FightOwensFight
Tepkime puanı
2,210

Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Hakkında

 • Üstadım ortalık feci karışık yav. Koskoca The Rock şu dönemde Gillberg muamelesi görüyor ya bir şey diyemiyorum vallaha. Tarafsız birini bulsam da yazsam diyordum sen çıktın karşıma. :D
  FightOwensFight
  FightOwensFight
  Karışık olması da iyi ya. Tartışma ortamı çıkıyor, hareketlilik oluyor. Ama The Rock vs Roman Reigns maçını istememeleri Cody fanı da olsalar garibime gidiyor. İsim olarak hayvan gibi iyi duran bir maç. Üstelik Rock yıllar sonra güreşecek.
  İletişimin ve koordinasyonun bu denli kıymetli olduğu bir spor organizasyonunda bu konudan bahsetmezsek olmazdı. Okuduğun için teşekkürler umarım faydalı olabilmişimdir.
  FightOwensFight
  FightOwensFight
  Eline sağlık dostum, çok belirtlimeyen önemli bir konuydu.
  Türkiye, spor tarihi konusunda benim çok yetkin olduğum bir ülke değildi. Ancak son 1 aydır bir proje için sık sık 60 sonu 90 başı arasındaki arşivlerdeyim. Yazılı, görsel ne varsa. Dediğiniz bu konuya da ayriyetten dikkat ettim hem bir sporsever hem de araştırmacı olarak. Tabii ki ezel diye tabi edeceğimiz zamandan gelen fanatizm ve sorunlar varmış lakin bunun boyutu katlanarak artmış hep. Ondan dolayı mesajınıza öyle bir cevap verdim. Avrupa’da yer yer değişiyor fakat temelde siyasi ve sosyokültürel sebeplerle desteklenen bu fanatizm, bize göre daha erken güçleniyor.
  FightOwensFight
  FightOwensFight
  Fanatizmin katlanarak gitmesi normal. Bu spor Türkiye'ye ilk geldiğinde insanlar sadece eğlence olarak bakmıştır buna. Ama rekabet arttıkça fanatizm de artar.
  • Beğen
  Tepkiler: Hacken
  Hacken
  Hacken
  Evet kesinlikle katılıyorum, benzer şeyleri farklı şekilde ifade etmişiz hocam. :) İyi günler diliyorum size.
  Son açtığım konulara yorum atıp forumun aktifliğini yükseltirseniz beni çok mutlu edersiniz. Şimdiden teşekkür ediyorum kral <3
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
Üst