elric
Tepkime puanı
978

Profil mesajları Gönderiler Hakkında

 • "Sn Kılıçdaroğlu”na emekleri için teşekkür ederiz..ama kendisini yanıltan,özellikle ilk turda yanlış yönlendiren,o gitsin de biz gelelim diyen 3-5 zavallı, kendi menfaatlerini,ülke menfaatlerinin önüne koyan,yakın çevresindeki yalaka takım kaybetmiş ve ettirmiştir. Tarihi çağrımdır!!! Sn İMAMOĞLU derhal CHP nin başına geçmelidir.NOKTA"

  Kanki eğer sorduğun şey bu açıklama ise ben de Twitter'a anca VPN ile girebildim. Tam hali bu.
  elric
  elric
  Kılıçdaroğlu açıklamasını bekliyorum
  Christian
  Christian
  Anladım, ben de hala onu bekliyorum bakalım.
  Butonladığınız üyenin yazdıklarında forum kurallarına aykırı bir şey yok. Forum kurallarına aykırı bir şey olduğunda yine butona başvurmanızı, ikili tartışmaya yol açmayacak şekilde düşüncelerinizi belirtmenizi rica ediyorum.
  "Negreira case" diye google yazarsan aradığın sonuçları bulursun hocam. Genel olarak yolsuzluk, kara para aklama ve hakem satın alma gibi olayları içeriyor ve Barcelona bu olayın başrolünde. Barcelona'nın başkanının söylediğine göre Negreira'nın oğlu Fenerbahçe'de dahil olmak üzere 1-2 kulübe ve ispanya federasyonunada çeşitli sıradan sportif "hizmetlerde" bulunmuş ve bu konuda kendilerine yapılan suçlamaların asılsız olduğunu iddia ediyorlar.

  Tabii bu noktada Barcelona'nın göğüs sponsorunun Koç firmasına ait Beko olması epey şüphe çekmiyor değil. :D Barcelona suçlu bulunursa işin Fenerbahçe'ye sıçrama ihtimali %99.9 derim.
  Cyber
  Cyber
  Barcelona tarafıda buna benzer savunmalarda bulunuyor eğer davadan aklanırlarsa ne ala, aklanamazlarsa işin ucu Fener'ede değer.
  elric
  elric
  Ali koç geldiğinden beri Basketbol tarafında Fenerbahçenin düzgün bir ilerlemesi yok ki o yüzden merak ettim. Eğer iddialar doğru ise yani Fenerbahçe yine avrupa kupalarından men gelir ve TFF bu sefer sessiz kalmadan cezayı verir.
  Cyber
  Cyber
  Umudumuz o yönde AKP'yle birlikte Fenerbahçe'nin de sonu gelirse Türkiye'nin yolu aydınlığa çıkar. :D
  lacey evansın bu hali ne olacak aga ya
  Goddess
  Goddess
  push alabileceği ve goddess gimmick değerinin farkına varılabileceği bir güreş şirketine gitsin de neresi olduğu benim için fark etmez çünkü 2019 dan beridir resmen kadını oyalıyorlar en son bray wyatt olayında dedim aha nihayet peynir kokulu nikki crossdan kurtulduk diye bu sefer işler çok karmaşık bir hal aldı ve lilly diye bir oyuncak bebek çıkardılar sonra terapi segmentleri falan toparlayamadılar royal rumble da vermediler şimdi elim kolum bağlı bekliyorum...
  elric
  elric
  Sasha Banks egoist diyoruz ama kendisi NJPW'ye gitti ve orada değer görüyor. WWE dışında, sürekli zorlanıp üzerinde gözler olmadığında daha rahat ediyorsunuz. AEW'ye geçseniz, Impact veya ROH kemeri hakkında konuşabilir veya Stardom'a gidebilirsiniz ya da NJPW'ye. Kısacası, bir kemer için her yere gidebilirsiniz. WWE ise öyle değil. Potada değilseniz beklemek zorundasınız, sabah akşam bekleyip potaya girmek için laf yapmak zorundasınız ve bunu yaparsanız, şirketten atılırsınız. AEW'i överek söylemiyorum, ama gerçekten hak ettiğiniz değeri veriyor. AEW'e katılan tüm güreşçiler, AEW kemeri için veya AEW dışındaki kemerler için yarışıyorlar. Örneğin Andrade, insanlar AEW'i kullanmıyor diye eleştiriyor, ama AAA'da da çok iş yaptı ve AEW bunu izin verdi. Eğer WWE'de olsaydı, Andrade AAA'ya gidemez ve saçma sapan şekillerde kullanılırdı. Lacey Evans'i bekliyorum, AEW'e gitmesini umuyorum, çünkü orada Impact ve ROH kemeri hakkında konuşabilir ya da Stardom'a gidebilir. Japonya'da, diğer güreşçiler arasından sıyrılabilir. Bir kanalda programı var, ölen Amerikan askerlerinin eşlerinin evlerini ücretsiz olarak dekore ettikleri programı sunuyor. WWE güreşçisi ve eski asker olarak programdan deli para kazanıyorlar. Alexa Bliss, WWE sayesinde çok tanındı, belki AEW'de o kadar tanınmazdı, ama AEW'de güreştiği için daha sık görülürdü. WWE size birçok kapı açar, ama güreş açısından WWE dışında daha çok önem kazanıyor. Yıllardır Roman Reigns'in iki kemer kazanmasını Hintliler bayılıyor diye izliyoruz
  Goddess
  • Aşık Oldum
  Tepkiler: elric
  Başın sağ olsun hocam bütünk ayıpların için.
  elric
  elric
  Dostlar sağolsun hocam, kayıplarımız büyük elimizden geldiğince kurtarılması gereken kişileri kurtarmaya çalışıyoruz. Belki bir umut birilerini kurtarırız ki başkaları acı yaşamasın. Teşekkür ederim hüzünlendim :(
  • Beğen
  Tepkiler: Hacken
  Hacken
  Hacken
  Kesinlikle katılıyorum hocam, gördüğümüzü yaşatmaya çalışmaya devam.
  Kanka en sevdiğin oyun hangisi?
  Mexes
  Mexes
  Güzel liste hocam beğendim.
  elric
  elric
  Bu aralar yeni çıkan bazı oyunlar var çok sevdim bazılarını özellikle mesela Soulstice ilgimi çekti ve ikinci oyununu isterim.
  • Alev
  Tepkiler: Mexes
  Mexes
  Mexes
  İlk kez duydum. Bu türde oyunlar ilgimi çekmesede grafikleri çok hoş duruyor hocam. Denemek lazım.
  Hocam konu dağılmasın diye yazmadım ama kaotik ortam dediğin beşir ile bizim canberkin kavgası en fazla ya. Anında müdahale edilse ne olacak boşver.

  @Kevin Steen kardeşim seviyorum seni.
  elric
  elric
  Bazen ciddi şekilde bazı durumlar oluşuyor ve forum yöneticileri bunları göremiyor. Chat sistemi olduğu vakit anında işlem yapılabiliyor.
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
Üst