Gloom
Tepkime puanı
1,044

Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Hakkında

 • Yüksekte kaçıncı dönemdesin kral?
  Hacken
  Hacken
  Kimya Mühendisliği bitirdi o. Spor medya sektöründeyim ben. Yıldız Biyomühendislik mezunuyum ama… Bir sürü alanında çalıştım spor medyasında. Sosyal medya yönetimi, yazı-akredite basın falan. Şu anda da bir spor belgeseli çekiyoruz. Arşivden sorumlu editörüm orada. Konuyu söylemek yasak gizlilik sözleşmesinden mütevellit sen de bilirsin o işleri.
  Gloom
  Gloom
  Çok iyi la. Güzel işler. Spor kayılabilecek alan cidden. Spor yazarlığının da okulu mu, yoksa öyle denmez belki de, bir belgesi falan var. Alınıyor herhalde ama hakim değilim. Biz Bero’yla TPW tarzı şirket kuruyoduk kral belki geleceğin Bilgehan Demir’i falansındır, seni de aramızda görmek isteriz. @Bero
  Hacken
  Hacken
  Aynen Khas’ta sertifikası var, oradan çıkan çok kişi var zaten. Lakin benim okulu bitirmem ile zaten içinde bulunduğum sektöre iyice dalmam alaylı eğitimli yapıyor beni, o da kafidir. Ders veren hocalar kalitesinde kişiler ile çalışıyorum. Bilgehan temelde spiker ve o benden çıkmaz aga, bambaşka bir boyutlara sahip işlerden.
  Poison Ivy saflarında genelde Becky Lynch'ciler olur aga, Alexa Bliss'ciler ben dahil hep Harley Quinn saflarında yer alıyor.
  Gloom
  Gloom
  Oha lan, hiç Ivy ve Becky benzetmesi düşünmemiştim. Alexa'dan önce de mi Harley severdin? Ben normalde Ivy'yi tercih ediyordum. Bu benzetme sonrasında Harley diyesim geldi skgjslhds
  Goddess
  Goddess
  Yaptığım çıkarımın kalitesi diyelim pljk5ıfw7s. Şimdi ben Alexa'yı ilk 2015 NXT dönemlerinde keşfetmiştim, 2016 ana kadroya çıkış döneminde de fanı olmuştum. Marvel, DC Comics gibi şeylerle ise küçüklükten beri büyük ilgi aram olmamıştı, soran olduğunda Thor'cuyum deyip geçinirdim. Sonra 2019-2020 gibi WWE şu videoyu yayınlayıp etki bıraktığı için Harley Quinn'i de sevmeye başladım.
  RPG dışında genel konularda hiç göremiyorum ki aga.
  Gloom
  Gloom
  Sen bitirdin dimi okulu? İş mi bakıyorsun? Neydi alan kanka?
  Goddess
  Goddess
  Açıktan bitirdim kanka, bir alana bağlı değilim. Tabii bekçilik sınavına başvurum var, bir de baba tarafından torpilli şeyler deneyeceğiz bakalım. Sonuç netleşince buraya tekrar yazacağım.
  Gloom
  Gloom
  Dön kanka. Birimizin yüzü gülsün de ondan güç alalım jlkagdshs
  İki eğlenelim diye öyle girdim kral, spor basın arşivi. Spesifik bir çizelge yok ama 70-90 diyeyim kabaca.
  Gloom
  Gloom
  Kanka spor derken genel olarak mı spor? Ve arşiv derken video arşivi mi yoksa bir yere içerik mi hazırlıyorsun?
  wwe-cruiserweight-show-205-live-brian-kendrickjpg.jpg
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
Üst