı şey hiç olmamış gibi yapalım. Çünkü en son Wyattlar yeni üye (Adam Rose-Leo Kruger)alacaklarını bu kadar belirttiğinde Patron çok fazla spoiler verildiğinden Wyatlar yeni üye alamadı. Buna benzemesin diye ben patronla bu menajerlik işini konuşup senaryoda olmasına sağlayacağım. Sen de bu arada RPG şovlarını izle yorum yap,RPG Twitterda tweet at,Promo ve konuşma gösterisi falan kes de RPG'de aktifliğin olsun(bundan dolayı menajerim olamıyordun). Promoda en güzel diva benim vb. dersin hem yakın zamanda RPG'ye Paige(Morbid Angel mıydı neydi?) debut yapacak onunla da feuda girersin . Sonuçta hem rakiplerin hem de Aries'ın menajerliği senin olur.
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
Üst