Untitled Document
elric
Tepkime puanı
437

Profil mesajları Gönderiler Hakkında

 • Hocam konu dağılmasın diye yazmadım ama kaotik ortam dediğin beşir ile bizim canberkin kavgası en fazla ya. Anında müdahale edilse ne olacak boşver.

  @Kevin Steen kardeşim seviyorum seni.
  elric
  elric
  Bazen ciddi şekilde bazı durumlar oluşuyor ve forum yöneticileri bunları göremiyor. Chat sistemi olduğu vakit anında işlem yapılabiliyor.
  Yazım kurallarına uymaya özen gösterelim, puansız uyarı verdim, bir daha olması durumunda puanlı uyarı yapmak durumunda kalacağım.. Bilgin olsun.
  Cyberpunk oynadınız mı?
  BesirBryan
  BesirBryan
  Karakter geliştirme zımbırtısını fazla yapamadım ben.
  elric
  elric
  Ben hiç geliştirme yapmadan level 30 oluyorum. Oyunda gelişmek basit sadece nasıl oynadığına bağlıdır. Ben discordda oynarken insanlar bana niye geliştirme yapmadığımı sorduğu vakit izleyin ve nedenini ögrenin demiştim. Geliştirmeyi yerine göre yapınca ise insanlar o zaman yan görevler ve bazı görevler için geliştirmenin mantıksız olduğunu beklemenin daha iyi olduğunu anlamış oldu. Ben zaten hep oyunu arasakayı basarak bitiriyorum :D
  BesirBryan
  BesirBryan
  Silverhand tartışmasız çok iyi bir karakter.
  Batman serisinden favori oyununuz nedir?
  elric
  elric
  Batman: Arkham Asylum güzeldi seri güzel açılmıştı ve rocksteady bomba gibi girmişti ki bu oyun benim için çok özel bir yere sahiptir. Batman: Arkham City ise Rocksteady ve WB Games montreal iş birliği ile daha güzel olmuştu sevmiştim iyiydi ve şehir muazzamdı. Batman: Arkham Origins ise seriye biraz olsun meh gözüyle baktığım bir oyundu fakat bir sonraki oyundan daha fazla boss savaşları tuttuğundan dolayı sevmiştim ama Origins Rocksteady değil de WB Games Montreal yaptığından dolayı çok iyi bir oyun diyemem. Batman: Arkham Knight ise az boss savaşları olmasına rağmen ki hikaye de çok aman aman değildi fakat Batmobile vardı. Batmobile mükemmel bir cihazdı ve onu kullanaibliyorduk. Sıralama yaparsak en sevdiğim oyun Batman: Arkham City dir. Batman: Arkham Asylum ikinci oluyor gözümde ve dediğim gibi bu oyun seriyi açan oyundu muazzamdı. Batman: Arkham Knight ise üçüncü sıraya geliyor. Batman: Arkham Knight niye üçüncü diyeceksen söyleyeyim Arkham Knight Red hood olmasını daha çıkmadan herkes biliyordu ve oyunda sana yani Red Hood diye bağırdığını da oynadığında görürsün. Batman: Arkham Origins ise son sırada olmasının sebebi ise oynadıysan anlarsın. Batman serisinin en favori oyunlarım bu şekildedir. Genel Batman oyunlarını soruyorsan orada nes dönemindeki oyunlardan bazıları çok güzeldir ve dönemine göre çok bomba oyunlardır.
  LasVegasValisi
  LasVegasValisi
  Origins’i son sıraya koymanızı anlayabiliyorum. Daha 2 gün önce bitirdim ve benimde pek sevdiğimi söyleyemem. Sonu bana göre anlamsızdı en azından Asylum’da Titan Joker ile kapışıyorduk bunda anlamsızca Joker’i dövüp akıl hastahanesine yolluyoruz. Tek beğendiğim yanı Deathstroke savaşıydı. Daha oyunun başlarındaki dövüş bile oyunun sonundaki dövüşten daha iyi.
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
 
Üst