Iron Cannonball
Tepkime puanı
2,116

Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Hakkında

 • c-) Herhangi bir açılım içeren kelimelerin tüm harfleri büyük yazılmalıdır. "CM, USA, IC, HHH, WWE, TNA, RVD, AJ".. gibi.

  j-) Konuşma diliyle yazmak yasaktır. Mesela, "olucak" değil "olacak" veya "yapıyo" değil "yapıyor" gibi.

  Okumak için tıklayınız; Forum Kuralları
  Burada olma nedenimi çoğunuz biliyonuzdur heralde ama bilmeyenler birazdan öğrenecek.Şimdi gelelim Ryback ve Aj'e yani Rybaj'e Rybaj öncelikle IYKK siz buna aşk diyebilirsiniz ama ben buna sadece 2 mikroplu organın çarpışması diyorum.Yani siz sadece aşk adı altında bizim midemizi bulandıran 2 ezik varlıksınız ve size hiçbirzaman saygım olmayacak.

  Burada olma nedenimi çoğunuz biliyorsunuzdur herhalde ama bilmeyenler birazdan öğrenecek.Şimdi gelelim Ryback ve AJ'e yani RybAJ'e RybAJ öncelikle IYKK siz buna aşk diyebilirsiniz ama ben buna sadece 2 mikroplu organın çarpışması diyorum.Yani siz sadece aşk adı altında bizim midemizi bulandıran 2 ezik varlıksınız ve size hiçbir zaman saygım olmayacak.
  Reborn duyuluyor ve Curtis Axel yavaşça ringe gelirken elindeki mikrofonla konuşmaya başlıyor.

  Curtis Axel:Zack ciddimisin yani sen BattleRoyal galibi olacağınımı düşünüyorsun.Eğer böyle düşünüyorsan hiç düşünme derim çünkü maçı kazanacak 1 adam var ve sen şu anda onunla konuşuyorsun.O yüzden seni bu ringten atmak isterdim ama onu BattleRoyal'da yapıcam şimdi ringimden ayrıl çünkü senin işini sonra halledicem ama şimdiki işim Rybaj ile Rybaj buraya gelin.

  değil;

  Curtis Axel: Zack ciddi misin yani sen BattleRoyal galibi olacağınımı düşünüyorsun. Eğer böyle düşünüyorsan hiç düşünme derim çünkü maçı kazanacak 1 adam var ve sen şu anda onunla konuşuyorsun. O yüzden seni bu ringten atmak isterdim ama onu BattleRoyal'da yapacağım şimdi ringimden ayrıl çünkü senin işini sonra halledeceğim ama şimdiki işim Rybaj ile Rybaj buraya gelin.
  Karakter merkezinde 280.sayfaya bak karakterin onaylanmış zaten. Işe bak ya adamın karakterini ondan iyi biliyorum. Ve bu arada Brooke'dan uzak dur.
  Hocam avatarınız çok basıktı ben de size avatar yaptım.

 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
Üst