Untitled Document
LegenDWyatt
Tepkime puanı
648

Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Hakkında

 • Reis kansız olduğun iddiaları hakkında ne düşünüyorsun?
  • Üzüldüm
  Tepkiler: LegenDWyatt
  LegenDWyatt
  LegenDWyatt
  Maalesef doğru... Doktora gidip kan tahlili yaptırdığım zaman "değerlerin düşük çıkmış" diyor. 😭😭
  Ama gerek yok kral. Hoş geldin. :)
  • Çok Komik
  Tepkiler: LegenDWyatt
  LegenDWyatt
  LegenDWyatt
  "Sen pes etmeyip, razı gelmeyip mücadele etmiş ve kendin için doğru olanı yapmışsın. Bu kısma çok değer veriyorum. Çok memnun oldum bu başarından dolayı." Buraya maalesef katılamayacağım... 230 civarı bir puan ile girdim, ne doğru düzgün çalıştım, ne de sınavda bir şey yapabildim. 1 tane veya 2 tanecik matematik neti yaptım. Her sene on binlerce genç onlarca test kitabını bitirip ilk 15.000'i hedefleyip bunun stresiyle soruları çözerken ben ÖSYM'nin verdiği şekeri ağzımda geveleyip sınavın bitmesini bekliyordum. Çocuklar kitapçıktaki tüm bölümlerin tüm sorularını çözmeye çalışırken ben Türkçe ve Sosyal'i yapıp yanına 1-2 tane matematik sorusu katıp geriye kalan tüm soruları sallamıştım. :D Bir mücadele ve başarı yok yani.
  The Goddest Bliss
  The Goddest Bliss
  The Goddest Bliss
  Bölüm değiştirmişsin kral, sana iyi gelmediğini anladığın şeyden kurtulup layık olduğunu düşündüğün yere geçiş yapmışsın. Bu geçişler o kadar kolay değil diye tahmin ediyorum.
  Hocam sizinle bir gün mutlaka Rusların kirli tarihini konuşalım. Muhtemelen discorddan gerçekleşir bu. Bir şeyler kanıtlamak veya dikte ettirmek amaçlı değil, sohbet amaçlı. dogri
  • Beğen
  Tepkiler: LegenDWyatt
  LegenDWyatt
  LegenDWyatt
  Rusların tarihini konuşmamızın pek bir anlamı olacağını düşünmüyorum. Benim derdim 100 kişilik grubun içindeki kirli 1 kişi veya 99 kişi yüzünden geriye kalan kişi veya kişileri kötülemeniz, onların beter olmasını dilemeniz. Konunun altına gelip "Bu ve bunun gibiler beter olsun" gibi ifadeyi kullanıp herkesi kapsayan değil de bazı insanları hedef alsanız tartışma bile çıkmayacaktı. En azından ben çıkartmazdım.
  The Insane Icon
  The Insane Icon
  Böyle bir şey yapmamın bir sebebi var, onu açıklamaya çalıştım. Umarım anlamışsındır. Bunu bir tartışma bir kavga değil bir münazaraymış gibi görüyorum. Bir tık hiddetlenmiş olabilirim, hem olayın iğrençliği hem Rus tarihindeki çirkinlik ve katliamlar hem de olay, tarih ve forum dışı şeyler yüzünden. Olayın kontrollü yaşanmasından sevindim.

  Maalesef bu tür açıklamalar yapmak zorundayım çünkü bu aralar her yer ve herkes saman alevi gibi.
  LegenDWyatt
  LegenDWyatt
  Maalesef hepimiz yapmak zorunda kalıyoruz. Biri aşağıda "Rusları koruyan yorum yapanlar var" falan demiş. Gören de "Ukrayna'ya hücummmm" dedim zannedecek.
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
 
Üst